Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Kuzyn] Hardegger


katae

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [GRA/Nick Nadającego Karę] Twój nick ooc

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/12643-hardegger/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Louis Tyler
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
cheater podbite dmg, wyjasnij to na forum
Członek ekipy nakładający karę: @kuzyn
Wyjaśnienie sytuacji: Więc zaczne od początku, wbiłem sobie na starą postać na której kiedyś grałem przestępczą postać no i zacząłem grać tam roleplay z ziomkiem, wynikła akcja zarysowania krążownika policyjnego więc to zagraliśmy no i akcja się rozwinęła jeszcze bardziej, ziomek ic dostał kulke ja uciekłem no i po 30 minutach przyjechałem na miejsce przebrany i bez kominiarki nie dając śladów, że to byłem ja, grałem przy tym wszystko ic aby zobaczyć co z tym ziomkiem ic, otrzymałem info, że nie żyje i, że mam im dac id więc moja postac zaczęła uciekać bojąc się o to, że jednak po łuskach i odciskach palców departament dojdzie do tego, że to ja, wynikł z tego pościg pieszy, jeden pd spadł ze schodów po drodze a jeden dostał ode mnie trzy kulki w łeb z broni krótkiej od razu ucieklem z miejsca zdarzenia i po około 3 minutach od ucieczki dostałem bana, mam z tego klipa; nie jestem odwalaczem a tymbardziej nie używałbym cheatów bo mam dużo do stracenia, siedzę dość długo już w marketingu serwerowym, biznesy ic i przedewszystkim dużo czasu którego przegrałem na serwerze, nie używam żadnych cheatów nie wiem jak to moge udowodnić, mam klip z ostatniej minuty gdy otrzymałem bana dorzuce go niżej na streamable. moge dać sobie przetrzepać cały komputer.

 
Ewentualne screeny/świadkowie: Nie wiem czy to dobry argument ale zawsze lepszy; dawałem stream na discordzie z całej akcji ponieważ często tak robimy ze znajomymi, że ja streamuje a oni np; coś jedzą albo z nudów oglądają ( jak gramy ic to staramy się nie siedzieć razem na dc a tym bardziej nie robić mg ) na kanale był; @Timowskyy @vexarek. @dixoniak_p2ws 
https://streamable.com/k1e7xk

 

image.gif.3711381e0688db5ae5cc13c241f58112.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc zacznę od początku tej akcji gdy uciekałem pieszo przed LEA, jeden z oficerów spadł z małego klifu na schody przez co nie kontynuował pościgu pieszego dalej tylko odgrywał obrażenia, za mną ruszył jeden oficer Highway a jeden zastępca pomagał rannemu oficerowi, gdy wbiegłem w fajny zaułek gdzie jedyne co było to trawa i woda to uznałem, że idealnym momencie wypale w gościa co mnie gonił aby po prostu uniknąć konsekwencji, działałem w ogromnym stresie in character, dlaczego to tak wyglądało u niego? - Nie mam pojęcia, totalnie.. u mnie wyglądało to totalnie inaczej i próbowałem zrobić klipa od razu po postrzeleniu go ponieważ uznałem, że może być to fajny klip na tiktoka viberoleplay którego prowadzę.. jedyne co zastałem po kliknięciu skrótu klawiszowego od robienia klipów to powiadomienie o tym, że urządzenie do nagrywania nie działa, jak wiadomo xbox game bar często ma takie problemy dlatego teraz na przyszłość pobiore inną nagrywarke ekranu przykładowo; steelseries, nigdy nie słyszałem aby ktoś miał z nią problem a xbox od windowsa się często buguje.. może to  było spowodowane tym, że mam bardzo mało miejsca na dysku (klik)  od razu po tym uznałem, że może się jeszcze coś odwalić z departamentem jakaś strzelanina więc stanąłem i usunąłem kilka klipów zwalniając miejsce na dysku, chociaż te 5gb, dobrze, że to zrobiłem bo dzięki temu mogłem zapisać powtórke z momentu w którym dostaje bana, na nagraniu również widać jak staje i robie coś na komputerze, to w tam tym momencie kasowałem klipy aby oczyścić miejsce na dysku. Wracając do nagrania u mnie wyglądało to totalnie inaczej; Oficer Highway dostał szybkie trzy kulki w głowe i po tym padł stałem chwile nad nim aby wbić mu pk więc padło troche więcej strzałów, wnioskując na platformie altv był to desync; u mnie oddałem wcześniej strzały niż u niego, nie mam jak inaczej tego wytłumaczyć ale liczę, że taki opis coś pomoże, dobranoc
od 0:06 zaczyna się fragment w którym kasowałem powtórki i można to mniej więcej oszacować po ruchach myszki - https://streamable.com/k1e7xk
Również mogę dodać, że minął jakiś czas od bana a ja do teraz nie wyszedłem z altv aby uniknąć podejrzeń o usunięciu plików, dorzucam dowód z godziną - (klik)
 

image.gif.3711381e0688db5ae5cc13c241f58112.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jako iż oglądałem streama z nudów przy okazji grając swoje to jestem skłonny dodać, że jest to wina serwisu ew. komputera - Znam go od ponad roku, wiem, że jego jednostka nie jest zbytnio dobra. Każdy z nas wie czym jest desync na VibeRP i musimy się z tym pogodzić.

katae i BaamBaam lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin