Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

014. Velvet Bangtail - wyrzucenie HEAT przez Li to sposób na sukces?


Synthol

Rekomendowane odpowiedzi

uB2MVt8.png.a46b38b09088efdaea526b34945f94bb.png

Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 17/05/2023


Hej! Na wstępie zaznaczę ze ten artykuł będzie inny niż poprzednie moje artykuły, ale przeglądając dzisiaj Lifeinvander wpadłam na post dotyczący Heat' z zespołu Velvet Bangtail. Czy naprawdę została wywalona poprzez post na portalu? Przyjrzyjmy się sytuacji!


rufJFTqImm6vz8tolllr_11_f560151f7235ea48399026719b1b108d_image.jpg.d36823f539a03bce28fd65eceb6a23dd.jpgKim tak naprawdę są Velvet Bangtail?

Jest to czwórka przyjaciół która tworzy kapele która zagrywa hard-rock oraz heavy-metal.  Członkami kapeli są: Brent Aubree, jako założyciel oraz lider zespołu, Theodosia Harland  basistka, Archie Dexley perkusista, Heather Baxter gitara rytmiczna.

Po udanym debiucie a dokładniej po pierwszym albumie zespołu, mogło się wydawać ze wszystko idzie w dobrym kierunku, każdy miał wrażenie ze kapela się naprawdę rozwija i idzie w lepszym kierunku, zaczęli koncertować, co prawda dwa koncerty odbyły się bez obecności Heather, która miała powody do tych nieobecności, ale o tym opowiem niżej, przedstawiając krótki wywiad z naszą gwiazdą, która skonfrontowała się z postem Velvet na Li, którzy opisali jaka to ona nie była i zerwali współpracę przez Lifeinvander, czy naprawdę dożyliśmy takich czasów, gdzie kończy się współpracę za pomocą SMS'ów oraz portalu społecznościowego? Kończenie niektórych związków też się tak odbywa, ale proszę was; nie zachowujmy się jak dzieci i zamiast dać jej możliwość konfrontacji, zrobiliście to na portalu społecznościowym, żałosne Velvet, bardzo żałosne!


qUT3aMsJxtRrmGWGUxw5_05_fe10459ecbffd526bf51831033de7189_avatar_full.thumb.jpg.7c6f18848e4666c03bc980a1fc11c24f.jpgStephanie Dye: Cześć, dzisiaj jest ze mną Heather Baxter; przedstaw się proszę, powiedź coś o sobie!

Heather Baxter: Heather Baxter, pseudonim artystyczny Heat'. Do Velvet Bangtail dołączyłam w roli gitarzystki rytmicznej. Byłam, można rzec, tłem dla lidera zespołu - Brenta Aubree. Ale beze mnie, nie brzmialiby tak zajebiście, pha!

Stephanie Dye: Tłem dla lidera zespołu, brzmi to naprawdę dobrze; z tego co wyczytałam z postu Velvet, to ze nie było podobno z tobą kontaktu ze względu na wypadek twojego przyjaciela, Jacka; czy to jest prawdą?

Heather Baxter: Nie do końca... Kontakt ze mną był, ale ograniczony - ktoś mi bliski, ktoś kogo kocham, trafił do placówki medycznej w ciężkim stanie. Nie będę ukrywać...  Wóczas nie miałam ochoty na żaden kontakt, czekałam tylko. aż się wybudzi z pieprzonej śpiączki. A te wydarzenia miały miejsce... Cholera, straciłam przez ten stres poczucie czasu. Wracając... Ponad tydzień temu. Akurat wypadek, a raczej tragedia, która przytrafiła się Jackowi, to zbieżność w czasie. Zanim doszło do tych wydarzeń, to biegałam też za różnymi sprawami, związanymi z moją karierą solową. Nie będę ukrywać - starałam się organizować imprezy, integrować grupę z, choćby, członkami Soul Evisceration, ale mało kto w ogóle dawał oznaki życia.. Theo, basistka Velvet Bangtail, to ona najczęściej się ze mną widywała. Imprezy? Robiłam, ale przychodzili na nie, prócz pozostałych osób, Theo i Archie, perkusista. A Brent? Zero odzewu. Nasza ostatnia wspólna impreza, na której byliśmy. wszyscy, to urodziny Brenta, które sama zorganizowałam. Na koniec kwietnia. A na moich domówkach w minionym miesiącu pamiętam, że Archie i Theo po pół godziny po prostu z niej wyszli, mimo że reszta imprezowała. Takie drobiazgi, bo jednak uważałam ich za swoich kumpli, wręcz przyjaciół, którym mogę powierzyć wiele.

Stephanie Dye: Rozumiem, czyli jeśli dobrze ciebie zrozumiałam, robiłaś wszystko by kumple wraz z kapelą mieli jak najlepiej, starałaś się organizować imprezy, integrować się z innymi, ale też skupiałaś się na solowej karierze, bedąc w zespole; myślisz ze ma się czas na solową karierę? Skoro zapewne to Brent pisał post, to zarzucił ci ze po pierwszym i jedynym wspólnym albumie przestałaś przychodzić na nagrywki? Jak to skomentujesz?

 Heather Baxter: Cały album, który wyszedł - nagrałam razem z nimi w studio. Owszem, nie było mnie na dwóch koncertach z trzech, jednak nie można powiedzieć, że miałam ich w dupie. Wręcz przeciwnie - kto o zdrowych zmysłach rezygnowałby z marzenia? Błagam, kurwa.  Od dawna marzyłam o zespole, zwykle myślałam, że jesteśmy zgrani - czy naprawdę od razu trzeba kogoś wyrzucać na zbity pysk, nawet go nie informując? Nie podejmując rozmowy face to face? Jesteśmy w pieprzonym high school czy jak?

Stephanie Dye: Zgodzę się z tobą, rezygnacja z marzeń jest głupotą, trzeba marzyć o czymś więcej; zarzucili ci również ze byłaś dla nich przeszkodą niz wsparciem; ze niby wchodząc do nich, miałaś być aktywna i wspierać zespół, a tego nie robiłaś i ze zawsze musieli szukać zastępstwa na koncertach, ale fakt jest taki, ze wyrzucając ciebie poprzez post na Li, był naprawdę głupi i uważam ze skoro nie znałaś nawet powodu, nie rozmawiał nikt o tym z tobą, to zachowali się naprawdę dziecinnie.

Heather Baxter: Wszystko zależy czym jest dla nich wspomniana aktywność, huh? Wspierałam zespół jak tylko mogłam. Wiele spraw nałożyło się i - dobrze wiedzieli dużo wcześniej, że na koncertach mnie nie będzie. Nie stanowiło to dla nikogo problemu, nikt o tym nie mówił wprost, dopiero JxNisHsZoRM7JOOUfmQx_13_68685a0f81e8629133120e6cee869eef_image.thumb.jpg.e0e5f17e7644fc836a66c3afa4561cbc.jpgteraz. Są po prostu fałszywi, to nawet nie strach przed rozmową. To po prostu kłamanie w żywe oczy. Kolejne koncerty? Yeah, z pewnością bym ich nie opuściła. Jak mówiłam - marzeń się ot tak nie odpuszcza. Teraz nie dają mi wielkiego wyboru, ale wtedy? Pha, mieli zajebiście wielkiego farta, że się do nich sama odezwałam, kiedy poszukiwali gitarzysty.

Stephanie Dye: Nie uważasz ze koncerty to wazna rzecz jeśli chodzi o granie zespołowe, nie uwazasz ze mogą być o to źli, skoro były trzy koncerty a opuściłaś dwa i musieli szukać zastępstwa i się zgrywać z tą osobą?

Heather Baxter: Za pierwszym razem nie byłam w stanie wystąpić, bo miałam wypadek samochodowy - o tym już idioci nie wspomnieli, prawda? Miałam wjechać na pieprzonym wózku inwalidzkim, z pękniętymi żebrami i poparzonymi nogami, zagrać jak gdyby nigdy nic? Świetne wyczucie mają. Próbowałam się zmusić do gry na gitarze, ale ból klatki piersiowej, żeber, to jedno z najgorszych uczuć na świecie. Nie wspominając o dyskomforcie psychicznym. Drugi koncert - nie było mnie, zbiegło się to z zaplanowanymi sprawami prywatnymi. Nie mam powodu, żeby zatajać to wszystko. Nie czuję się jak ofiara, bo szczerze mam w dupie bandę dzieciaków, która nie wie co to znaczy lojalność i przyjaźń, a tym bardziej szczerość i prawda. Prawda, która kurewsko boli, to nadal  prawda, o ile jest szczera. A u nich jest mnóstwo nieścisłości. Jak myślisz, czemu tylko Brent tak zawzięcie się wypowiadał? Theo i Archie milczeli - jak myszy pod miotłą.

Stephanie Dye: Lojalność i wspieranie przyjaciół to jest podstawa, a z tego co słyszę w Velvet tego po prostu nie ma, ostatnie pytanie; co z rzekomym odejściem z grupy Whatsapp, ile jest w tym prawdy?

Heather Baxter: Co zrobiłam? Czekaj, serio tak było? Nie przypominam sobie, żebym ją opuściła. Z resztą, nikt do mnie potem nie pisał co się stało. Każdy normalny, ciekawski człowiek, od od razu by wypytywał o powód odejścia z grupki. Zwłaszcza, jeśli to ma być ta przyjaźń, co? Damn, nie wchodzę na tę ścieżkę - nie mam pojęcia o co im chodzi, serio. Wolę nie dociekać, wyjdzie mi to na zdrowie.

Stephanie Dye: Prawda, jeśli byście się przyjaźnili to by się o to na pewno zapytali, ale dziwne; w poście ewidetnie jest o opuszczeniu grupy whatsapp, cóż, co dalej planujesz? Scieżka solowa czy szukasz nowego zespołu?

Heather Baxter: Kto wie co przyniesie jutro? Na pewno zajmę się własnymi kawałkami, z resztą mam już swoje plany co do nich. Ale póki co, siedzę cicho, bo wszystko przesuwa się w czasie, a nikt nie lubi jak się obiecuje i nie dotrzymuje słowa, hah!

Stephanie Dye: To prawda, obiecywanie i nie dotrzymywanie słowa to najgorsze co może być! Byłam dzisiaj z przyszłą gwiazdą HEAT, mozesz kogoś pozdrowić, haha.

Heather Baxter: Pandora i Eelis, jestem im wdzięczna za to jak mnie wspierają - nie mają kompletnie żadnych profitów z tego, prócz mojej wzajemnej sympatii. LET'S ROOOOOCK, BITCHES, PHAHA.


Słowem zakończenia, ten temat jest naprawdę śliski i uważam ze Velvet naprawdę zachowało się koszmarnie dziecinnie, nie powinno się tak robić, ale to jego zespól i jego decyzję, prawda? Ale czy podjęcie takie decyzji wyjdzie im na dobre? Wydaje mi się ze nie i szybko będą załować decyzji którą podjęli, ale czas to zweryfikuje.

 

 
ECMxxx9h.jpg.b51ae2e4327f360e042f65c2d859fe31.jpg
   

 

Edytowane przez MarceI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Eelis Forsberg nie pozostał dłużny Fehu, również udał się w dział komentarzy, chcąc nieco poddymić atmosferę. Zostawił klasyczne hashtagi (część z nich sam rozpoczął), a do tego o ile istniała taka możliwość - przerobione zdjęcie wokalisty Velvet Bangtail.**
 

#fuckvelvetbangtail #fuckbrentaubree #whataclown

iIPMlna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Meredith zastanawia się czy kontakt z Heat zespół miał równie trudny jak ona przy współpracy, jeśli tak to wcale się nie dziwi, że Heat została usunięta. Niemniej jednak żal jej dziewczyny i ma nadzieję, że sprawa zakończy się dla niej czymś nowym i dobrym **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Z racji rutyny i codzienności, Eelis postanowił zrobić z maja miesiąc klaunów. Tym samym dla sportu opublikował podobny komentarz jak wczoraj, tym razem z nowym pięknym zdjęciem wokalisty Velvet Bangtail - Brenta Aubree.**



#fuckvelvetbangtail #fuckbrentaubree #whataclown

pDx85PG.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Menager Velvet Bangtail dowiadując się od wokalisty o zaistniałej sytuacji zasmuciła się obrotem sprawy, lecz przyjęła to ze zrozumieniem wiedząc o częściowym rozpadzie. Zauważając ruch członków Soul Evisceration pod artykułem jak i na Lifeinvaderze z zażenowaniem przyjęła ową prowokację skierowaną do młodszej od nich osoby w postaci Brenta Aubree. Pomimo nieobecności Heather w zespole trzyma kciuki za jej dalszą karierę oraz spełnienie marzenia.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

****Eelis Forsberg ponownie dla sportu opublikował podobny komentarz jak wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj, tym razem z nowym pięknym zdjęciem wokalisty Velvet Bangtail - Brenta Aubree****

 

#fuckvelvetbangtail #fuckbrentaubree #whataclown

 

AXJc6Li.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin