Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/mafineeek] Uxed


Uxed

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zapytam personalnie co prawda, ale administracja nie ma wpływu na jakie programy uruchamiasz na swoim systemie, racja? Jesteś jedyną osobą odpowiedzialną za to i powinieneś przyjąć na siebie to co uruchamiasz. Nikt tak naprawdę nie będzie cię faworyzował tylko dlatego że zostałeś "zhackowany", co wiemy wszyscy że jest nie prawdą. Poza tym, jakby ten twój kolega był takim "programistą" wiedział by że na discordzie jest coś takiego jak token, który nie pozostawia żadnych po sobie śladów. Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Hejt lubi to

Drogi Pamietniczku, dzisiaj usłyszałem okropną wiadomość - Klimacik RP został wyłączony. To jakby świat się skończył, jakby wszystko, co kochałem, zostało odebrane. Czuję się oszukany, osamotniony i zagubiony w świecie, który stał się coraz bardziej chaotyczny i nieprzyjazny. Moje serce jest ciężkie, a myśli skomplikowane. Nie wiem, co robić, gdzie szukać ukojenia i nadziei. Czuję się jak porzucony, jakbym został pozbawiony najważniejszej części mojego życia. Klimacik RP był dla mnie nie tylko rozrywką, ale także miejscem, w którym odnajdywałem siebie i swoją pasję. Teraz czuję się tak, jakbym został pozbawiony sensu, jakbym był skazany na samotność i cierpienie. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe, że Klimacik RP powróci i że będę mógł znów cieszyć się grą i towarzystwem wspaniałych ludzi. Ale na razie muszę znaleźć siłę, aby przetrwać ten czas ciemności i smutku. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się znaleźć drogę do szczęścia i spełnienia, ale na razie muszę sobie radzić z bólem i tęsknotą, które ogarnęły mnie po tym, jak Klimacik RP został wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zarządzam decyzją, lecz dodaje coś od siebie. Bo twoja próba **kolejnego** oszustwa jest po prostu żałosna

Hejt lubi to

Drogi Pamietniczku, dzisiaj usłyszałem okropną wiadomość - Klimacik RP został wyłączony. To jakby świat się skończył, jakby wszystko, co kochałem, zostało odebrane. Czuję się oszukany, osamotniony i zagubiony w świecie, który stał się coraz bardziej chaotyczny i nieprzyjazny. Moje serce jest ciężkie, a myśli skomplikowane. Nie wiem, co robić, gdzie szukać ukojenia i nadziei. Czuję się jak porzucony, jakbym został pozbawiony najważniejszej części mojego życia. Klimacik RP był dla mnie nie tylko rozrywką, ale także miejscem, w którym odnajdywałem siebie i swoją pasję. Teraz czuję się tak, jakbym został pozbawiony sensu, jakbym był skazany na samotność i cierpienie. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe, że Klimacik RP powróci i że będę mógł znów cieszyć się grą i towarzystwem wspaniałych ludzi. Ale na razie muszę znaleźć siłę, aby przetrwać ten czas ciemności i smutku. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się znaleźć drogę do szczęścia i spełnienia, ale na razie muszę sobie radzić z bólem i tęsknotą, które ogarnęły mnie po tym, jak Klimacik RP został wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Uxed napisał:

I jakby to miała być próba oszustwa to napewno nie na taki temat.

Przykro mi to mówić, ale najgorszą wymówkę wybrałeś. Najczęstsze oszustwo w przypadku bana to jest "zostałem zhackownay!!!1!111!1!"

Hejt lubi to

Drogi Pamietniczku, dzisiaj usłyszałem okropną wiadomość - Klimacik RP został wyłączony. To jakby świat się skończył, jakby wszystko, co kochałem, zostało odebrane. Czuję się oszukany, osamotniony i zagubiony w świecie, który stał się coraz bardziej chaotyczny i nieprzyjazny. Moje serce jest ciężkie, a myśli skomplikowane. Nie wiem, co robić, gdzie szukać ukojenia i nadziei. Czuję się jak porzucony, jakbym został pozbawiony najważniejszej części mojego życia. Klimacik RP był dla mnie nie tylko rozrywką, ale także miejscem, w którym odnajdywałem siebie i swoją pasję. Teraz czuję się tak, jakbym został pozbawiony sensu, jakbym był skazany na samotność i cierpienie. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe, że Klimacik RP powróci i że będę mógł znów cieszyć się grą i towarzystwem wspaniałych ludzi. Ale na razie muszę znaleźć siłę, aby przetrwać ten czas ciemności i smutku. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się znaleźć drogę do szczęścia i spełnienia, ale na razie muszę sobie radzić z bólem i tęsknotą, które ogarnęły mnie po tym, jak Klimacik RP został wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

na obecny moment odrzucam, nie przedstawiłeś żadnych konkretnych dowodów, odpowiadasz za swoje konto i to co tam się dzieje, założenie F2A to chwila i pozwoli Ci uniknąć "takich sytuacji", pominę kwestię Twojego tłumaczenia i tego że dalej nie dostarczyłeś mi "zgody na współdzielenie łączą". Polecałbym Ci to ogarnąć bo to będzie kolejny ban.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin