Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Nie Wiem] Rysiu1312


Rysiu1312

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/20885-rysiu1312/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Richard Delischia
Rodzaj kary: Blokada
Powód nałożenia kary: Pomóc w przerzuceniu majątku
Członek ekipy nakładający karę: Nie wiem
Wyjaśnienie sytuacji: Nie przerzuciłem nikomu majątku lub nie pomagałem mu w tym. Ziomek dał mi motocykl bo powiedział że nie potrzebuje i spytał się czy może dostęp do niego ponieważ nie ma czym na razie jeździć. Motocykl który dostałem nie miał nigdy z powrotem trafić na jego konto i sam mu mówiłem że co najwyżej ja go mogę wsiąść. Finalnie majątek z jego 1 postaci nie trafił ani nie miał trafić na jego ko 2 Postać. W wielkim wielkim skrócie można powiedzieć że go stracił. Bardzo żałuje że dałem się na to namówić, Możecie usunąć mi ten motocykl w pizdu. Nie chce tego motocyklu w ogóle, Moja p sięostać nigdy nie lubiła i nie będzie lubić motocykli. Mam ten jego majątek gdzieś. (Przepraszam jeżeli to co pisze się powtarza lub nie trzyma się kupy lecz mocno zdenerwowałem bo w tym tygodniu miałem kupić sobie pierwszy pojazd na mojej postaci i została ona zablokowana). Jeszcze raz bardzo przepraszam i bardzo mi zależy aby móc wrócić do rozgrywki na mojej Postaci <3.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Rysiu1312 napisał:

Nie przerzuciłem nikomu majątku lub nie pomagałem mu w tym

 

20 godzin temu, Rysiu1312 napisał:

Bardzo żałuje że dałem się na to namówić


Wybierz jedno.

Poza tym wykres logów w panelu, jeśli mowa o motocykl, wyglądał tak; postać Twojego kolegi > Twoja > Twojego kolegi. 

Jego apelacja została odrzucona, więc nie widzę powodu, by w tym przypadku było inaczej.

VertoN lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin