Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/goldonmywrist] Mefedron


Mefedron

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/4572-mefedron/
Link do konta oskarżonegohttps://forum.v-rp.pl/profile/1348-goldonmywrist/?tab=activity
Powód składania skargi: Przerywanie akcji IC głupimi odzywkami OOC, gra OOC, wyzwiska na chacie OOC
Wyjaśnienie sprawy: Cała sprawa wyglądała w taki sposób, iż podjechał do nas gość zaczął pisać od razu na chacie OOC czy ukradliśmy mu wóz, odpowiedzieliśmy, że może tak może nie, że nie chcemy go tutaj i, że ma odjechać - ten stwierdził, że nas zwyzywa, wszystko by się pozytywnie zakończyło, pozytywną nutką polskiego Internetu. Ale nie po około 5/10 minutach kolega wrócił w to samo miejsce, zwyzywał nas na chacie OOC ponownie (możliwe, że po tym jak odezwał się do niego ktoś z ekipy, napisałem /report ) i odjechał, wtedy stwierdziliśmy, że napiszemy skargę na tego oto oponenta 
Dowody: (dowody w spoilerze, ID-226 to @Pilos poprosiłbym o dodanie go tutaj, a ja to ID-186, oponent to oczywiście ID 60'tka lecz to ja dzwonie )

Spoiler

 Zrzut_ekranu_678.png

Zrzut_ekranu_679.png

Zrzut_ekranu_680.png

 

Edytowane przez Mefedron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wyscie tam grali IC ale niech Wam bedzie, przyznaje, bylem w stanie nietrzezwosci + kilka minut wczesniej ktos ukradl mi samochod spod lokalu na Hawick co podkurwilo mnie 12 razy bardziej. organizacja w ktorej gracie jest znana z takich krzywych akcji wiec spotykajac Was blisko hoodu grzecznie spytalem czy nie powineliscie mi samochodu wiec zamiast odpowiedziec mi tak samo grzecznie to zaczeliscie brnac w dyskusje by potem kazac mi wypierdalac a teraz jak ostatni splakancy wysprzeglacie skarge bo Was jakis chlop nawyzywal przez to ze mu powiedzieliscie tak czy inaczej 😂😂 nie usprawiedliwiam sie ale nie wiem czego innego sie spodziewaliscie sztywne gity na wolnosci (hehe bo ja przeciez szescdziesiontka 😭😩 zreszta to Wy sie rozpierdoliliscie teraz wiec o czym mowa)

 

wezme oczywiscie na klate kare AJ czy cos w ramach konsekwencji swoich czynow jednak uwazam ze druga strona tez nie jest bez winy, udanej majowki

Edytowane przez goldonmywrist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjeżdżanie do osób stojących koło Hood tylko po to aby spytać się czy ukradli ci auto? Nie obchodzi mnie jak miły byś był, jest to poprostu czysty idiotyzm. Zresztą tak jak wspominałem wszystko by się zakończyło po ludzku gdybyś nie poczuł potrzeby powrotu w to samo miejsce i zwyzywania nas jeszcze raz. Całkowity idiotyzm, organizacja w ktorej gram nie ma nic do rzeczy, tak jak to że byłeś miły(wyzywając nas kilkukrotnie, po czym wracając żeby zrobić to jeszcze raz), czy że ktoś ukradł ci wóz.

 

 

Zresztą nawiązałes do naszej organizacji, może napomne tylko ze to tobie bodajże wczoraj udało się rozstrzelać IC jednego z naszych co napisałeś? Pomyłka, widzę po tobie i po twoich poprzednich karach, ze masz problem z przenoszeniem złości ooc do IC - zastanów się nad tym

Edytowane przez Mefedron
ixenea, Pilos, BaamBaam i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin