Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

016. MOXXXY - FORGOTTEN CAUSE - czy to powrót artystki na dobre?


Synthol

Rekomendowane odpowiedzi

uB2MVt8.png.1c5f219c22bfd1529a5970488262446e.png

ritten by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 18/05/2023


Cześć! Dzisiaj przyjrzymy się nowemu singlowi MOXXY która po 3 miesięcznej przerwie wrzuciła coś do sieci; niesamowite, prawda?


Mjh3dArOoDgZiUVex8z5_11_874fbcbe55ddaa91ec783b63c4902ad8_image.thumb.jpg.8f1594b3df7a84c7e27150d0c2434c7f.jpgDziewczyna miała sporą przerwę od muzyki, od 3 miesięcy nie usłyszeliśmy żadnych singli od dziewczyny, aż tu nagle BUM, wypuszcza coś nowego; co prawda sugerowała coś za pomocą swojego profilu na portalu społecznościowym, ale to były tylko sugestie, kto mógł wiedzieć ze chodzi o nowy singiel? No właśnie, jeśli chodzi o sam singiel, jest naprawdę w dobrym stylu i motywie zrobionym, osobiście zapętliłabym go na słuchawkach i słuchała non-stop, myślę ze MOXXXY tym singlem może podbić nie jedną imprezę w klubowej scenie, ale czy do tego dojdzie? Nie mamy pewności do tego; Czy MOXXXY powróciła na dobre, czy jednak to jest tylko jeden singiel i znowu trzy miesięczna przerwa? Mam nadzieję ze jednak nie i MOXXXY stanie się bardziej aktywna niż do tej pory, dziewczyna ma naprawdę spory potencjał by zdobyć popularność w mieście i w branży klubowej, na pewno wyróżnia się muzyką oraz stylem bycia, jest inny niż reszty naszych miastowych dj'ów oraz producentów muzycznych.

Jeśli chodzi o sam singiel, brzmienie jest naprawdę fajne i wpada strasznie w ucho, przynajmniej ja tak mam, ale jeśli chodzi o warstwę wizualną, na ekranie dużo się dzieje, więc jeśli chodzi o osoby z epilepsją może okazać się to problemem, by się dobrze w to słuchać, bo zazwyczaj słuchamy oraz oglądamy warstwę wizualną, sprawdzając czy wpasowuje się w to co się dzieje na ekranie, czy ten singiel okaże się sukcesem? Wszystko możliwe, ale czy tak będzie? Kto to wie, czas to zweryfikuję.


Tutaj będzie trochę mniej kolorowo.. Schodzimy na bardziej cięższy temat, jeśli chodzi o MOXXXY oraz jej wytwórnie muzyczną.. 101 Record's oraz powiązaną z tą wytwórnią managerkę.. Nannie Larocuqe.

Ostatnio komunikat CNT dotyczył właśnie tej sprawy, czy jej wytwórnia oraz powiązana managerka ma powiązania ze strefą przestępczości?

Wszystko na to wskazuję ze tak jest, ale czy to powinno odbijać się na artystach powiązanych z wytwórnią? Oczywiście ze nie powinno się to odbijać na artystach powiązanych z wytwórnią, ale.. jeśli miałabym pracować dla wytwórni gdzie ktoś ma powiązania z przestępcami, zaczęłabym zastanawiać się nad swoją przyszłością i zaczęła rozglądać za nowym domem, ja wszystko naprawdę rozumiem, ale to nie jest byle co, nie chciałabym być kojarzona jako artysta powiązany z osobami związanymi ze strefą hazardu, cóż.. Zobaczymy co czas przyniesie.. Jednak MOXXXY wydała statement, który zdaje się ze się dobrze przyjął i kwestie te zostały wyjaśnione, Nannie nie jest jej managerką i nie ma z nią powiązanego kontraktu, dziewczyna szuka nowego managera, ale będąc w 101 Record's może nie mieć powiązań z Nannie? Nie wydaje mi się, no ale miejmy nadzieję ze mówi prawdę i wszystko dobrze się zakończy dla niej oraz reszty artystów spod szyldu 101 Record's!


Na sam koniec dodam, ze MOXXXY ma wielki potencjał jeśli chodzi o scenę muzyczną, ale czy powiązania z 101 Record's jej tego nie zepsują? Mam nadzieję ze nie i wszystko zakończy się dla niej dobrze, czas pokaze, mimo wszystko trzymam za nią kciuki i będę obserwować jej karierę muzyczną!

 

ECMxxx9h.jpg.1a119e306b843b4f5a826f6f65128610.jpg
Chcesz dołączyć do zespołu działu What in Music Industry? Kliknij w reklamę i złóż aplikację!

Edytowane przez MarceI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin