Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Don't mess with a thief | Lampadati Cinquemila


RONDONUMBANINE

Rekomendowane odpowiedzi

Don't want your car to get stolen? Ditch the remote start, Toronto police  warn | The Star**Dnia 25.04 w godzinach wieczornych, na parking znajdujący się blisko ULSA podjechał czarny Coil Voltic o indeksie stanowym C0GCVN. Auto posiadało przyciemnione szyby, w środku znajdowało się dwóch facetów ciemnej karnacji. Jeden z nich zaraz po podjechaniu wyskoczył samochodu, podbiegając do auta, złapał za klamkę po chwili wsiadając do otwartego wozu. Całość wyglądała jak uprzednio zaplanowana, wsiadł do środka, przy użyciu sfabrykowanego kluczyka ze sczytaną częstotliwością błyskawicznie odpalił auto i zaczął ruszać, wtedy ujrzał wóz SAHP, który prawdopodobnie bazując na filmie "Terminator" rzucił się samotnie w pościg za dwoma pojazdami z niezidentyfikowaną liczbą napastników. Po parunastu sekundach pościg został zgubiony przez złodzieja prowadzącego Lampadati, a pojazd został zarejestrowany na paru kamerach w centrum miasta, kierowca stale łamał przepisy ruchu drogowego, drastycznie przekraczając prędkość oraz w niektórych momentach jadąc pod prąd. **

Poszkodowani i ewentualne zeznania świadków:

**Grupka uczniów wychodząca z wieczornych zajęć zauważyła, że ktoś wsiada do auta należącego do ojca jednego z ich rówieśników. Trzymając odpowiedni odstęp nagrywali całe zajście, które zostało po chwili zgłoszone do centrali departamentu. Uczniowie zostając przesłuchani przez departament wnieśli do sprawy parę kluczowych informacji**

To było auto ojca Derrick'a, dziś przyjechał nim pierwszy dzień...chciał się pochwalić, przecież on go zabije...wysiadł facet z czarnego auta, podbiegł do fury i po prostu odjechał. Był ciemnej karnacji, ale nie był murzynem, miał wytatuowane całe ręce i kawałek czoła, tyle widziałem. Cała akcja trwała może z dziesięć? Piętnaście sekund? Wóz departamentu rzucił się w pościg, już myśleliśmy, że wszystko się wyjaśni i auto ojca Derricka zostanie uratowane, ale tak nie było. Widząc ten sam krążownik po chwili od rozpoczęcia pościgu w okolicy uniwersytetu, postanowiliśmy, że zgłosimy to do centrali.

**Do zeznań uczniów został dołączony dobrej jakości film nagrany telefonem, który przedstawił całą akcję kradzieży**

**Tego samego wieczoru do centrali wpłynęło również kolejne zgłoszenie dotyczące tej samej akcji, mowa tu o facecie, który został poszkodowany podczas ucieczki złodzieja.**


Jechałem akurat jak codziennie z pracy, wtedy z prawej strony wyskoczył rozpędzony wóz sportowy, nie miałem już czasu na reakcję żeby zahamować. Przetarł bokiem o przód mojego pojazdu, tym samym dość poważnie go uszkadzając, już myślałem, że to będzie coś poważniejszego, jednak zważając na prędkość i na to, że facet nie patrzył gdzie dokładnie jedzie zdążył usunąć się zanim bym uderzył w niego z pełną prędkością. To był totalny wariat, pewnie to ktoś z uniwersytetu w ich autach od rodziców, wszyscy są tam siebie warci. Widuję tych zakompleksionych małolatów w autach które są warte więcej niż mój dom. Pieprzona sprawiedliwość, ja jeżdżę Intruderem z 2005 roku i bardzo sobie chwalę, mimo wszystko zależy mi na odzyskaniu kosztów naprawy i na tym, żeby ten dureń dostał nauczkę.


Fakty z przestępstwa:

  • Volticem podjechały dwie osoby ciemnej karnacji, jedna z nich była zamaskowana;
  • Auto mogło zostać powiązane z innymi kradzieżami pojazdów;
  • Całość wyglądała jak zaplanowana akcja, złodzieje wiedzieli co robić, jak robić i które auto skutecznie zaatakować;
  • Żaden z napastników nie miał rękawiczek;
  • Obaj napastnicy byli ciemnej karnacji;
  • Osoba odpowiedzialna za odpalanie auta była cała wytatuowana w widocznych miejscach;
  • Kamery które zarejestrowały przestępstwo: 11, 14, 16, 24, 32, 31
     
     


    spacer.png

Edytowane przez Fredo Santana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin