Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/NIE WIEM] Blackout


Blackout

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/20782-blackout/ , wcześniej vibekiller ale konto zostało usunięte

Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Ban
Powód nałożenia kary:  Szkodnik.
Członek ekipy nakładający karę: nie wiem
Wyjaśnienie sytuacji:

Minęły 2 tygodnie od poprzedniej aplikacji, więc wklejam ją znowu,
Poprzednia apelacja z powodu braku czasu była dość uboga, więc spróbuję jeszcze raz wyjaśnić trochę obszerniej sytuacje. Banicję na poprzednim koncie, które zostało już usunięte Vibekiller dostałem chyba z jakiś rok temu. Z racji, że minęło już sporo czasu nie bardzo pamiętam czego dotyczyła ta banicja. Kojarzy mi się, że po sprzeczce na discordzie z jednym z członków ekipy, podjąłem decyzję o zakończeniu gierki na serwisie u was. Na drugi dzień, albo jeszcze w ten sam po weekendowym chlańsku wszedłem na serwer i zacząłem odpierdalać jakieś cyrki prowokując i trollując PD. Moje zachowanie było głupie, ale odpocząłem sobie od gierki na co najmniej kilka miesięcy i z racji, że wasz serwer jest jedynym tekstowym RP chciałbym mieć możliwość w to tekstowe RP jeszcze pograć. Jako gracz prezentuje dość dobry poziom rozgrywki, więc jeśli chodzi o to nie powinno być ze mną problemów. Z moim zachowaniem OOC no bywa różnie, nie będę ukrywał, ale postaram się to poprawić i nie wchodzić zarówno w konflikty, jak i najebanym na serwer. Łaskawie proszę o kolejną szanse i przychylną decyzję, naprawdę nie chciałbym kończyć z RP, a żadnej innej alternatywy nie mam.

Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin