-
Postów
488 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
5
Ostatnia wygrana charon w dniu 31 Sierpnia 2024
Użytkownicy przyznają charon punkty reputacji!
Informacje dodatkowe
-
Discord
charon6
Ostatnie wizyty
16 686 wyświetleń profilu
Osiągnięcia charon
-
Jokaz polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
nygus polubił odpowiedź w temacie: [Morderstwo i porwanie] Krwawa noc na Vinewood
-
charon polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
a czemu ustawiasz sobie zdj lasek z pinteresta na awatar
-
odbanujcie wszystkich graczy to moze wiecej graczy bedzei gralo
-
straightouttala polubił odpowiedź w temacie: [Morderstwo i porwanie] Krwawa noc na Vinewood
-
sk8zawodnik polubił odpowiedź w temacie: [Morderstwo i porwanie] Krwawa noc na Vinewood
-
[Morderstwo i porwanie] Krwawa noc na Vinewood
charon odpowiedział(a) na sk8zawodnik temat w Przestępstwa
chcialem tylko powiedziec ze jesli moj rudy włos zostanie znaleziony w tym spalonym na wior aucie to ja sprawe zglaszam do @Sons -
charon polubił odpowiedź w temacie: [Morderstwo i porwanie] Krwawa noc na Vinewood
-
Marko. polubił odpowiedź w temacie: sadystyczne ucieleśnienie
-
tax free polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
charon polubił odpowiedź w temacie: Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
-
charon polubił odpowiedź w temacie: Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
-
fuckyourhood polubił odpowiedź w temacie: sadystyczne ucieleśnienie
-
charon polubił odpowiedź w temacie: Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
-
charon polubił odpowiedź w temacie: Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
-
Flexu122 polubił odpowiedź w temacie: sadystyczne ucieleśnienie
-
charon polubił odpowiedź w temacie: [10.06.2026 Włamanie/Rabunek] Blood on the Couch
-
Mirabelek polubił odpowiedź w temacie: [Morderstwo i porwanie] Krwawa noc na Vinewood
-
szwedzkakatastrofa polubił odpowiedź w temacie: sadystyczne ucieleśnienie
-
charon polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] Coppola Auto Parts
-
charon polubił odpowiedź w temacie: good theft makes good money (Prosperity Street Crew)
-
charon polubił odpowiedź w temacie: Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
-
-
[Morderstwo i porwanie] Krwawa noc na Vinewood
charon odpowiedział(a) na sk8zawodnik temat w Przestępstwa
-
co ty tutaj za belkot wypisujesz? po co ty wogole gadasz o prawdziwych psychopatach dzieciaku? jutro beda cie gonic po korytarzach w szkole i to bedzie twoja jedyna stycznosc z psychopatia. Kim ty jestes zeby mowic ludziom takie rzeczy co ty tutaj piszesz? nigdy nie uprawiales nawet seksu z kobieta, jestes po prostu zabawny... daruj sobie pisanie wiecej wiadomosci o mojej osobie bo zostaniesz sporawdzony na ziemie.
-
fanskolima14 obserwuje zawartość charon
-
patrzac na twoja aktywnosc na forum i jakie ssy wrzucasz to wiadomo ze zadnego poziomu soba nie reprezentujesz i nie wpasowujesz sie w community ludzi harakternych, nooby jak byly tak i beda do dzisiaj. ty na dodtaek przychodzisz tu pisac swoje jakies dziwne opinie ktore jedynie kto lajkuje to inne bentrumy twojego pokroju lol Xd i patrz nie musisz w 2 postach odpowaidac na moje 2 posty bo mozesz w jednym zacytowac WOW no widzisz niestety to cie przersolo rozumiem ale juz sie nie tlumacz kazdy wie z jakim graczem ma doczynienia jesli na postaci ma 3k godzin a jego jedyne skriny na forum to takie z warsztatu road runers rapairs 😅
-
zapraszam do gry psychopatycznej
-
to ze ludzie maja wiedze o kulturze brownoidow z usa i w jakich czapkach tam sie chodzi w gangu albo czy znaja na pamiec jakies kodeksy w policji nie wplywa w ogole na poziom rp, jak juz ktos napisal wczesniej kiedys na rp grali harakterni ludzie ktorzy sluchali LSO a teraz graja same julki i oskarki ktore nie kumaja klimatu i jakby ich postacie w grze zostaly porwane przez moja postac psychopaty to zamkneli by te gre i nigdy juz nie wrocili .
-
no patrzac na twoje postacie to raczej tobie sie nie oplaca grac jak masz postacie po 2k godzin i co ty na nich robisz oprocz stania farmienia gotowki za barem
-
3 miesiace gry to kupe czasu na rozwoj postaci i na gre rp bo chyba o to chodzi na serwerze rp, wam chyba raczej chodzi o to ze sie nie oplaca juz kaski farmic
-
z tego co pamietam to bylo za duzo dla polskiej sceny rp jak to chcieli wprowadzic na gta world polska
-
jak cos to rage zleakuje kod jak sie zamkna
-
no nic jedyna nadzieja jest w sons rp @Sons
