Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

GRA/Skylline] Exotic_


Exotic_

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/19064-exotic_/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Liam Santo 

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Powód nałożenia kary: ban

Członek ekipy nakładający karę: Skylline

Wyjaśnienie sytuacji: Ewentualne screeny/świadkowie: Chciałbym wyjaśnić sytuacje odnośnie tego że cheatowałem. Kolega namówił mnie żebym pobrał jakiś dziwny plik , no mówię dobra , bo on mówił że coś testuje. No i pobrałem to niby nigdy nic ale pobrałem ja nigdy nie pobieram takich rzeczy , ale z racji że to kolega to się obrazi jeszcze. No i pobrałem to i włączyło mi się jakieś gówno i pewnie się włączyło i dodało mi tą kamizelkę nie mając kamizelki. Za pewne mój kolega chciał mnie z trolować i mu się to udało , bo ja będąc na serwerze dostałem bana. Chciałbym znów móc grać , bo mam pomysł na fajną postać i spędzać razem z przyjaciółmi czas właściwie chciałbym nową postać zrobić i kreować nową historie. A z racji że dostałem bana i czytałem trochę jak powinno się apelkę pisać to tam pisało że nie przyjmujecie cheaterów że odrzucacie , a ja piszę do ciebie żeby to wyjaśnić i móc znowu grać , bo chciałbym naprawdę grać , bo już długo u was gram. Mało tego chciałbym przeprosić z góry nie chcę się kłócić ani wykłócać , wiem że słusznie dostałem i przepraszam. Chciałbym móc znowu grać :((( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin