Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/wuuuu] Oladfuś


Oladfuś

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/14667-oladfuś/

 

Nazwa postaci na którą nałożono karę:Evil Advise

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)Blokada postaci

Powód nałożenia kary:Słaby poziom rp i pomieszanie wątków postaci

Członek ekipy nakładający karę:Nie pamiętam

Wyjaśnienie sytuacji: Gdy byłem kierownikiem Gokartów i grałem postać która nie zajmowała się rzeczami w półświatku .Postanowiłem że z ziomkiem z klimaciku odwalimy coś w takim sensie że napadniemy kogoś gdy to zrobiliśmy już oczywiście byliśmy zaopatrzeni czyli kominiarka broń palna i odegraliśmy zmiane tablicy rejestracyjnej ale wracając gdy już zajechaliśmy naszą ofiare i celowaliśmy niej prosto w głowe przez szybe z stresu Evil oddał strzał (ooc to był miss) i wtedy ten chłop chyba wezwał supportera i staraliśmy się załagodzić sprawe i nie wyszło, po tej sprawie wywnioskowałem że lepiej będzie jak jeszcze raz i lepiej się do tego przyłożę wyjdzie na lepsze i moge wywnioskować z tego że poprawiło mi się poziom rp i taka sytuacja się nie powtórzy

Ewentualne screeny/świadkowie: brak

Edytowane przez Oladfuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin