Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

AMERICAN / RUSSIAN-AMERICAN-JEWISH CRIMINALS


Ryder z patelni

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałaby się postać która kreowała by się na goryla, takiego co to by latał z moją postacią jako bandzior bodyguard.

Chodzi o postać jakiejkolwiek nacji, nie gra mi to roli. Ważne żeby była odpowiednio kreowana, to musi być brudny bandzior, może być po odsiadkach. Najlepiej nabity goryl, kajdan na szyi, gęba która odstrasza i szorstki charakter, który jest przesiąknięty ulicą i marginesem społecznym. Taka postać dobrze jakby była w wieku 35+.

ps: mile widziane postacie po nieaktywnych już grupach przestępczych.

Edytowane przez Never Hurts
dixoniak1 i og loc lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: 

Jamie Jarret

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 

Jamie Jarret 20 letni gówniarz, który wychowywał się na obrzeżach LA, skąd w wieku 15 lat musiał zostać przeniesiony do innego stanu za morderstwo. Jamie to arogancki, pewny siebie cwaniak którego często nie obchodzi zdanie innych a powierzane mu zadania woli wykonywać jak najszybciej, ponieważ kocha on adrenalinę i mieć poczucie spełnionej misji. Co dziwne Jamie nie lubi zaczepiać obcych ludzi przez swoje dzieciństwo, gdzie przez cwaniactwo zginął jego brat.  Jamie, nigdy nie poszedł do normalnej pracy, tylko stawiał na półświatek przestępczy.

Nick na discord: Fabian#5370

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Przygode z Roleplay'em zacząłem w około 2015 roku, zaczynając na mta/sampie przechodząc do fivema aż wkońcu w lipcu tamtego roku wylądowałem na altV. Większośc moich postaci było w półświatku, ponieważ uważam ten świat za bardzo ciekawy i nieszablonowy.

Edytowane przez Fabiex
Ixtro0 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fabiex napisał:

Imię i nazwisko postaci: 

Jamie Jarret

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 

Jamie Jarret 20 letni gówniarz, który wychowywał się na obrzeżach LA, skąd w wieku 15 lat musiał zostać przeniesiony do innego stanu za morderstwo. Jamie to arogancki, pewny siebie cwaniak którego często nie obchodzi zdanie innych a powierzane mu zadania woli wykonywać jak najszybciej, ponieważ kocha on adrenalinę i mieć poczucie spełnionej misji. Co dziwne Jamie nie lubi zaczepiać obcych ludzi przez swoje dzieciństwo, gdzie przez cwaniactwo zginął jego brat.  J.Jarret to zimny skurwiel, który ma nieliczne zabójstwa na swoim koncie, najczęściej w odwecie bądź podczas zlecenia które wykonywał, aby zarobić na swoje utrzymanie.

Nick na discord: Fabian#5370

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Przygode z Roleplay'em zacząłem w około 2015 roku, zaczynając na mta/sampie przechodząc do fivema aż wkońcu w lipcu tamtego roku wylądowałem na altV. Większośc moich postaci było w półświatku, ponieważ uważam ten świat za bardzo ciekawy i nieszablonowy.

Może to nie jest jakiś konkretny opis postaci, ale wystarczający na takie prymitywne HP.

Tyle że z z tym " J.Jarret to zimny skurwiel, który ma nieliczne zabójstwa na swoim koncie" trochę Cię poniosło, dlatego dam Ci to poprawić i pewnie akceptuję.

Edytowane przez Never Hurts
og loc lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2023 o 07:20, Never Hurts napisał:

Przydałaby się postać która kreowała by się na goryla, takiego co to by latał z moją postacią jako bandzior bodyguard.

Chodzi o postać jakiejkolwiek nacji, nie gra mi to roli. Ważne żeby była odpowiednio kreowana, to musi być brudny bandzior, może być po odsiadkach. Najlepiej nabity goryl, kajdan na szyi, gęba która odstrasza i szorstki charakter, który jest przesiąknięty ulicą i marginesem społecznym. Taka postać dobrze jakby była w wieku 35+.

ps: mile widziane postacie po nieaktywnych już grupach przestępczych.

Oraz postać żeńska, młodej żydówki która wycelowana będzie w show-biznes. (prawdopodobnie pop-music)

og loc lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że to nietypowe, ale szukamy kogoś, kto zagrałby żydowskiego wanna-be rapera, któremu będziemy pchać karierę do przodu jako grupa przestępcza.

to miałaby być postać nastolatka, powiedzmy 17-18 lat, wychowanego w żydowskiej rodzinie klasy średniej, który np. przez jakieś demo, zwraca na siebie uwagę przestępców z kontaktami w show-biznesie, najlepiej jakby to była postać która nie ma nic wspólnego z gangami ulicznymi z davis, a która się na taką kreuje 😄 (to akurat doda humoru do całej fabuły xd a to cenimy bardzo) udostępnimy takiej postaci oczywiście narkotyki do jakiegoś detalicznego handlu, zainwestujemy w całe przedsięwzięcie itd. oferujemy także pomoc techniczną, przy prowadzeniu takiej działalności

bo

mamy w ekipie ghost writera także teksty to nie problem, mamy też videomakera (tylko jeszcze się nie zgodził w sumie) który mógłby robić klipy - nic tylko grać

ps: może być i raperka, to nie ma znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imię i nazwisko postaci: Apollo Lebiediew

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 
Apollo Lebiediew to 25-letni cwaniaczek, który poszukuje wszelkich możliwości szybkiego zarobku. Unika jak ognia fizycznej pracy i zawsze mówi to, co naprawdę myśli, bez względu na to, czy jest to dla kogoś przyjemne, czy nie. Nie obchodzi go, czy jego szczerość urazi innych. Wyrósł na bloku wschodnim, gdzie mieszkał od urodzenia, i tam wytworzył sobie zimną krew. Jego ojciec był Rosjaninem związany z półświatkiem rosyjskim, a matka była Amerykanką, która dostarczała mu wszystko, czego powinna dostarczyć matka. Apollo jest zdecydowanie nieprzyjemnym typem, który nie boi się ryzyka i jest gotowy podjąć wszelkie środki, aby zdobyć łatwe pieniądze.

Nick na discord: KubiaA

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): 

W ciągu ostatnich 2-3 lat miałem okazję zapoznać się z różnymi aspektami gry w Roleplay. Przez większość tego czasu byłem aktywny na serwerach MTA/SAMP, gdzie poświęciłem dużo czasu na uczestnictwo w różnych organizacjach, głównie związanych z półświatkiem. Byłem częścią wielu ulicznych gangów i zdobyłem szerokie doświadczenie w tym obszarze.
Chociaż głównie koncentrowałem się na grze w ulicznych gangach, jestem otwarty na nowe wyzwania i chętnie rozwijam swoje umiejętności w innych kontekstach. Chociaż nie miałem jeszcze okazji uczestniczyć w temacie takim jak jewish mob, jestem przekonany, że będę w stanie dostosować się do tego środowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2023 o 12:38, bubusss napisał:

Imię i nazwisko postaci: Apollo Lebiediew

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 
Apollo Lebiediew to 25-letni cwaniaczek, który poszukuje wszelkich możliwości szybkiego zarobku. Unika jak ognia fizycznej pracy i zawsze mówi to, co naprawdę myśli, bez względu na to, czy jest to dla kogoś przyjemne, czy nie. Nie obchodzi go, czy jego szczerość urazi innych. Wyrósł na bloku wschodnim, gdzie mieszkał od urodzenia, i tam wytworzył sobie zimną krew. Jego ojciec był Rosjaninem związany z półświatkiem rosyjskim, a matka była Amerykanką, która dostarczała mu wszystko, czego powinna dostarczyć matka. Apollo jest zdecydowanie nieprzyjemnym typem, który nie boi się ryzyka i jest gotowy podjąć wszelkie środki, aby zdobyć łatwe pieniądze.

Nick na discord: KubiaA

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): 

W ciągu ostatnich 2-3 lat miałem okazję zapoznać się z różnymi aspektami gry w Roleplay. Przez większość tego czasu byłem aktywny na serwerach MTA/SAMP, gdzie poświęciłem dużo czasu na uczestnictwo w różnych organizacjach, głównie związanych z półświatkiem. Byłem częścią wielu ulicznych gangów i zdobyłem szerokie doświadczenie w tym obszarze.
Chociaż głównie koncentrowałem się na grze w ulicznych gangach, jestem otwarty na nowe wyzwania i chętnie rozwijam swoje umiejętności w innych kontekstach. Chociaż nie miałem jeszcze okazji uczestniczyć w temacie takim jak jewish mob, jestem przekonany, że będę w stanie dostosować się do tego środowiska.

nawet nie czytam tej żenady, następnym razem zrób to tak, żeby nie wyglądało jak bazgroły obłąkanego

akceptuję bo widziałem że grasz już coś przy chłopakach w Jessy Jay Gym, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Sacramento Novakovsky

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek:  Sacramento Novakovsky, rom pochodzenia polskiego, zamieszkały w Los Angeles, przed trzydziestką, rozpoczął swoją historię w mieście po zawarciu małżeństwa z obywatelką USA. To pozwoliło mu dopiąć amerykańskie obywatelstwo. Wyemigrował za namową swoich romskich znajomych. Sacramento niechętnie pracował legalnie, jego celem było uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego w celu korzystania z amerykańskich zasiłków. Głównie utrzymuje się z drobnych przekrętów. 

Nick na discord: wiczu no love#7094

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Przygodę z RP zacząłem jakoś w 2014 roku, na serwerach samp. Grałem bardzo dużo czasu na serwerze samp lsrp, po zamknięciu go przeniosłem się na v-rp, pograłem tu parę miesięcy i zrobiłem sobie dość długą przerwę. Na v-rp szczerze nie mam zbyt dużego doświadczenia, bo pograłem tu łącznie może 6 miesięcy i połowa z tego to na początku tego serwera. Teraz po dość długiej przerwie powróciłem do gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wiczu napisał:

Imię i nazwisko postaci: Sacramento Novakovsky

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek:  Sacramento Novakovsky, rom pochodzenia polskiego, zamieszkały w Los Angeles, przed trzydziestką, rozpoczął swoją historię w mieście po zawarciu małżeństwa z obywatelką USA. To pozwoliło mu dopiąć amerykańskie obywatelstwo. Wyemigrował za namową swoich romskich znajomych. Sacramento niechętnie pracował legalnie, jego celem było uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego w celu korzystania z amerykańskich zasiłków. Głównie utrzymuje się z drobnych przekrętów. 

Nick na discord: wiczu no love#7094

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Przygodę z RP zacząłem jakoś w 2014 roku, na serwerach samp. Grałem bardzo dużo czasu na serwerze samp lsrp, po zamknięciu go przeniosłem się na v-rp, pograłem tu parę miesięcy i zrobiłem sobie dość długą przerwę. Na v-rp szczerze nie mam zbyt dużego doświadczenia, bo pograłem tu łącznie może 6 miesięcy i połowa z tego to na początku tego serwera. Teraz po dość długiej przerwie powróciłem do gry. 

Akceptuję.

Co prawda totalnie nie skumałeś i 'krótki opis postaci' w Twoim wykonaniu, nie jest opisem postaci, tylko jakąś mini historyjką.. No ale przestudiowałem to, co napisałeś mi na discord i głównie dlatego akceptuję to podanie. Podoba mi się Twój pomysł na zarobek, który tam opisałeś. To dosyć kreatywne, ale może Ci się szybko znudzić. No cóż, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Tion Ivanienko

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: Tion to 25 letni facet, o mocnych rosyjskich korzeniach. Osierocony we wczesnym dzieciństwie był zdany na siebie, często popadał w tarapaty (drobne przestępstwa, handel). Gdy w okresie nastoletnim prawie otarł się o śmierć, postanowił, że się ogarnie i zacznie od nowa. W tym celu wyleciał do Stanów, za poszukiwaniem lepszego życia. Znalazł je i wykorzystał, ale nie na długo. Niestety stare nawyki dały o sobie znać i znowu wkroczył na ścieżkę kryminalną. Doświadczenie z przed lat pozwoliło mu na szybkie pięcie się w górę w półświatku i wzbogacenie się. Miał naprawdę sporo kontaktów, wiele możliwości. Niestety wszystko się posypało, gdy policja zaczęła węszyć przy jego działalnościach. W przeciągu tygodni stracił wszystko, został z niczym. Długo się zbierał, ale w końcu nadszedł ten czas, żeby się odbić od dna. Tion jest osobą opanowaną, mocno skoncentrowaną i analizującą sytuację szczegół po szczególe, nie podejmuje decyzji pochopnie. Ciężko wyprowadzić go z równowagi, jest typem stoika. 

Nick na discord: dushane#3140

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Swoją przygodę z Roleplay'em zacząłem w roku 2018, był to SAMP. Podobały mi się wszystkie mechaniki, lecz nie grafika więc znalazłem alternatywę - Fivem. Okazała się ona dosyć kiepska i odpuściłem sobie gierkę, dopóki nie znalazłem VibeRP. Od razu mi się spodobało i tak już gram ponad drugi rok (z krótszymi/dłuższymi przerwami). Jeżeli chodzi o półświatek tą właśnie postacią - Tionem Ivanienko, miałem przyjemność grać w dwóch zgp o podobnej tematyce. Głównie byli to rosjanie, którzy na nielegalu dorobili się legalnych biznesów - klubów,pubów,sklepów itd. Jedna organizacja nazywała się Rashkovsky group, a druga West Vinewood Colective.

Edytowane przez duszejn
aikon lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, duszejn napisał:

Imię i nazwisko postaci: Tion Ivanienko

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: Tion to 25 letni facet, o mocnych rosyjskich korzeniach. Osierocony we wczesnym dzieciństwie był zdany na siebie, często popadał w tarapaty (drobne przestępstwa, handel). Gdy w okresie nastoletnim prawie otarł się o śmierć, postanowił, że się ogarnie i zacznie od nowa. W tym celu wyleciał do Stanów, za poszukiwaniem lepszego życia. Znalazł je i wykorzystał, ale nie na długo. Niestety stare nawyki dały o sobie znać i znowu wkroczył na ścieżkę kryminalną. Doświadczenie z przed lat pozwoliło mu na szybkie pięcie się w górę w półświatku i wzbogacenie się. Miał naprawdę sporo kontaktów, wiele możliwości. Niestety wszystko się posypało, gdy policja zaczęła węszyć przy jego działalnościach. W przeciągu tygodni stracił wszystko, został z niczym. Długo się zbierał, ale w końcu nadszedł ten czas, żeby się odbić od dna. Tion jest osobą opanowaną, mocno skoncentrowaną i analizującą sytuację szczegół po szczególe, nie podejmuje decyzji pochopnie. Ciężko wyprowadzić go z równowagi, jest typem stoika. 

Nick na discord: dushane#3140

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Swoją przygodę z Roleplay'em zacząłem w roku 2018, był to SAMP. Podobały mi się wszystkie mechaniki, lecz nie grafika więc znalazłem alternatywę - Fivem. Okazała się ona dosyć kiepska i odpuściłem sobie gierkę, dopóki nie znalazłem VibeRP. Od razu mi się spodobało i tak już gram ponad drugi rok (z krótszymi/dłuższymi przerwami). Jeżeli chodzi o półświatek tą właśnie postacią - Tionem Ivanienko, miałem przyjemność grać w dwóch zgp o podobnej tematyce. Głównie byli to rosjanie, którzy na nielegalu dorobili się legalnych biznesów - klubów,pubów,sklepów itd. Jedna organizacja nazywała się Rashkovsky group, a druga West Vinewood Colective.

Akceptuję, mimo że podanie jest słabiutkie. Generalnie ten opis to taka trochę historyjka, której zresztą nikt nie chce czytać. Opis niewiele mi mówi, oprócz tego że jest gościem, który chłodno kalkuluje, a nie idzie na żywioł. Rozumiem, że nie każdy 'umie w podania', ale grając tą postacią w takich projektach powinieneś móc spokojnie opisanym backgroundem zjadać dupą 'początkujące' postacie, które dopiero rozpoczynają swoją karierę.

Mimo wszystko.. przejrzałem Twój profil, no i dam Ci szansę. Mam nadzieję że rozumiesz, że będę bardziej wymagający, skoro grasz taką postać.

PS: Twój adres discord jest błędy, dodaj: neverhurts

Edytowane przez Never Hurts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Złomiarz napisał:

Imię i nazwisko postaci: Janine Bernstein

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: Janina Berstein to 29 letnia żydowsko-amerykańska mieszkanka Santos. Jako młoda dziewucha, zawsze chciała mieć dużo nie wiedząc, że trzeba się "napracować" by to mieć - nic nie przyjdzie przecież od tak. Idąc za tropem czasu, wybrała się na studia informatyczne; bo przecież łatwo będzie zdobyć zawód z takim wykształceniem; bzdura. Po skończonych studiach, zwyczajnie poszła pracować do warsztatu, który był najbliżej jej miejsca zamieszkania. Zdobyte doświadczenie budowy samochodów, dokładaniu dodatkowych zabezpieczeń przed kradzieżami; zamków i immobiliserów nauczyło ją, że niemalże każdy samochód, który jest wyposażony w taki system zabezpieczeń można w łatwy sposób zdobyć a jej wiedza, którą zdobyła programując i obcując z informatyką - delikatnie jej w tym pomogła. Janine to typ człowieka, który ma stoickie podejście i trudno wyprowadzić ją z równowagi. 

Nick na discord: polarsilber

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Przez jakiś czas grałem w typowo gangach ulicznych na MTA. Szło mi w miarę, ale tutaj będąc szczerym na tym serwerze to nigdy nie grałem. Ogólnie, to moja przygoda z RP rozpoczęła się w 2019r na MTA. Od ~~2021 gram na tym serwerze. 

Opis wygląda niemal jak streszczenie biografii, nie opisałeś w niej swojego charakteru, ani tego co Cię pchnęło do zajęcia się biznesem (no może oprócz tego, ze chciała mieć dużo przy małym nakładzie pracy). Jednak jako, że poszukujemy kogoś takiego akceptuję podanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin