Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC/Architekt] Casares Design


Bejito

Rekomendowane odpowiedzi

casares6.jpg

 

Casares Design - nowo otwarty pomysł w którym już wcześniej założycielka Fleur Casares czuła swoją smykałkę, bo już za czasów posiadania swojego salonu tatuażu projektowała jego wnętrze, jak i w trakcie prowadzenia go dorabiała przy kolejnych projektach, co zaowocowało tym że ruszyła w kierunku architektury, z tego też powodu zamkneła salon posiadając wystarczające fundusze ruszyła ku ukończeniu kierunku na studiach, który z powodzeniem zaliczyła. W między czasie nadal starała się na bierząco rozwijać w praktyce jako architekt,  to też zaowocowało założeniem swojego własnego biura.
 

 

Spoiler

biznes2.jpg

 

 

 

mapka.png

Dane właścicielki; Fleur Casares
Telefon kontaktowy;  515-787
E-mail; [email protected]
Lokalizacja; Prosperity Street 13A, Del Perro

Cm615Yq.jpg

 

Witam, z tej strony znowu ja @Bejito, dzisiaj zamierzam otworzyć, a raczej zalegalizować biznes który prowadzę przez dłuższy czas, a dokładniej interiormaking, rzecz jasna również po stronie RP chciałbym rozwinąć projekt, poszerzyć go o nowe osoby jak i działać w świecie VibeRP na pełnych obrotach. Nic dodać nic ująć, nie widzę większego sensu się rozpisywać na temat który był przezemnie wykonywany przez spory czas, od tej pory po prostu chciałbym wdrożyć wszystko na ścieżkę RP. Po uzgodnieniu z opiekun wrzucam temat ponownie z uwagi na to iż poprzez wcześniejsze problemy natury życiowej nie mogłem grać ani rozwijać swojej pasji, teraz się to zmieniło i mam czas na gre.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin