Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Makler] Karolinaz


Karolinaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/7073-karolinaz/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Antoine Maisonneuve
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Nieposzanowanie życia postaci. Napastnik celuje do ciebie z broni z bliska a ty sobie odjeżdżasz autem, tłumacz się w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: Makler
Wyjaśnienie sytuacji: Zacznijmy od tego że faktu na moje "bojowe" chłopaki z Sadlera w outfitach więcej wartych niż równowartość auta szukali przysłowiowego kija do tyłka od godziny 19:50 krążąc za mną aż pod Luckyleaf Pub po Rockford HIlls i po górach Vinewood próbując nieudolnie zajeżdżać drogę i wpychać się mi w wóz zachowując się jakby uciekli z innej platformy Multiplayer, do sytuacji nieposzanowania życia doszło gdy AFK'owałam spokojnie na Patelni Mirror Park pisząc na Discordzie na temat sprzedaży mojego domu w tamtej okolicy oraz wozu z dwoma uzytkownikami na Discord - po wróceniu z ALT/TAB do Gry za moim wozem stał już Sadler przyszykowany jak do jakiegoś FTS'A oraz stojący przed maską bandyta celując do mnie odgrywający że mam wysiadać bo obiecuje że mi łeb rozstrzeli, krótko po tym napisałam na OOC że;

(( Antoine Maisonneuve (180): No ale na afku. ))
(( Antoine Maisonneuve (180): Ladnie tak? ))
(( Antoine Maisonneuve (180): XD. ))


Po czym dostaje odpowiedź zwrotną typu wyglądającą nas to nie obchodzi masz  grać;
(( Nieznajomy IPTL (304): Przyciemione szyby mordo xd. ))
(( Nieznajomy O4UD (295): Sorry ziomek nie widać, nie nasza wina. ))
(( Nieznajomy IPTL (304): Statusu nie widzialem. ))


Krótko po tym gra jest dalej toczona a ja fakt co fakt palnęłam wieśniackie /me oraz  delikatnie głupie ale nie mam zamiaru się kłócić i odgrywać akcji rozpoczętej bez mojej wiedzy a tymbardziej z ludźmi pokroju którzy potrafią jeździć dobre 3 godziny prawie za kimś polując na ciekawsze wozy i robiąc takie rp w stylu miasta duchów gdzie okrążają ich domy na środku jednej z bardziej strzeżonych dzielnic - tyle z mojej strony, na wszelakie pytania odpowiem szczegółowo i dopiszę jeżeli będzie coś trzeba lub dam krótki SS jak byli ustawieni przy moim wozie jeżeli się zapisał.

Mój błąd był jedynie taki że od razu nie wezwałam kogoś z pod /a do sytuacji i wyjaśnienia jej tylko uciekłam po moim /me, też fakt zrobiłam głupio pisząc takie bezsensowne /me przy tej sytuacji zamiast to normalnie wyjaśnić ale mam dość nerwów na dzisiaj delikatnie mówiąc, przepraszam za to z góry.

Więc moje wnioski to że zrobiłam głupio odgrywając to w ten sposób oraz to że było to totalnie odegrane jakby w mieście duchów, przepraszam za to co zrobiłam wyrażam skruchę fakt powinnam odrazu poprosić o interwencje supporta a nie uciekać po głupim /me i tyle, dwie strony moim zdaniem popełniły błąd.

W zamian za odblokowanie postaci mogę przyjąć na swoje konto klątwe lub inną kare, przepraszam jeszcze raz.

 


Ewentualne screeny/świadkowie: Logi/xd Shaller widzący jak za mną krążyli w godzinach 19:50/20:00

image.png.82aae38d1d4048fa7dbc552853ab7c90.png

Edytowane przez Karolinaz
Jesus, Toria, Francuz i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sama napisałaś, twoim błędem jest to, że nie zgłosiłaś /a całej sytuacji i jej wtedy nie wyjaśniłaś. Twoje /me było słabe, bardzo. To, że masz szybki nic nie zmienia, uwierz mi, że napastnik słysząc jakikolwiek start wozu od razu wypaliłby do ciebie z magazynka jeśli by chciał. Jestem skłonny by @kuzyn ściągnął ci karę, ale pozostawił wpis w profilu by następna taka sytuacja nie uszła płazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin