-
Postów
396 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Ostatnia wygrana Jesus w dniu 30 Marca
Użytkownicy przyznają Jesus punkty reputacji!
Ostatnie wizyty
11 750 wyświetleń profilu
Osiągnięcia Jesus
-
wiewiorkaaa polubił odpowiedź w temacie: [SASP] San Andreas Departament of Parks And Recreation [MAPA]
-
Katharina polubił odpowiedź w temacie: [SASP] San Andreas Departament of Parks And Recreation [MAPA]
-
[SASP] San Andreas Departament of Parks And Recreation [MAPA]
Jesus odpowiedział(a) na Jesus temat w parks.sa.gov
Najlepsza francja na serwerze Vibe-RP; San Andreas State Parks została zamknięta. Dziękujemy wszystkim za wspólną grę, kupę wyrozumiałości i lata wspólnej zabawy. -
Jesus polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
**Oficer Frank Schlutz zabezpieczył na Północnym Chumash poszkdoowanego oraz Jego pojazd do czasu przyjazdu jednostki z lokalnego biura szeryfa. Na miejscu zjawiło się Ra, które po czasi oddalisło się z uwagi na brak zadań dla tej jednostki. Frak zebrał podstawowe zeznania i opis sytuacji. Zabezpieczone zostało również nagranie z Dashcam pojzadu kierowanego przez Franka.**
-
SoCal polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
Michaelsen polubił odpowiedź w temacie: Artykuł: "Pograli pół roku i już się zamykają". DevGaming odpowiada na pytania graczy przed migracją na FiveM
-
naughty polubił odpowiedź w temacie: Artykuł: "Pograli pół roku i już się zamykają". DevGaming odpowiada na pytania graczy przed migracją na FiveM
-
triple6 polubił odpowiedź w temacie: Artykuł: "Pograli pół roku i już się zamykają". DevGaming odpowiada na pytania graczy przed migracją na FiveM
-
Scena RolePlay na GTA V dostała właśnie potężny nóż w plecy od korporacji. Dlaczego devGaming nie miało wyboru, a Vibe wcale nie chce iść na dno? Przypominamy historię GTA:Network, analizujemy architekturę serwerów i sprawdzamy, gdzie po 6 lipca podzieją się setki graczy szukających czystego tekstu. Czytaj więcej na Centrum-RP
-
Jesus polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] Mcgonley Law Firm
-
Jesus polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] Mcgonley Law Firm
-
Jesus polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] Mcgonley Law Firm
-
Jesus polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] Mcgonley Law Firm
-
Jesus polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] Mcgonley Law Firm
-
Jesus polubił odpowiedź w temacie: [SUPREME COURT] PETITION FOR REVIEW; 04/06/2026; Axel Sixx ( Juvenille )
-
Jesus polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Warsztat] SpeedShift Workshop🔧🚗
-
Cygun polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
no ale tu musisz: http://forum.v-rp.pl/forum/30-apelacje-od-kar/ nie widać apelacji wiec nie ma sie co wstydzić wyznawać grzechów PS. wczoraj gdy był event, było 92 graczy dzisiejszy peak:
-
APELACJE NAPISALES PRAWDA? PRAWDA? ja cie wpuszcam, pozwalam ci wejsc na mutlikoncie nikomu nie powiem chyba ze @Broomalbo @Sebacie odbanuja albo @Szymek_Se_Jestem bo chyba oni ogarniaja apelacje BORZE WYŁONCZCIE TE MODERACJE ;(
-
Jopas polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
dygiii polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
-
sava grała fajny roleplej, to nie ten typ gracza charoon xD // wezcie usuncie te moderacje, jak ktos wrzuci czarnucha to po prostu usuwajcie xd
-
Jesus polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
Jesus polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
Nie chodzi o bajki. Chodzi o przekaz treści o czym napisał @Nexistenna Discordzie. po prostu styl i forma tego newsa sprawiły to co się stało a wystarczyło napisać to w inny sposób. Bez kręcenia kotem w kółko i bez manipulowania. Przekaz powinien brzmieć: GRAMY, ZWIĘKSZAMY ILOŚĆ GRACZY SYSTEMSTYCZNIE A MY SZUKAMY ROZWIĄZANIA I POSTSRAMY SIE Z TYM UPORAĆ. ŻEBY BYĆ FAIR Z KOŃCEM LIPCA WYŁĄCZAMY VSHOP (gdyby się miało coś nie udać do końca sierpnia) A brzmi obecnie; no szukajcie sobie już miejsca do gry bo wyłączamy serwer końcem sierpnia może się coś zmieni, nie wiadomo. I wyłączamy od razu vshop (którego usługi zwykle działają 30 dni; premium) i ja rozumiem że nie mając pewności Przemysław P. dał sobie na wstrzymanie z developerami; normalne i logiczne. Ale on tak napisanym newsem po prostu zamknął ten serwer.
-
-
grać RolePlay nie ma w tym większej filozofi.
-
Przez tego newsa ze wzrostowej tendencji graczy (gdzie z 30 grajków w styczniu, dochodziło kilka dni temu już do 140 osób online- zarejestrowany peak przez licznik graczy na centrum-rp!!) zrobiło się nagle pusto; wczoraj w peaku było z max 50 osób? Dziś pewnie będzie jeszcze mniej, aż za kilka dni nikogo nie będzie, bo to działa jak domino. gracze dostali komunikat, że serwer zostanie wyłączony więc szukają sobie nowego miejsca. Część całkiem zrezygnuje z gry a część wróci na GTA:SA, część pójdzie grać w inne gry a inni odobrażą się na deva i z zaciśniętymi zębami będą musieli tam szukać gry. to przykre, ale prawdziwe. myslalem, ze jak mamy jeszcze kilka miesiecy gry to sie chce wyciskać z niej jeszcze więcej; ten ostatni raz wejść na duty, ostatni raz zawitać do Wigwama czy Mokki i ostatni raz rozjechać bentruma. szkoda
-
Nie chodzi mi o Twój post a o tego stuped ale juz nie wazne xd Jak wy sobie wyobrażacie taką sytuacje: gracz dostaje bana za odwalanie, kupuje sobie nowe konto za kilkadziesiąt groszy, pisze nową WL zeby se wbic i odwalać dalej jak wy chcecie to zweryfikować czy ten piszący WL juz nie grał na serwerze? jak? zapiszecie próbkę głosu? odciski palców bedziecie zbierać czy PESEL bedzie zapisywany? xd jak napisał css na discordzie (róznica altv/fivem): ma znaczenie, bo fivem ma client authority, a nie server nie bez powodu wiekszosc cheatow na rage/alt ograniczaly sie do executora, wallhacka/aima i innych podstawowych rzeczy jak tp/hp/armor, a na fivemie masz cala baze jakiegos respienia obiektow i trollowania + ciagle tam wychodza rzeczy ktore crashuja gre ludziom w poblizu, ktore w 80% przypadkach sa wina tego wlasnie client authority
-
Vibe-RP ledwo przeszedł na RageMP… i RageMP właśnie dostał shutdown od Rockstara XD Takiego plot twistu scena GTA RP chyba jeszcze nie widziała. Do tego FiveM, dramy, spadki graczy devGaming i pytanie, gdzie teraz pójdzie całe community text RP. Czytaj więcej na Centrum-RP.pl
-
podaj cenę to zrobimy zrzutke
-
Dobra to dostanę GMa na koniec?
