Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

tatuaże nazistowskie


charon

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, wayzupdayzup2muchshotta napisał:

dojebales jak hanka w kartony, takie same pierdolenie bylo o ciuchach ze dostana pozew od najka i bedzie pizda xd, nikomu sie nie bedzie chcialo pisac jakiegos pozwu bo kazdego pierdoli serwerek na altv xd kazdy ma swoje zycie prywatne, zreszta ty myslisz ze jakiemus ziutowi z role playa bedzie sie chcialo stosowac pismo bo czuje sie urazony kultura neonazistoska na serwerze?,  wiekszosc typkow z role playa ma ledwo 18 lat albo ma juz dom dziecko kredyt hipotetyczny i samochod i nie ma czasu, checi na stawianie sie w rozprawach o takie glupoty, ludzie nie maja ochoty sie sadzic o powazne rzeczy a co dopiero o serwer 

Po pierwsze nie trzeba stosować żadnego pisma. Po drugie zgłoszenie czegoś takiego jest banalnie proste. Po trzecie, nie trzeba stawiać się na żadnych rozprawach. Nie wiem co Ci w głowie nie zagrało. Porównujesz topowe globalne marki odzieżowe, gdzie tego typu koncerny nawet buta nie podniosą aby się tym zainteresować do przestępstwa, którym się zainteresuje każda instytucja jeśli się to tylko zgłosi. Załatwienie tego tematu to jest 30 minut od wyjścia z domu. Chcecie sobie uskuteczniać jakieś patole to sobie uskuteczniajcie jakoś w swoim gronie a nie staracie się zagrać jakkolwiek perswazyjnie, aby wprowadzić coś z czego można nie mieć jak się wytłumaczyć. Jakby doszło do feralnej tragedii to potem każdy by umywał ręce, bo przecież gdyby tego nie było na serwerze to byście tego nie grali, więc to wina tych co to wprowadzili. Jebnijcie się czasem w głowie i ruszcie mózgownicą. Od 2008 roku mam styczność z półświatkiem w RP, przez 2 lata byłem też opiekunem organizacji przestępczych. Jeśli jest to możliwe do zrealizowania to jest to fajny smaczek ale w żaden sposób nie warty świeczki, jeśli mogą być z tego jakiekolwiek problemy. Za to grozi już kryminał.

misiekhere lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Don Daniel napisał:

Po pierwsze nie trzeba stosować żadnego pisma. Po drugie zgłoszenie czegoś takiego jest banalnie proste. Po trzecie, nie trzeba stawiać się na żadnych rozprawach. Nie wiem co Ci w głowie nie zagrało. Porównujesz topowe globalne marki odzieżowe, gdzie tego typu koncerny nawet buta nie podniosą aby się tym zainteresować do przestępstwa, którym się zainteresuje każda instytucja jeśli się to tylko zgłosi. Załatwienie tego tematu to jest 30 minut od wyjścia z domu. Chcecie sobie uskuteczniać jakieś patole to sobie uskuteczniajcie jakoś w swoim gronie a nie staracie się zagrać jakkolwiek perswazyjnie, aby wprowadzić coś z czego można nie mieć jak się wytłumaczyć. Jakby doszło do feralnej tragedii to potem każdy by umywał ręce, bo przecież gdyby tego nie było na serwerze to byście tego nie grali, więc to wina tych co to wprowadzili. Jebnijcie się czasem w głowie i ruszcie mózgownicą. Od 2008 roku mam styczność z półświatkiem w RP, przez 2 lata byłem też opiekunem organizacji przestępczych. Jeśli jest to możliwe do zrealizowania to jest to fajny smaczek ale w żaden sposób nie warty świeczki, jeśli mogą być z tego jakiekolwiek problemy. Za to grozi już kryminał.

xddddd to ze ty wlasnie byles opiekunem to byl najwiekszy blad

Edytowane przez wayzupdayzup2muchshotta
Nóż lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Don Daniel napisał:

Po pierwsze nie trzeba stosować żadnego pisma. Po drugie zgłoszenie czegoś takiego jest banalnie proste. Po trzecie, nie trzeba stawiać się na żadnych rozprawach. Nie wiem co Ci w głowie nie zagrało. Porównujesz topowe globalne marki odzieżowe, gdzie tego typu koncerny nawet buta nie podniosą aby się tym zainteresować do przestępstwa, którym się zainteresuje każda instytucja jeśli się to tylko zgłosi. Załatwienie tego tematu to jest 30 minut od wyjścia z domu. Chcecie sobie uskuteczniać jakieś patole to sobie uskuteczniajcie jakoś w swoim gronie a nie staracie się zagrać jakkolwiek perswazyjnie, aby wprowadzić coś z czego można nie mieć jak się wytłumaczyć. Jakby doszło do feralnej tragedii to potem każdy by umywał ręce, bo przecież gdyby tego nie było na serwerze to byście tego nie grali, więc to wina tych co to wprowadzili. Jebnijcie się czasem w głowie i ruszcie mózgownicą. Od 2008 roku mam styczność z półświatkiem w RP, przez 2 lata byłem też opiekunem organizacji przestępczych. Jeśli jest to możliwe do zrealizowania to jest to fajny smaczek ale w żaden sposób nie warty świeczki, jeśli mogą być z tego jakiekolwiek problemy. Za to grozi już kryminał.

no ta grozi kryminal ale bez rozpraw i huj

Grower lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wayzupdayzup2muchshotta napisał:

xddddd to ze ty wlasnie byles opiekunem to byl najwiekszy blad

 

3 minuty temu, wayzupdayzup2muchshotta napisał:

no ta grozi kryminal ale bez rozpraw i huj

Proponuje abyś się doedukował i potem się wypowiadał, bo wcale nie jesteś fajny jak piszesz z małej litery, spamujesz iks de i nie wiesz jak używać interpunkcji. Poza tym jak masz coś personalnie to uderz na discord, nie mam zamiaru bawić się w off topic.

Edytowane przez Don Daniel
Wedel, misiekhere i WielkiNoob lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Don Daniel napisał:

 

Proponuje abyś się doedukował i potem się wypowiadał, bo wcale nie jesteś fajny jak piszesz z małej litery, spamujesz iks de i nie wiesz jak używać interpunkcji. Poza tym jak masz coś personalnie to uderz na discord, nie mam zamiaru bawić się w off topic

Proponuje Ci abyś, już nigdy więcej się nie wypowiadał na tematy związane z prawem które dotyczą serwera bo wychodzi co najmniej śmiesznie. Proponuje również przeczytać swoje wypociny dwa razy zanim je umieścisz w dyskusji. Odpłynąłeś do takiego stopnia, gdzie uważasz, że paczka tatuaży jest zagrożeniem dla właścicieli serwera i może się dla nich skończyć kryminałem.  Jesteś osobą niekompetentną, nieracjonalną i niesubiektywną która nie potrafi zdrowo spojrzeć na otaczający go świat, ponieważ wszędzie widzi zagrożenie prawne.

Edytowane przez wayzupdayzup2muchshotta
Grower, Nóż i 271Hajsu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2023 o 15:42, Don Daniel napisał:

Po pierwsze nie trzeba stosować żadnego pisma. Po drugie zgłoszenie czegoś takiego jest banalnie proste. Po trzecie, nie trzeba stawiać się na żadnych rozprawach. Nie wiem co Ci w głowie nie zagrało. Porównujesz topowe globalne marki odzieżowe, gdzie tego typu koncerny nawet buta nie podniosą aby się tym zainteresować do przestępstwa, którym się zainteresuje każda instytucja jeśli się to tylko zgłosi. Załatwienie tego tematu to jest 30 minut od wyjścia z domu. Chcecie sobie uskuteczniać jakieś patole to sobie uskuteczniajcie jakoś w swoim gronie a nie staracie się zagrać jakkolwiek perswazyjnie, aby wprowadzić coś z czego można nie mieć jak się wytłumaczyć. Jakby doszło do feralnej tragedii to potem każdy by umywał ręce, bo przecież gdyby tego nie było na serwerze to byście tego nie grali, więc to wina tych co to wprowadzili. Jebnijcie się czasem w głowie i ruszcie mózgownicą. Od 2008 roku mam styczność z półświatkiem w RP, przez 2 lata byłem też opiekunem organizacji przestępczych. Jeśli jest to możliwe do zrealizowania to jest to fajny smaczek ale w żaden sposób nie warty świeczki, jeśli mogą być z tego jakiekolwiek problemy. Za to grozi już kryminał.

Gdzie moge w 30 minut zgłosić swastyki w wolfenstein? Todd Howard na twardą cele za hitlera w gierce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostosowanie skryptu tatuażu do jednej organizacji, która gra na serwerze nie jest głupie? To tak jakby była grupa ścigantów, która prosi specjalnie pod nich o wgranie fury na serwis. Zesraliście się strasznie o to, że Daniel napisał swoje zdanie i nie wiem - ani to śmieszne ani zabawne. Niestety społeczność RP jest niedojrzała, poniekąd rozumiem te burzę hormonów gangsterów z RP, którzy na codzień muszą zmagać się z noszeniem książki od HITu czy kupowanie liquidów do epapierosa. Rozumiem, że to RP i tak dalej; ale same tatuaże podchodzą w opór pod coś obrzydliwego i wgranie ich na serwer jest nieodpowiednie, jest dużo rockstarowych tatuaży, które są po prostu OK i nie są wulgarne. Jako gracz serwisu nie chciałbym widzieć swastyk na postaciach, to podchodzi nie tyle co pod disgusting RP co pod słabe podmianki, które zagra Ci jedna grupa przestępcza.

Don Daniel lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam dodajcie mi potrójne smocze dildo na którym skorzysta każdy gracz i nie wzbudzi żadnej kontrowersji zamiast tych paskudnych i nienawistnych neonazistowskich tatuaży na których opiera się kultura więzienna w Stanach Zjednoczonych i nosi je co drugi białas w półświatku, nie ważne czy to biker czy jakikolwiek inny bandzior.

Edytowane przez Tarantula Deadly Cargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrulPomaranczowy napisał:

Czy dostosowanie skryptu tatuażu do jednej organizacji, która gra na serwerze nie jest głupie? To tak jakby była grupa ścigantów, która prosi specjalnie pod nich o wgranie fury na serwis. Zesraliście się strasznie o to, że Daniel napisał swoje zdanie i nie wiem - ani to śmieszne ani zabawne. Niestety społeczność RP jest niedojrzała, poniekąd rozumiem te burzę hormonów gangsterów z RP, którzy na codzień muszą zmagać się z noszeniem książki od HITu czy kupowanie liquidów do epapierosa. Rozumiem, że to RP i tak dalej; ale same tatuaże podchodzą w opór pod coś obrzydliwego i wgranie ich na serwer jest nieodpowiednie, jest dużo rockstarowych tatuaży, które są po prostu OK i nie są wulgarne. Jako gracz serwisu nie chciałbym widzieć swastyk na postaciach, to podchodzi nie tyle co pod disgusting RP co pod słabe podmianki, które zagra Ci jedna grupa przestępcza.

Widzisz, omijajac fakt prawny, bo mi sie rzeczywiscie nie chce go studiowac, czy dodanie do gry znaku swastyki (nawet obroconej tak by nie stanowila nazistowskiego znaku), czy innych znakow dywizji nazistowskich bedzie cool, to warto wspomniec o tym ze nazistowskie tatuaze nie sa tylko dla jednej organizacji na serwerze. Procz gangow skinheadowskich/peckerwood korzystaja tez z tego kluby motocyklowe, co jest bardzo czesto spotykane i co ciekawe! mamy juz na serwerze znaki dywizji niemieckich, ale dodane na kamizelkach motocyklowych (jesli mnie pamiec nie myli, jesli myli, to feel free by mnie poprawic). Dla nas (ludzi ktorzy lubia to grac) jest to normalne, tak samo jak dla jednych fajnym rp jest granie stosunku seksualnego osob homo przez trzech lub wiecej graczy, tak samo ja uznaje to za disgusting rp, za ktory rzecz jasna nie wymierze w nikogo kary przez moje "widzi mi sie".

I dla wszystkich ktorzy uwazaja ze bedzie tego wysyp - czapki klubow baseballowych. Procz tego ze popularny sport w usa, to jeszcze kultura gangow ulicznych. Gdy zarzad to wprowadzal, ludzie gdybali łee dajcie to tylko dla grup bo zaraz cywile beda nosic - nosza? Rzadko. Co jak nosza? Maja za to konsekwencje IC w postaci pressingu przez postacie gangbangerow. Ponadto ktos tam wspominal o postaciach rasistowskich - przypomne wam tylko, ze mamy w grze (oryginalnej) stroje podobne do uniformu ku klux klan, czy nawet widzialem kogos byl ubrany jak niemiecki zolnierz (?). Co z takimi ludzmi? Kazdy z nich scisnal potezna pompe i tak samo byloby gdyby jakas rozowowlosa simka miala SS bolts na cycach - ta sama reakcja, kazdy lal by z tej postaci, a w koncu albo zostalaby zablokowana (bo zaden normalny czlowiek umiejacy prowadzic postac nie zrobi czegos takiego) albo gracz zdecyduje sie samemu to usunac by nie byc cisnietym.

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramy sobie rp i odgrywamy ameryczke, wiekszosc osob chce tutaj zagrac sobie mocno immersyjnie a mysle ze takie tatuaze by duzo wprowadzily do gry, tak jak doozan napisal wyzej nie gra tego tylko jedna organizacja przestepcza, bo nawet w vagos mc ktore teraz ogrywamy z chlopakami niektorzy nosza naszywki SS na kamizelkach i odgrywaja tego typu tatuaze na skorze. Przeciez nikt wam nie karze tatuowac sobie takiego czegos w realnym zyciu nie zapominajmy ze to jest gra Xd, mozecie przesledzic sobie zagraniczne serwery jak to bangla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, KrulPomaranczowy napisał:

Czy dostosowanie skryptu tatuażu do jednej organizacji, która gra na serwerze nie jest głupie? To tak jakby była grupa ścigantów, która prosi specjalnie pod nich o wgranie fury na serwis. Zesraliście się strasznie o to, że Daniel napisał swoje zdanie i nie wiem - ani to śmieszne ani zabawne. Niestety społeczność RP jest niedojrzała, poniekąd rozumiem te burzę hormonów gangsterów z RP, którzy na codzień muszą zmagać się z noszeniem książki od HITu czy kupowanie liquidów do epapierosa. Rozumiem, że to RP i tak dalej; ale same tatuaże podchodzą w opór pod coś obrzydliwego i wgranie ich na serwer jest nieodpowiednie, jest dużo rockstarowych tatuaży, które są po prostu OK i nie są wulgarne. Jako gracz serwisu nie chciałbym widzieć swastyk na postaciach, to podchodzi nie tyle co pod disgusting RP co pod słabe podmianki, które zagra Ci jedna grupa przestępcza.

xd, Nie odpowiadajcie mu nawet na ten wywod bo to zamkniety leb ktory wprost pisze ze dodanie tatuazy nazistowskich to disgusting rp 

Edytowane przez wayzupdayzup2muchshotta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie bym sam dodał takie tatuaże bo mam świadomość jak kolosalne znaczenie one mają dla 90% białych postaci w półświatku czy z klubów motocyklowych czy stricte gangów białej supremacji. Wbrew temu co niektórzy mówią tatuaże nie przydałyby się jednej organizacji tylko tak na dobra sprawie ogromnej ich ilości czy to kluby motocyklowe, Peckerwoods czy odłamy Aryan Brotherhood pod inna postacią korzystałyby z nich i są one tak samo ważne jak fullcapy dla gangów. Poniekąd nawet ważniejsze bo to identyfikacja dla większości na całe życie i nie sposób jej zdjąć ze skory jak czapki z głowy. Ja sam jestem bardzo za, ale tutaj jak jak już mówiłem wymagana jest zgoda zarządu bo jest to temat nie tyle co potrzebny co kontrowersyjny.

Samson, LUUIE, Sa1an i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin