Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[16/04/2023] [LIVE] Mae Nidrooke


Antiv

Rekomendowane odpowiedzi

7nEFEf4.png

**Dnia 16 kwietnia w godzinach wieczornych pojawił się ze strony modelki live na którym dziewczyna poruszyła kilka tematów, o których wspomnieli jej odbiorcy. Również na koniec dodała, że o północy pojawi się z jej strony miła niespodzianka, która może zainteresować jej widownie.**

 


**Mae Nidrooke poprawiła telefon na statywie i zajęła sobie miejsce naprzeciwko urządzeniu wcześniej włączając LIVE, widząc pojawiające osoby zaczęła wyczytywać pojedynczo wybranych i witać się z nimi.**

Mae Nidrooke mówi: Hejcia, kochani! Dobrze was wszystkich widzieć! Co tam u was?

**Mae Nidrooke odkręciła sobie przy okazji butelkę wody, którą miała schowaną poza zasięgiem telefonu - przystawiła ją do ust i wzięła większego łyka, wczytując się w wiadomości swoich fanów.**

Mae Nidrooke mówi: Ciesze się że każdemu z was dopisuje humorek.. Na początku chciałam przeprosić za mój niezapowiedziany brak aktywności w ubiegłych miesiącach ponieważ miałam wyjazd rodzinny do innego miasta, gdzie spędziłam cudowny czas z moimi bliskami. Soo.. to było na tyle, przejedźmy może do tego co lubicie czyli zadawanie pytań, chętnie odpowiem wam na kilka nurtujących was pytań, kochani!

**Mae Nirooke wygodnie się rozsiadła i zaczęła wyłapywać wzrokiem ciekawe pytania ze strony jej fanów, poprawiła na sobie  zegarek z kolekcji domu mody Covgari.**

**Widownia dziewczyny pewnie na znak jej chęci do odpowiadania na pytania, zaczęły się wylewać na czacie różne nurtujące ich pytania**

Mae Nidrooke mówi: Okej.. mamy pierwsze pytanie! Od.. **zacytowała nick name jednej z jej osób oglądających** Czy jestem z Mob Princem? Odpowiem Ci na to pytanie, nie jesteśmy razem z Mob Princem, po prostu się przyjaźnimy i razem wyszliśmy na bankiet charytatywny, jest w porządku facetem i zaskoczyłam się pozytywnie jak go poznałam prywatnie, to tyle! Możemy przejść do następnego pytania.

**Widownia dziewczyny na jej odpowiedź zareagowała dwuznacznie niektórzy pomyśleli, że wciska kit i po prostu próbuje zachować swoją relacje z Mob Princem dla siebie, a drudzy wierzą dla dziewczyny i nie dopytują się więcej na ten temat. **

 

 

XaeDxrj.png

 

Mae Nidrooke mówi: Okej.. drugim pytaniem na dzisiaj od.. **przeczytała następny nick name osoby, której zaciekawiło ją pytanie.**A pytanie brzmi czemu wybrałam ArcAngels? Wybrałam ArcAngels moja droga, ponieważ uważam że to jedyna z najbardziej działających agencji w mieście i dodatkowego poznałam Urlika osobiście zanim ja zaczęłam karierę, a on założeniem agencji.  Więc postanowiłam się tam znaleźć, ale na własnych zasadach; tak jak wiecie dobrze nie jestem osobą, która pokazuje nagie treści w sieci i ich nigdy nie zobaczycie w internecie, kochani. Nie chciałabym mieć przykrych sytuacji czy też, aby to się za mną ciągnęło.. O swojej karierze myślę przyszłościowo i nie chcę w żaden sposób niszczyć tego, co udało mi się zrobić.

**Część męska po wydaniu jej statementu zawiodła, że nie będą mieli szansy zobaczyć dziewczyny w sesjach nagich. Druga część osób zapewne poparła jej decyzję w tym wszystkim i uszanowali ją.**

 

Mae Nidrooke mówi: Skoro mamy za sobą drugie pytanie możemy przejść do trzeciego, a później na koniec opowiem wam miłą niespodziankę.  Szukamy.. **obejrzała się po pytaniach widzów, którzy je zadawali - olewając negatywne komentarze, które się pojawiały na czacie od czasu do czasu.** Czy będziemy cię mogli zobaczyć gdzieś jeszcze? Od razu odpowiadam, tak! Jak mogliście zobaczyć zostałam ambasadorką domu Covgari i na pewno będziecie tam mnie mogli zobaczyć na wielu innych kolekcjach, które zostaną wypuszczone z ich strony!

 

**Fani dziewczyny słysząc o tym, że Mae się pojawi na jeszcze kilku innych rzeczach z wyżej wymienionej spółki, zareagowali pozytywnie - nie mogąc się doczekać dziewczyny.**

 

Mae Nidrooke mówi: Przepraszam, że tak krótko, ale mam kilka rzeczy jeszcze do załatwienia moi kochani, ale okej zdradzę wam jedną rzecz równo o północy pojawi się z mojej strony dosyć ciekawa rzecz? Myślę że będziecie tym zainteresowani. Oczekujcie, kochani! Dzisiaj o północy!

**Fani nie mogąc się doczekać tego, co dziewczyna zapowiedziała - wylała się z ich strony masa pytań w których chcieli poznać co dla nich ma dziewczyna przygotowane.**

 

Mae Nidrooke mówi: Na moim socialu podeśle równo o północy, to co przygotowałam.. Okej, kochani! Będę uciekała także miłego wieczoru dla was i uważajcie na siebie! Postaram się odpalać live częściej, aby mieć możliwość z wami pogadania, hejcia!

 

**Po ostaniach słowach pożegnalnych livestream modelki zakończył się. Na koniec dziewczyna podniosła się, aby wyjąć telefon z statywu i uśmiechnęła się do nich w geście pożegnalnym.**

 

Spoiler

Materiał nie podlega wycenie

 

Edytowane przez Antiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin