Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[06.05] Collection RAZOR & RODRIGUES, UnderStrive Athletics


Supra

Rekomendowane odpowiedzi

TO.png

*Ponad tydzień temu na socialach UnderStrive Athletics została opublikowana informacja, przedstawiająca ich pierwszego ambasadora, Paulo Rodrigues'a; obecnego mistrza świata wagi średniej. Kilka dni po tej informacji została opublikowana kolejna informacja, zapowiadająca ich pierwszą kolekcje RAZOR & RODRIGUES, a produkty skierowane głównie były dla osób, uprawiających sporty walk. Sama w sobie promocja opierała się na postach promocyjnych ze strony USA oraz Paulo Rodrigues'a - wraz z oficjalnym otwarciem strony internetowej oraz wypuszczeniem do sprzedaży produktów z pierwszej kolekcji, pojawiło się zapytanie do obserwujących "Kogo następnego byście chcieli zobaczyć z własną kolekcją spod szyldu UnderStrive?", a w komentarzach zaroiło się od wiadomości "Soul Evisceration!"*

 

OTWARCIE_STRONY.png

 

UnderStrive-Athletics.com 

LifeInvader UnderStrive

(będziemy tam publikować nasze nowe produkty, a jeżeli chcecie skontaktować się z nami to normalnie możecie wysyłać informacje w zakładce "Kontakt", bo te wiadomości normalnie widzę i jestem w stanie wam odpisać, a wszystko zostaje anonimowe)

 

USA_-_RODRIGUEWS.pngimage.pngWEJSCIE.png

Spoiler

Wydatki;

- Otwarcie strony internetowej + pełna stylistyka ( sam robiłem, więc nie wycenie tego )

- Oprawa graficzna; posty promocyjne, stworzenie trzech "modeli" ubrań, oprawa graficzna oraz stylistyka na stronie internetowej ( sam robiłem, więc nie wycenie tego )

a co do promocji to posty promocyjne na LI, udostępnianie postów i rozgrywka stricte IC; nie wykupywałem żadnych banerów, ani wzmianek na wywiadach itd.

 

Imię i nazwisko postaci: Paulo Rodrigues
Numer konta postaci: 2030744929
Profil Postaci: Paulo Rodrigues

 

Edytowane przez Speaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin