Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

GRA/Skylline] Exotic_


Exotic_

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: GRA/Skylline] Exotic_
Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/19064-exotic_/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Liam Santo
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Ban
Powód nałożenia kary: Cheater - armor 200, nie mając w ekwipunku kamizelki. Tłumacz się w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: @Skylline
Wyjaśnienie sytuacji: Kochana, Szanowna Administracjo najlepszego serwera na świecie.
Chciałbym złożyć apelację o unbana mojego konta w serwisie Alt:V [VibeRP] . Jestem zdezorientowany i zaniepokojony faktem, że moje konto zostało zablokowane. Szanuję i przestrzegam zasad i regulaminów serwisu i serwera, i nigdy nie naruszył bym żadnych zasad z własną świadomością. Dlatego piszę i bardzo proszę o zniesienie blokady. Na serwerze gram bardzo długo i nie zamierzałem zakończyć tego w taki sposób, Jestem gotów podjąć wszelkie działania, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Myślę, że każdemu należy się druga szansa. Z racji że jest majówka , to chciałbym znów móc wrócić i grać na waszym wspaniałym serwerze , tamty tydzień był tygodniem na przemyślenia i dojścia do wniosków że nie powinienem tak robić za co bardzo serdecznie przepraszam, nie chcę owijać w bawełnę że bardzo mi zależy na powrocie i chciałbym móc naprawić swoje błędy , ponieważ w życiu też człowiek popełnia błędy i uczy się na nich. Dziękuję za uwagę i proszę o rozważenie mojej apelacji. Jednakże w przypadku , gdyby moja apelacja budziła kontrowersję to chciałbym prosić jakby była możliwość o skrócenie kary , ponieważ granie na waszym serwerze sprawiało mi przyjemność i doszedłem do pewnego stanu w życiu iż pomimo popełnionego głupiego i karygodnego błędu , to każdemu należy się szansa i mocne postanowienie poprawy.

Ewentualne screeny/świadkowie: Jako świadka chciałbym powołać mojego przyjaciela. ( Tetriz#2897)

Zrzut_ekranu_1115.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin