Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Sidneyo] babymexico


babymexico

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/6629-babymexico/ 
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: odwalanie
Członek ekipy nakładający karę: @Sidneyo
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, od bana mija już jakiś czas. Jako, że chciałbym kontynuować moją przygodę z serwerem Vibe pisze to odwołanie w celu odblokowania mojego konta. Jako długoletni gracz polskiego roleplay cenię sobie czas spędzony na tym serwerze, wkońcu jest to nieco ponad 600 przegranych godzin. W tamtym momencie grając na serwerze popełniłem błąd, chcąc grać o wiele za dużo - niezgodnie z regulaminem serwera. Sądze, że jest to nadal najlepsze miejsce do pogrania ze znajomymi w polski roleplay oraz z społecznością, która tworzy wspaniałą atmosferę do gry. Na moim koncie mam trochę postępów związanych z grą, dzięki systematycznej grze. Dlatego bardzo zależy mi na odzyskaniu możliwości gry na waszym serwerze. Przyznaje się, że odwaliłem syf grając w dniu bana na serwerze i przepraszam graczy grających w tym momencie na serwerze jak i całą administracje serwisu. Rozważcie proszę moje odwołanie, liczę na drugą szansę i na odbudowanie i naprawienie mojego błędu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin