Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/mafineeek] Uxed


Uxed

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/19238-uxed/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Cała gra.
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: "Próba oszustwa administracji"
Członek ekipy nakładający karę: @mafineeek
Wyjaśnienie sytuacji: Hej, przychodze do was w nietypowej sprawie i bardziej słabej sytuacji czyli obrzydliwym czynie "Próbe oszustwa administracja" taki wpis dostałem gdy wróciłem z testów sprawnościowych do domu, wchodze na discorda by wbić sobie na vajbika i pozałatwiać kupno domu, odzyskanie majątku itp. Patrze a tam kilkadziesiąt wiadomości typu - https://imgur.com/a/x9hv5Al tutaj wklejam ss, tam są jakieś dowody jakie typy wiadomości i tak dalej. Jeszcze mam ss logowania się z innego IP na moje konto discord - https://imgur.com/a/Fb4lErG najprawdobodniej miałem jakiegoś włama na konto czy co, jestem uczciwy chłopak, wczoraj wieczorem jak sobie grałem to nawet się przyznałem, że powinienem mieć loga za miasto duchów i tu też się przypominam, jak będzie wiecej dowodów o tego włama to postaram się coś ogarnąć bo fajnie wbić na serwer. Mam nadzieje, że rozpatrzycie tą apelacje pozytywnie, bo jeszcze ani razu nikogo nie oszukałem i nie mam zamiaru. Miłego dnia wam życze.
Ewentualne screeny/świadkowie:https://imgur.com/a/x9hv5Al - https://imgur.com/a/Fb4lErG

Edytowane przez Uxed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim celu by mi uprzykrzyć życie, od pewnego czasu mam problem z komputerem, jest to mój dobry znajomy a bardziej był to mój dobry znajomy na forum ma anatolyy. Historia się zaczęła kilka miesięcy temu gdy zaczeliśmy grać poznając się jeszcze przez cs'a, wtedy miałem kose z 300-400zl, widział w tym jakiś cel, potem przez pewien czas normalnie sobie graliśmy jak to "przyjaciele" ogólnie jest programistą, zajmuje się jakimiś serwerami na fivemie jak i minecrafcie, założył też tu sobie konto na forum, nie chce go oznaczać. Kontynuując, widział w tym jakiś cel, zapytałem się czy chce jakąś mieć odskocznie od minecrafta i cs'a on się zgodził, po prosiłem go o poszukaniu jakieś Cr4ck gierki, jak to wtedy dzieciak który nie zarabiał, ja i on się zgodziliśmy, on poszukał gierki, wgrał tam oprogramowanie "rat" oraz "keylogger" ja o tym nie wiedziałem, większość haseł również moich znał, ufałem mu bezgranicznie praktycznie, i on pewnego czasu mi się wpierdzielał na konta, usuwał maila z potwierdzeniem logowania, zauważyłem to dopiero dzisiaj po testach sprawnościowych, napisałem do niego, miał mnie już zablokowanego, też dostałem maila na którym mam zarejestrowane konto forum i gierke, dostałem tego maila o nowym logowaniu, najprawdobodniej na normalnym IP swoim, tak samo straciłem konto CS i epic games.
Mam nadzieje, że rozprzatrzycie tą sytuacje pozytywnie i dacie mi drugą szanse na zabezpieczenie komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ogólnie cała ta sytuacja, jest strasznie dziwna patrząc na to w jakiej sytuacji aktualnie jesteśmy - przywracanie majątków.

Zacznijmy od tego, że rodzaj i długość kary został wymierzony po konsultacji z zarządem.

Ale okej, odwołując się do tego co napisałeś: nie widze sensu, żeby ktoś chciał ci uprzykrzyć życie podrobionym screenem majątku.

Druga sprawa: adres IP który widać na screenie, to jest ewidentnie VPN (akurat to jest dosyć logiczne, jeżeli ktoś chciałby cię pogrążyć), ALE  wychodzi na to że "ten ktoś" użył tej funkcji z Opery, z której przypadkiem korzystasz akurat też ty (co akurat jest już dziwne)

kG7zd9a.png image.png

 

Nie wiem, do czego mam tu się jeszcze odwołać - cała ta sytuacja jest bardzo podejrzana i decyzję zostawię chłopakom, jednak moim zdaniem nie masz wystarczających dowodów, żeby udowodnić to, że to nie byłeś ty.

 

powinieneś zabezpieczyć komputer, pozmieniać hasła żeby uniknąć takich sytuacji na przyszłość.

TLDR; Przykro mi - jestem za tym, abyś odsiedział kare do końca, chyba że dostarczysz wystarczające dowody na to, że to faktycznie było włamanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mafineeek napisał:

Cześć.

Ogólnie cała ta sytuacja, jest strasznie dziwna patrząc na to w jakiej sytuacji aktualnie jesteśmy - przywracanie majątków.

Zacznijmy od tego, że rodzaj i długość kary został wymierzony po konsultacji z zarządem.

Ale okej, odwołując się do tego co napisałeś: nie widze sensu, żeby ktoś chciał ci uprzykrzyć życie podrobionym screenem majątku.

Druga sprawa: adres IP który widać na screenie, to jest ewidentnie VPN (akurat to jest dosyć logiczne, jeżeli ktoś chciałby cię pogrążyć), ALE  wychodzi na to że "ten ktoś" użył tej funkcji z Opery, z której przypadkiem korzystasz akurat też ty (co akurat jest już dziwne)

kG7zd9a.png image.png

 

Nie wiem, do czego mam tu się jeszcze odwołać - cała ta sytuacja jest bardzo podejrzana i decyzję zostawię chłopakom, jednak moim zdaniem nie masz wystarczających dowodów, żeby udowodnić to, że to nie byłeś ty.

 

powinieneś zabezpieczyć komputer, pozmieniać hasła żeby uniknąć takich sytuacji na przyszłość.

TLDR; Przykro mi - jestem za tym, abyś odsiedział kare do końca, chyba że dostarczysz wystarczające dowody na to, że to faktycznie było włamanie.

Hej ponownie, chciałem się ponownie odnieść co do VPN, troche to przeanalizowałem, masz racje jest to VPN nie zauważyłem tego wcześniej. Nie wiem czy o to dokładniej spectrze chodziło ale dostałem takiego maila zwrotnego: 
do zobaczenia.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin