Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

22.04.2023 / Toundra Panthere theft


RONDONUMBANINE

Rekomendowane odpowiedzi

**Dnia 22.04 chwilę po godzinie 22:00 dwóch facetów podjeżdżających autem Coil Voltic o indeksie stanowym C0GCVN zdecydowało się na kradzież auta, które było wystawione przed jeden z domów na Vinewood Hills. Cała akcja przebiegła dość szybko, po chwilowej obserwacji terenu i upewnieniu się, że właściciela auta nie ma w pobliżu. Pasażer sportowego wozu od razu po opuszczeniu pojazdu, wyciągnął z kieszeni małe narzędzie dekodujące, które wyglądało jak mała konsola z lat 90. Po paru minutach auto zostało otworzone, po czym sprawca bez większego problemu zdołał je uruchomić i odjechać nim w swoją stronę.**

W trakcie, gdy złodzieje dekodowali zamek pojazdu, obok przejechał mieszkaniec Los Santos w aucie Rebla GTS, który niezwłocznie powiadomił departament widząc podejrzany ruch przy sportowym aucie.
Zeznania świadka:
**Jechałem akurat z moją żoną nad wodę, lubimy czasami tak wyskoczyć poza miasto żeby trochę się "zresetować". Zauważyłem wtedy czarnego Voltica, który stał na środku drogi, silnik był odpalony, za kierownicą siedział jakiś facet. Nie widziałem jego twarzy, było ciemno, a oni mieli przyciemnione szyby. Był też drugi gość, miał na sobie kaptur i czarną bandanę. Majstrował coś przy zamku pojazdu co chwila rozglądając się dookoła. Zapamiętałem rejestracje auta, było to C0GCVN.**

Fakty z przestępstwa:

  • Volticem podjechały dwie osoby, obie początkowo nie miały na sobie żadnych masek. Jeśli śledczy zdołali dopasować twarze sprawców bazując na nagraniach z kamer na mieście, dopasowali je do wcześniej już notowanych za podobne przestępstwa braci: Suner Osman oraz Mahir Osman ((proszę żebyście to odegrali na /sprobuj, daję Wam wystarczająco dużo poszlak i jestem otwarty na grę w której o szybkości przyskrzynienia naszych postaci zadecyduje czynnik losowy.));
  • Auto którym podjechali sprawcy jest zarejestrowane na osobę o personaliach: Suner Osman;
  • Sprawców zarejestrowały kamery o numerach: 22, 24, 31, 32.

spacer.png
Edytowane przez Fredo Santana
Needay, RedTiger, Keezuo i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin