Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[DISCORD EVENT TEAM] ELO_MELO


elo_melo

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [DISCORD EVENT TEAM] elo_melo

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/416-elo_melo/
Discord ID: elo_melo#4073
Rodzaj kary: (wyciszenie/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Nie wiem, uniesienie się honorem czy coś.
Wyjaśnienie sytuacji: Witam. Nigdy nie miałem wcześniej okazji pisać apelacji i nie dowierzam w to, że będę miał okazję pierwszy raz kleić ten tekst z racji tak błahego powodu. Proszę o unbana na discordzie Event Team nie sądzę, bym jakkolwiek zasłużył na banicje z powodu zwykłego zapytania ( dla zainteresowanych było to zwyczajne zapytanie kiedy zamierzają zmienić opiekuna tejże strefy i konkretnie podałem, że chodzi o użytkownika Azzi_24) nie wiem, koleżanka chyba uniosła się honorem, jednak danie permisji niektórym osobom nie jest do końca dobrym wyborem. W każdym bądź razie oczekiwałem cierpliwie na odpowiedź i dostałem ją razem z banem (XD). Jeśli  nie można zadawać zwyczajnych pytań to w porządku, następnym razem będę pamiętał i nawet słowem się nie odezwę, niemniej jednak dostęp do tego discorda przyda mi się na przyszłość w celu zlecania gierki dla osób grających w ET itd więc fajnie by było odzyskać do niego dostęp, pozdro dla całej administracji Vibe, a dla ludzi grających w ET - trzymajta się, kiedyś lider się zmieni i będziecie uwolnieni z tego Auschw... albo zaoszczędzę sobie porównania, pierdyliardów ankiet jak na studiach bo ktoś wyżej sra, niż dupsko ma XD.

 image.png.c38766cb8d98cd3f53bc9d394169f3ab.png

image.png.deb2ee7ec223298e6dc23e3df6ebe172.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin