Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam]Byłej żony Danny'ego Coxa


STVNCX

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jako że osoba z którą umówiłem się wcześniej umarła (?), dalej poszukuję żony dla mojej postaci "dziadka spermiarza" Danny'ego Cox'a.

(43) Cotton Fields - YouTube

spacer.png

Danny Cox to nikt inny jak delikatnie patologiczny mechanik po przejściach. Swoje już na karku ma ale to nie przeszkadza mu w podrywaniu małolat na zlotach samochodowych czy w byciu spermiarzem. Taki typowy wujek który potrafi na imprezie rodzinnej powiedzieć ci że "masz czym oddychać". W swoim życiu posiada okres srogiego alkoholizmu, aktualnie też lubi się napić ale nie baluje tak jak ostatnio, mieszka w przyczepie, jeździ zgnitym gratem i kręci bimber w starym boilerze, który w większości sam wypija. Gram w dwóch warsztatach i przy organizacji Morfeusza. Danny to taki specjalista od starych amerykańskich bydlaków i sam choć tępawy wiele wytrzymuje. Ogólnie poszukuję byłej żony która "nie mając gdzie się podziać" wraca do los Santos i trochę naciąga Dannego na kasę, lokum. Robiąc mu awantury o syf, ogólny niski poziom życia i brak pomysłu o przyszłość, czy emeryturę. Jako była żona na którą Dannym mówi "vespucci" od czasu do czasu sprzedaje mu buziaka przypominając mu stare dzieje na tylnej kanapie jego tornado. Co do reszty- nie ograniczam. Możesz być typową house wife, czy członkinią klubu motocyklowego, i don't care. Wymagam od czasu do czasu wystawienia łapy po kilka zielonych, czy odegraniu jakiejś afery bo na przykład "znalazłam w twoich narzędziach gumki". Taka wiesz niby małżeństwo które kiedyś się rozpadło ale z przymusu uczy się żyć razem na nowo. Wygląd, rasa, klasa społeczna do wyboru do koloru.Oczywiście zdrady też wchodzą w grę. Wymagam tylko wieku między 43-48 lat, nazwiska Cox. Oferuję trochę kasy od czasu do czasu, lokum, świetny poziom RP i wyśmienitą zabawę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, KING BAJZEL napisał:

Ziomek z serialu sex education, identyczny jak Twoja postać z wyglądu

Zapewne przekomiczna postać, jakże wyśmienitego serialu Netflixa.

Jeśli chodzi o Dannego- nie, nie wzorowałem się na nikim i jest to wymysł mój, oraz lat pracy i gry tymże ludkiem od  zarania dziejów. Wygląd może i podobny, chociaż bardziej wzorowałem się na typowych redneck'ach i white trashach w różnych dziejach pop-kultury czy zdjęć z internetu.

Wygląd pozostał stworzony omyłkowo, w podobieństwie do wyżej wspomnianego pana. Mam nadzieję że nie zepsułem tym imersji świata oraz nie "zerżnąłem" czegoś więcej od tego pana, gdyż serialu nie widziałem, oraz zamiaru obejrzenia ów projektu nie mam zamiaru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, KING BAJZEL napisał:

Ziomek wyluzuj to tylko luźne porównanie i taki funfact, bardzo spoko postać XD no offence

Spoko. Nie spinam się, po prostu chciałem wyjaśnić sytuację w kulturze i cieplocie ogólnikowej wypowiedzi. Czasem brakuje mi trochę kultury na forach, stąd może i to i krawaciarskie pismo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin