Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[06.05] MONT2K - INSTAGRAM LIVE


loved gun

Rekomendowane odpowiedzi

mont2klive.pngM- MONT2K
F- FANI 


**Siódmego kwietnia, w północ obserwujący mogli zauważyć live'a na profilu mont2k. Na transmisji poodpowiadał na kilka pytań od swoich fanów. Dodatkowo dla wyróżnienia obecnym na transmisji pokazał część zbliżającego się kawałka z CHA$E, który zapowiada już od dłuższego czasu**
 

**Chłopak wystartował live'a, oparł nieudolnie telefon o coś na stoliku, gdy spadł odrazu go poprawił i postał nad nim kilka sekund upewniając się, że znowu nie spadnie, ostatecznie usiadł na kanapie i poprawił swoją koszulkę, zaczął witać się z każdym przez kilka sekund początku transmisji**

M: Cześć, cześć wam wszystkim, uh.. dużo was tutaj, teoretycznie nie powinienem się dziwić i tak dalej, ale.. wiecie jak jest, robię live'a pierwszy raz, cholernie ciężko mi było to wystartować, uwierzcie mi.. to jest skomplikowane, ale nie o tym.. chciałem sobie z wami pogadać i tak dalej. Poodpowiadam na niektóre pytania, może zrobimy coś jeszcze, w skrócie to mam wolną chwilę i wyjdzie jak wyjdzie.

**Zmrużył oczy patrząc na sekcję komentarzy, szeptał do siebie różne pytania wyczytane na czacie, wybrał jedno z nich i powiedział je na głos poprawiając swoją diamentową biżuterie**

F: PROSZĘ, POWIEDZ NAM, ŻE BP2 POWSTANIE..

M: Haha.. wiem, wiem.. wiem, że odpowiadam za projekt Baby Prince, ale jednak nie ja o tym decyduje, wsparłem tylko chłopaków swoimi umiejętnościami i pomogłem im w powstaniu tego cudnego long-play'a. Jedyne co mogę wam powiedzieć to to, że sam o tym nie wiem, nie zostałem poinformowany o niczym, a więc zapewne nie powstanie. Zresztą, z plotek mogliście wyczytać o tym, że Prince zaprzeczył przyszłości tego projektu, a więc zostawię was z taką odpowiedzią, uwierzmy mu w te słowa.

**wstał po odpowiedzi z kanapy, w tle było słychać odkręcanie jakiejś butelki, zapewne napił się wody i wrócił spowrotem usiąść na kanapie**

F: Słyszałeś o PulsePlay? Jest tam nawet breedlove, też tam będziesz?

M: Yeah, słyszałem o tym i wiem o tym raczej o wiele więcej niż wy.. kontaktowali się ze mną i widziałem jak to wszystko wygląda, nie mogę wam tego pokazać, ale uwierzcie mi, że to wszystko jest serio cool. Wygląda to w porządku i podoba mi się ten serwis, myślę, że jeśli ludzie co za tym stoją dalej będą tak ciężko pracować to może to być solidną konkurencją.

 

**poczytał kilka komentarzy w ciszy, widząc pytanie, które zahaczało o temat jego nadchodzącej premiery z CHA$E wstał po chwili z kanapy i złapał za telefon, ruszył do biurka i oparł urządzenie o monitor, odsunął fotel siadając na nim i wsunął się do biurka, rzucił krótkie spojrzenie w kamerę strzelając kostkami**

M: Tak w ogóle.. przed chwilą ktoś z was pytał o nadchodzący kawałek z CHA$E, uwierzcie mi, że to będzie solidne.. pierwsze takie coś z mojej strony. Zresztą, nie chcę się zatrzymywać, odrazu po opublikowaniu tracka z CHA$E będą wchodzić coraz świeższe rzeczy, po prostu bądźcie ze mną i sprawdzajcie. Teraz w sumie.. pokaże wam kawałek tego co mamy, specjalnie dla was.

**poklikał coś myszką, po krótkim czasie z głośników zaczął wydobywać się losowy fragment piosenki, wybrał moment w którym jego wokal się kończy i zaczyna się wokal CHA$E. Rzucił się na oparcie fotela i pobujał głową spoglądając w kamerę, po kilku sekundach jednak wyłączył fragment.**

M: I jak..? Co o tym myślicie, co? Uwierzcie mi, to będzie.. to będzie coś, na prawdę. Aż brakuje mi słów, żeby to opisać, chciałbym widzieć waszą reakcję, ale jednak musicie jeszcze trochę zaczekać. 
Teraz kończę tego live'a, dzięki, że ze mną byliście, że zadawaliście te pytania, może jeszcze poprowadzę takie coś.. te transmisje to serio spoko sprawa, trzymajcie się.

**wyciągnął dłoń do telefonu i złapał go, przyciągnął do siebie i wyłączył transmisję na żywo klikając w przycisk**


 

Spoiler

material promocyjny, nie podlega wycenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin