Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/MATRZAK] dzck


vzs7

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11733-dzck/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Bug Abusing
Członek ekipy nakładający karę: @Matrzak
Wyjaśnienie sytuacji: 
Chciałbym przeprosić za moje zachowanie w grze, które było sprzeczne z zasadami fair play i naruszało integralność rozgrywki. Chcę złożyć apelację w sprawie mojego bana za bugowanie w grze w celu wzbogacenia się.  Moje postępowanie wynikało z chęci osiągnięcia szybkich i łatwych zysków w grze. Byłem wtedy nieświadomy konsekwencji mojego postępowania oraz jak negatywny wpływ może mieć to na innych graczy i integrowość rozgrywki. Jestem teraz bardzo rozczarowany swoim postępowaniem i chcę przeprosić za wszelkie problemy i kłopoty, jakie mój błąd mógł spowodować. Chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby naprawić sytuację i odnowić zaufanie społeczności gry. Jako gracz, który szanuje zasady fair play, przyjmuję pełną odpowiedzialność za swoje działania i gotów jestem wypełnić karę za moje postępowanie. Będę również pracował nad poprawą swojego postępowania w grze i dbał o to, aby przestrzegać zasad gry. Jeszcze raz chcę przeprosić za swoje postępowanie i zobowiązuję się do poprawy swojego zachowania. Liczę na Państwa wyrozumiałość i nadzieję, że zostanę przyjęty z powrotem do gry w Nowa. Z poważaniem,
Ewentualne screeny/świadkowie: -

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin