Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Kamil2289] Rysiu1312


Rysiu1312

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:

Nazwa postaci na którą nałożono karę: https://forum.v-rp.pl/profile/20885-rysiu1312/
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Wyzywanie drugiego gracza ooc
Członek ekipy nakładający karę: Kamil2289
Wyjaśnienie sytuacji: z góry mówię że nie będę się rozpisywał. Sytuacja z mojej strony wyglądała tak że doszło do zatrzymania mnie oraz innego gracza na motocyklu, Nie mieliśmy za dużo czasu ponieważ była już późna godzina. Policjant przeprowadzał zatrzymanie w dosyć powolnym tempie, drugi gracz na motocyklu (Pasażer) wyciągnął telefon, dostał ostrzeżenie od policjanta aby go schował którego z tego co sie na początku dowiedziałem nie zauważył i wyciągnął ten telefon znowu gdy dostał SMSa. Po tym policjant kazał Pasażerowi zejść z motocyklu, co Pasażer też wykonał. Pasażer został zatrzymany za ''nieuprawione zachowanie'' i finalnie dostał Jaila na 5 godzin co moim zdaniem jest ostrą przesadą za wyjęcie telefonu, Gdy pojechali na Komendę, pojechałem z nimi i zauważyłem że wcześniejszy Pasażer motocyklu wysiadł z radiowozu i szedł zakuty w stronę Komendy po czym został rozstrzelany. Podbiegłem zdenerwowany i napisałem 3 niemiłe rzeczy na /b. Wiem że mogłem oszczędzić sobie jechania za nimi i pisania tych rzeczy lecz naprawdę się spieszyliśmy a chłop w czasie zatrzymania odgrywał 5 minut picie wody po tym jak dostał info na /b że nie mamy czasu, i dlatego tak zareagowałem gdy zamiast zrobienia tego w szybszym tempie chłop specjalnie przedłużał akcje. Dokładnym celem mego odwołania jest wyjaśnienie sytuacji oraz zmniejszenie mojej kary do tygodnia ponieważ nadal to co zrobiłem było złe ale miało swój powód. Obiecuje że to nigdy sie nie powtórzy i mam nadzieje że zrozumiecie mój problem i tak jak ja swoją wine. Z góry dziękuje za odpowiedź i życzę miłego dzionka.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin