Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

AMERICAN / RUSSIAN-AMERICAN-JEWISH CRIMINALS


Ryder z patelni

Rekomendowane odpowiedzi

kYxfRQP.pngGoldman's Jr. Crew to zorganizowana grupa przestępcza, której hersztem, naturalnie jest Harry Goldman Jr. To amerykański żyd, a przy tym syn dzianego żydowskiego biznesmana, o którym dosyć powszechnie wiadomo, że ma powiązania z nowojorską mafią. Młody Goldman na pewnym etapie swojego życia, zakłada swoja grupę w LS, w stanie San Andreas. Na początku nikt nie bierze go na poważnie, ale z czasem, dostaje również pozwolenie i poparcie żydowskiej starszyzny, czyli bossów żydowskiej przestępczości zorganizowanej w USA, która zresztą jest często kojarzona z włoską lub rosyjską.

Nasza gra w tym momencie skupia się w dwóch miejscach. Toczymy można powiedzieć fabułę główną i poboczną. Fabuła główna to Harry Goldman Jr i Moses Rubinstein, którzy prowadzą brand alkoholowy, są dystrybutorami wódki cherenkov red. Młody Goldman naturalnie obraca się głównie wśród swoich najbliższych wspólników - żydów. Głównie amerykańskiego i rosyjskiego pochodzenia. Na ulicy interesy Goldmana Juniora reprezentuje gościu o ksywce Flexy, to właśnie uliczna strona naszego projektu, jeżeli chodzi o 'żydów'. Crew ten zajmuje się głównie handlem narkotykami, bronią palną i paserstwem. Prowadzą pawnshop w mieście Davis, gdzie gaszą działki za upłynnianie ciepłych fantów lokalnych włamywaczy. Drugą z opcji jest rozgrywka w Jessy Jay Gym na Vinewood, wśród przestępców pochodzenia rosyjskiego, ale nie koniecznie żydów. Rozgrywka którą toczą tam chłopaki z byłego Eastern Circle, to brudna uliczna siłownia, gdzie sterydy anaboliczne idą jak ciepłe bułki, a jeżeli masz z kimś problem i jesteś w stanie zapłacić, ktoś ten problem za Ciebie załatwi. Załatwisz tam prochy, sterydy, kalectwo, załatwisz sobie solidnych, ale nie tanich - bouncerów do Twojego night clubu. Generalnie wątki pomiędzy dwoma paczkami są powiązane. Najsprytniejsi, najbardziej rozgarnięci gracze pewnie będą w stanie toczyć grę tak, by zyskiwać tu i tu jednocześnie.

Opcji jest wiele, a My nie zamykamy się na nic. Ten projekt jest autorski, nie wzoruje się na niczym realnym. Nasza rozgrywka jest pełna śmiesznych sytuacji, pozbawiona napinki i obowiązku grania, no chyba że się na coś z kimś umawiasz.

Postacie które tworzycie powinny być już przynajmniej trochę umoczone w półświatku przestępczym, bo koleś który pierwszy raz ukradł kurtkę z Binco, nie miałby nawet szansy usłyszeć o takich postaciach jak nasze. Opcji jest multum, możecie tworzyć postacie rosyjsko-amerykańskich żydów, amerykańskich żydów, ale wcale nie musicie. Staramy się tak rozciągać struktury i grę, żeby starczyło miejsca na wszystko, co ktoś chciałby zagrać.

Polecam z góry przemyśleć chociaż zarys postaci, a tak naprawdę pozostawić sobie swobodę jej kreacji, bazując na wydarzeniach IC i przykładowo aktualnych potrzebach projektu. Uważam z doświadczenia że sztywno ustalone plany rodzą frustrację, a gra ma sprawiać frajdę a nie rodzić u graczy złe emocje. Nie musicie się martwić o religijny aspekt grania żyda, bo gramy nowoczesnych żydów, a sam Harry Goldman Jr notorycznie łamie wszelkie zasady i reguły, które dla starszyzny są jak kodeks i wzór do naśladowania. Celem projektu jest rozgrywanie zorganizowanej przestępczości, a nie odgrywanie obrządków religijnych i spuszczanie się nad tym. Także w skrócie, nie musicie się martwić przykładowo faktem, że nic nie wiecie o judaizmie.

Mile widziane są postacie z planem długofalowym, jak jakieś charaktery wycelowane w show-biznes, politykę czy świat biznesu, ale równie chętnie przygarniemy kolesia po wyroku, który wpadł za handel narkotykami, a teraz wraca na swoje podwórko i chciałby wrócić do gry, bo nigdy nic innego nie robił i w sumie nie widzi innej opcji zarobku. Macie dosłownie wolną rękę, możecie aplikować na postacie, które brną do miana cyber-przestępców, sutenerów, włamywaczy, złodziei aut, handlarzy narkotyków, broni, płatnych morderców, przekrętasów, cokolwiek. Rozwijaliśmy organizację tak, by stworzyć warunki dla wielu przestępczych procederów. Mamy zamiar się tym z Wami chętnie podzielić, a jeżeli będzie potrzeba, stworzyć Wam odpowiednie warunki, byście mogli rozwijać swoją postać i jej historię.

Jeżeli posiadacie postacie które w przeszłości grały w jakimś projekcie przestępczym, również możecie spróbować ją 'ożywić'. Wystarczy dobrze opisać background postaci w aplikacji poniżej, a pewnie znajdzie się miejsce dla kogoś z doświadczeniem w branży. Generalnie i tak 3/4 postaci nie wejdzie wyżej niż associate, przynajmniej tak zakładamy. Dlatego nie patrzcie na to w ten sposób, budujcie swoją historię InGame.

Projekty które prowadzimy i w których uczestniczymy:

Goldman's Brand, rozlewnia wódki Cherenkov LS. 

'Discount Jewels' Pawnshop w mieście Davis, to oczywiście lombard wycelowany w paserstwo i lichwę.

Jewish community w Los Santos, jeśli gracie akurat postać żyda lub jeśli chcecie, aczkolwiek nie jeście zainteresowani grą w półświatku.

Jessy Jay Gym czyli siłownia pełna bandytów-sterydziarzy, projekt spod ręki crewu Vipera (Eastern Circle, Magellan Ave.)

Wzór według którego piszecie aplikacje.

Cytat

 

Imię i nazwisko postaci: 

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 

Nick na discord: 

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): 

 

Dorzucam przykładowe podanie, takie na szybko. Chodzi tylko o to żebyście rozumieli co macie tu pisać, nie interpretowali błędnie wzoru.

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: 

Harold Goldman Jr

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 

Harold Goldman Jr. to 32 letni syn multi-milionera z Nowego Jorku. Wychował się w luksusie, dlatego jest kapryśnym i nieznośnym gnojkiem. Uzależniony od kokainy i imprez, wcale nie martwi się o jutro. Jak na żyda z nazwiskiem wypada, jest wykształcony i ma smykałkę do interesów, które otaczały go od dziecka. Jego źródłem finansowym są legalne przedsięwzięcia które zwyczajnie kryją jego przekręty. To przestępca w białych rękawiczkach, który z uśmiechem na ustach okrada Stany Zjednoczone i wszystkich naiwniaków którzy łykają jego bajer. Jest świetnym manipulatorem i mówcą, produkuje ściemy na poczekaniu, a serwuje je tak, jak najlepsze restauracje serwują swoje dania popisowe. Choć żaden z niego zimny morderca, nie ma skrupułów w interesach, tak jak wpajano mu od najmłodszy lat, dlatego jest typem który nie ma problemu by dążyć do celu po trupach lub poświęcić swojego człowieka, byle osiągnąć swój cel. 

Nick na discord: neverhurts#6536

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Gram na serwerach roleplay od 2008-2009 roku. Zaczynałem na prymitywnych gfach, skończyłem tutaj. Przez ten okres grałem głównie w organizacjach przestępczych, a w pewnym okresie zacząłem je nawet tworzyć i prowadzić na innych serwisach. Nie jestem w stanie wypisać wszystkich organizacji przestępczych w których grałem, aczkolwiek jestem graczem który lubi próbować nowych rzeczy i zmieniać klimat rozgrywki, po zakończonej fabule poprzedniej postaci. Na serwisie VIBE-RP grałem w sumie w West Vinewood Collective, Angels of Death MC, Sinnisters MC, Los Malvados MC i aktualnie gram w Goldman's Jr Crew, który prowadzę.

 

Aplikacje sprawdzam ja i @sce.

Edytowane przez Never Hurts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie szukamy postaci przestępców z ulicy. Mogą to być postacie wanna-be mobsterów, początkujących bandytów, małych dilerów, złodziejaszków itd. Chodzi o postacie którym marzy się zostać ikoną półświatka przestępczego, które mają całkiem inne wartości niż nasze postacie. Idealnie pasuje np. italo-amerykanin w wieku 30 lat, który wyskoczył z puchy, a którego wsypał wspólnik, więc ten zmienia otoczenie i wraca na ulicę by kraść i handlować. Szukając protekcji i źródeł, natrafia na kogoś z ekipy młodego goldmana i powiązuje się z nim. Lub mały detalista, który działa jako wolny-strzelec i jest amerykaninem z krwi i kości, dostarcza regularnie narkotyki komuś z ekipy, a finalnie dostaje propozycję 'łatwej forsy od czasu do czasu'.

Potrzebne nam takie postacie żeby rozruszać nieco sam dół struktury i otoczyć Nas kontrastem, szemrany przedsiębiorca lepiej wygląda z dwoma kolesiami w dresie fila, niżeli bez. Zależy nam na postaciach które mają typowo klasyczny motyw, a które powoli wraz z jej rozwojem, będziemy kierować w Naszą stronę, czyniąc z nich finalnie element zorganizowanej przestępczości w Los Santos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Barney Hughes

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek:  Barney Hughes to 29-letni były żołnierz Marine który przez 3 lata był na misji w Afganistanie oraz Iraku ale od początku, mieszkał z Ojcem w Seattle w stanie Waszyngton gdzie pracował jako magazynier na obrzeżu miasta, ukończył średnią szkołę i od razu z własnej woli poszedł do wojska, po trzech latach na misji został wysłany do domu i zakończył służbę gdy jego pluton zginął w zasadzce. Po powrocie do domu nie mógł znaleźć dobrej pracy, cierpiał na depresje i PTSD którą leczył narkotykami oraz alkoholem. W 2015 jego ojciec zachorował na nowotwór przez co Barney popadł w długi na rzecz spłaty leczenia ojca który w 2016 zmarł. Barney został wyrzucony z mieszkania przez nie płacenie czynszu i uciekł ze Seattle do San Andreas, trafił do Los Santos gdzie zajmował się pracowaniem na zlecenia, trafił raz do aresztu za kradzież auta jednak właściciel nie wniósł sprawy do sądu. Sam Barney mimo to nadal leczy PTSD alkoholem oraz narkotykami, jest rasistą oraz perfekcjonistą.

Nick na discord: Potężny Gruby!#0737

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay):  Nieoficjalnie od 2016/15 oficjalnie od 2020 na scenie roleplay, zaczynałem na MTA>SAMP>ALT i krótki epizod na GTA:W. Niezmiennie od 2020 na scenie organizacji przestępczych zaczynałem na True Life swoją karierę i trafiłem na vibe gdzie od września 2021 tu gram. W ilu org grałem nie zliczę często były to organizacje latynoskie nie jestem wielkim fanem MOBu ani rodziny mafijnej ale ciągle mnie coś ciągnie do tego tak jak do reszty. Na Vibe nie przegrałem nawet 2 godzin jako cywil wszystkie postacie pod organizacje przestępczą. 

 

 

Ryder z patelni lubi to

Wysoki sądzie nie jestem rasistą! Szanuje wszystkie rasy nawet te gorsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Potezny Gruby napisał:

Imię i nazwisko postaci: Barney Hughes

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek:  Barney Hughes to 29-letni były żołnierz Marine który przez 3 lata był na misji w Afganistanie oraz Iraku ale od początku, mieszkał z Ojcem w Seattle w stanie Waszyngton gdzie pracował jako magazynier na obrzeżu miasta, ukończył średnią szkołę i od razu z własnej woli poszedł do wojska, po trzech latach na misji został wysłany do domu i zakończył służbę gdy jego pluton zginął w zasadzce. Po powrocie do domu nie mógł znaleźć dobrej pracy, cierpiał na depresje i PTSD którą leczył narkotykami oraz alkoholem. W 2015 jego ojciec zachorował na nowotwór przez co Barney popadł w długi na rzecz spłaty leczenia ojca który w 2016 zmarł. Barney został wyrzucony z mieszkania przez nie płacenie czynszu i uciekł ze Seattle do San Andreas, trafił do Los Santos gdzie zajmował się pracowaniem na zlecenia, trafił raz do aresztu za kradzież auta jednak właściciel nie wniósł sprawy do sądu. Sam Barney mimo to nadal leczy PTSD alkoholem oraz narkotykami, jest rasistą oraz perfekcjonistą.

Nick na discord: Potężny Gruby!#0737

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay):  Nieoficjalnie od 2016/15 oficjalnie od 2020 na scenie roleplay, zaczynałem na MTA>SAMP>ALT i krótki epizod na GTA:W. Niezmiennie od 2020 na scenie organizacji przestępczych zaczynałem na True Life swoją karierę i trafiłem na vibe gdzie od września 2021 tu gram. W ilu org grałem nie zliczę często były to organizacje latynoskie nie jestem wielkim fanem MOBu ani rodziny mafijnej ale ciągle mnie coś ciągnie do tego tak jak do reszty. Na Vibe nie przegrałem nawet 2 godzin jako cywil wszystkie postacie pod organizacje przestępczą. 

 

 

Akceptuję. Jest dosyć standardowo ale postać pasuje do opisu postaci których szukamy, także machnąłem ręką na szczegóły. 

dixoniak7 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Asher Rufstein

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 22 letni ambitny, nic nieznaczący „gangster” wywodzący się z przedmieści Nowego Jorku, którego inspirowała mafijna rodzina narodu wybranego Goldman’ów. Wychowywany w rozbitej rodzinie, w której nikt się nim nie interesował, w wieku młodocianym zaczął rozumieć, że życie zgodnie z systemem nie przyniesie mu satysfakcji ani nie zasiądzie nigdy z największymi szychami przy jednym stole. W 10 klasie postanowił uruchomić swoją detaliczną sieć dystrybucyjną, wysługiwał się swoimi rówieśnikami, aby ci dla niego biegali przez co on brał na siebie najmniejsze ryzyko. Zarobki były tak niskie, że praktycznie całą swoją działkę musiał oddawać swoim gońcom. Zrezygnowany chłopak chciał wejść na większy rynek (czyli tereny inne niż dzielnica i szkoła) jednak nie posiadał żadnych znajomości, przez co porzucił swoje interesy. Podczas swojego biznesu sam popadł w narkotykowy nałóg, z którego nie wyszedł. Słysząc pogłoski na swojej nędznej dzielnicy, że młody Goldman przeniósł interesy do Los Santos, uznał że to może być jego szansa na rozwinięcie swoich niemoralnych marzeń, korzystając z faktu swojego pochodzenia oraz rodzinnego miasta, łatwiej uda mu się wkręcić w szeregi działalności odłamu żydowskiego w Ameryce.

Nick na discord: vys#4269

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Zainteresowanie od 2017, gra od 2020 głównie w półświatku. Na Vibe gram od lipca 2021 prowadziłem długi wątek w Fegelein & Partners (ponad 240h) oraz krótkie, niedokończone wątki w Roeca Crew, Yermakov OCG, west vinewood collective. Prowadziłem również wątek gry cywilnej przez jakieś 260h. W roleplay’u najlepiej odnajduje się w półświatku przestępczym. Przez ostatni czas miałem prawie roczną przerwę, jednak teraz pełen optymizmu i nastawienia na dobrą rozgrywkę postanowiłem spróbować swoich sił ponownie grając co prawda już dość oklepany przeze mnie background postaci, ale w tej reali najlepiej się odnajduje.

Ryder z patelni lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sergiuszek napisał:

Imię i nazwisko postaci: Asher Rufstein

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 22 letni ambitny, nic nieznaczący „gangster” wywodzący się z przedmieści Nowego Jorku, którego inspirowała mafijna rodzina narodu wybranego Goldman’ów. Wychowywany w rozbitej rodzinie, w której nikt się nim nie interesował, w wieku młodocianym zaczął rozumieć, że życie zgodnie z systemem nie przyniesie mu satysfakcji ani nie zasiądzie nigdy z największymi szychami przy jednym stole. W 10 klasie postanowił uruchomić swoją detaliczną sieć dystrybucyjną, wysługiwał się swoimi rówieśnikami, aby ci dla niego biegali przez co on brał na siebie najmniejsze ryzyko. Zarobki były tak niskie, że praktycznie całą swoją działkę musiał oddawać swoim gońcom. Zrezygnowany chłopak chciał wejść na większy rynek (czyli tereny inne niż dzielnica i szkoła) jednak nie posiadał żadnych znajomości, przez co porzucił swoje interesy. Podczas swojego biznesu sam popadł w narkotykowy nałóg, z którego nie wyszedł. Słysząc pogłoski na swojej nędznej dzielnicy, że młody Goldman przeniósł interesy do Los Santos, uznał że to może być jego szansa na rozwinięcie swoich niemoralnych marzeń, korzystając z faktu swojego pochodzenia oraz rodzinnego miasta, łatwiej uda mu się wkręcić w szeregi działalności odłamu żydowskiego w Ameryce.

Nick na discord: vys#4269

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Zainteresowanie od 2017, gra od 2020 głównie w półświatku. Na Vibe gram od lipca 2021 prowadziłem długi wątek w Fegelein & Partners (ponad 240h) oraz krótkie, niedokończone wątki w Roeca Crew, Yermakov OCG, west vinewood collective. Prowadziłem również wątek gry cywilnej przez jakieś 260h. W roleplay’u najlepiej odnajduje się w półświatku przestępczym. Przez ostatni czas miałem prawie roczną przerwę, jednak teraz pełen optymizmu i nastawienia na dobrą rozgrywkę postanowiłem spróbować swoich sił ponownie grając co prawda już dość oklepany przeze mnie background postaci, ale w tej reali najlepiej się odnajduje.

Akceptuję.

Ja podchodzę do tego sceptycznie, ale mój wspólas mówi że według niego gra gitara, także zapraszamy do gierki. Wysłałem zaproszenie na discord.

dixoniak7 i og loc lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Ethan Urturs

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 23 letni Ethan wychował się w kiepsko usytuowanej rodzinie, w dzielnicy Davis. Życie mu nie sprzyjało. Był zdecydowanym człowiekiem lecz czasami za bardzo energicznym. W szkolę był bardzo znaną osobą która sprzedawała narkotyki. Nauczyciele o tym wiedzieli lecz był nie uchwytny kamerom i nikt nie mógł mu tego udowodnić. Gdy skończył szkołe przeszedł na ulice. Tutaj już było trudniej, nie chciał ryzykować dla swojej rodziny więc przestał. Lecz po zginięciu ojca i matki.
Tutaj zdał sobie sprawę, że nie ma już nic do stracenia. Wtedy zdobył chęć zdobycia pieniędzy aby nie musiał żyć w takich warunkach. Usłyszał , że Goldman ma interesy w Los Santos. Uznał, że przez tyle lat sam nie dawał rady więc próbował się wejść w szeregi tej organizacji. Wie, że będzie mu trudno bo nie ma pochodzenia żydowskiego.

Nick na discord: Ixtro0#1349

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Grałem w przeróżnych grach RP: Five M , Hoi4. Gram na serwie od tamtego roku w lipcu. Początek był tak szarpany bo się uczyłem itp. i przez to te kary. Na głównej postaci mam 700h. Czuje się już trochę obeznany w RP ale właśnie nic prawie nie wiem o przestępczym świecie. 

Ryder z patelni lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ixtro0 napisał:

Imię i nazwisko postaci: Ethan Urturs

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 23 letni Ethan wychował się w kiepsko usytuowanej rodzinie, w dzielnicy Davis. Życie mu nie sprzyjało. Był zdecydowanym człowiekiem lecz czasami za bardzo energicznym. W szkolę był bardzo znaną osobą która sprzedawała narkotyki. Nauczyciele o tym wiedzieli lecz był nie uchwytny kamerom i nikt nie mógł mu tego udowodnić. Gdy skończył szkołe przeszedł na ulice. Tutaj już było trudniej, nie chciał ryzykować dla swojej rodziny więc przestał. Lecz po zginięciu ojca i matki.
Tutaj zdał sobie sprawę, że nie ma już nic do stracenia. Wtedy zdobył chęć zdobycia pieniędzy aby nie musiał żyć w takich warunkach. Usłyszał , że Goldman ma interesy w Los Santos. Uznał, że przez tyle lat sam nie dawał rady więc próbował się wejść w szeregi tej organizacji. Wie, że będzie mu trudno bo nie ma pochodzenia żydowskiego.

Nick na discord: Ixtro0#1349

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Grałem w przeróżnych grach RP: Five M , Hoi4. Gram na serwie od tamtego roku w lipcu. Początek był tak szarpany bo się uczyłem itp. i przez to te kary. Na głównej postaci mam 700h. Czuje się już trochę obeznany w RP ale właśnie nic prawie nie wiem o przestępczym świecie. 

Akceptuję. Podanie nie urywa dupy ale odpowiedź dlaczego poznałem pod sam jego koniec. Fajnie że wchodzisz postacią spoza żydowskiego community, liczę że rozumiesz z czym to się wiąże, bo opisałem to w temacie organizacji i samego HP również. Postaramy się pokazać Ci co i jak, nauczyć poruszać w półświatku przestępczym na scenie roleplay.

Do zobaczenia w grze.

Ixtro0 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Connor Wilson 

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 23 letni Connor wychował się w bardzo biednej rodzinie, w dzielnicy Legion Square. Życie nie było dla niego hojne. Jest bardzo zdeterminowany w tym, co robi. W czasach szkolnych był cwaniaczkiem, który sprzedawał narkotyki bananowym dzieciakom. Po pewnym czasie jedno z dzieciaków podkablowało go, przez co został złapany przez departament, jednak ze względu na swój wiek został rutynowo potraktowany. Po skończeniu szkoły zaczął popełniać małe kradzieże, które w późniejszym czasie przerodziły się w kradzieże samochodów, lecz nie udawało mu się to z powodu braku doświadczenia. Wtedy usłyszał o organizacji Goldman i postanowił spróbować swoich sił.

Nick na discord: SYoungKing#6483

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Gram w roleplay na serwerze ViberP od października 2021 roku. Nigdy wcześniej nie brałem udziału w organizacjach przestępczych i chcę teraz spróbować swoich sił.

Ryder z patelni i Ixtro0 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SYoungKing napisał:

Imię i nazwisko postaci: Connor Wilson 

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 23 letni Connor wychował się w bardzo biednej rodzinie, w dzielnicy Legion Square. Życie nie było dla niego hojne. Jest bardzo zdeterminowany w tym, co robi. W czasach szkolnych był cwaniaczkiem, który sprzedawał narkotyki bananowym dzieciakom. Po pewnym czasie jedno z dzieciaków podkablowało go, przez co został złapany przez departament, jednak ze względu na swój wiek został rutynowo potraktowany. Po skończeniu szkoły zaczął popełniać małe kradzieże, które w późniejszym czasie przerodziły się w kradzieże samochodów, lecz nie udawało mu się to z powodu braku doświadczenia. Wtedy usłyszał o organizacji Goldman i postanowił spróbować swoich sił.

Nick na discord: SYoungKing#6483

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Gram w roleplay na serwerze ViberP od października 2021 roku. Nigdy wcześniej nie brałem udziału w organizacjach przestępczych i chcę teraz spróbować swoich sił.

Akceptuję, ale tylko dlatego że jesteś nowy w sektorze, no i zapowiedział Cię Twój kolega, który też się u nas uczy grać.

Podanie jest prymitywne, nie opisuje dobrze specyfiki Twojej postaci, nie nadaje jej żadnego charakteru. Oklepane historyjki o handlu narkotykami w szkole przestały być modne z 12 lat temu, a sam 'krótki opis postaci' nie polega na klepaniu jakiś głupich historyjek które każdy ma w dupie, tylko powinieneś tam opisać swoją postać, nadać jej jakiś smak. Potraktuj te słowa jak lekcję i mam nadzieję że w przyszłości, gdy będziesz aplikować do innego projektu, zrobisz to jak należy. 😉 

Do zobaczenia w grze, powodzenia.

dixoniak7 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, EnjoyOkO napisał:

Imię i nazwisko postaci: Gustav Bricks

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 23 letni Gustav wychowywał się w niezbyt zamożnej rodzinie, życie nie było dla niego łatwe i już w młodym wieku musiał zacząć zarabiać by pomóc swojej rodzinie spłacić długi i został dilerem różnych narkotyków. Gustav był cierpliwy i sprytny, dlatego umiał sprzedać każdy narkotyk jaki wpadł mu w ręce. Po skączeniu szkoły zmarli jego rodzice a on sam czuł się samotnie i brakowało mu pieniędzy. Wiedział, że nie ma już nic do stracenia, dlatego postanowił dołączyć do organizacji przestępczej w celu  poznania takich ludzi jak on i zarobienia trochę pieniędzy. 

Nick na discord: KaszaBajceps#9874

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Grałem kiedyś  na fivemie, majesticRP i Rage multiplayer i miałem już pare swoich gangów czy organizacji przestępczych i wiem z czym to się jje. 

Odrzucam. Mogę Ci ewentualnie dać szansę poprawić to podanie, ale no już dwóch takich przyjąłem wyżej, no bez przesady. Podanie jest słabiutkie, oklepane, no i w ogóle nie opisuje Twojej postaci, tylko sprzedaje nam kolejną głupią historyjkę.

Sprawdź podanie przykładowe, przeczytaj dobrze HP i wtedy zaaplikuj ewentualnie jeszcze raz.

dixoniak7 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, EnjoyOkO napisał:

Imię i nazwisko postaci: Gustav Bricks

Krótki opis postaci, bez lania wody i bzdur nt. ulubionej marki fajek: 23 letni Gustav wychowywał się w dosyć biednej rodzinie, w której brakowało mu kogoś kto zapełnił by pustkę po odejściu jego ojca. Gustav przez to co przeżył za dzieciaka zamkną się w sobie, jest  spokojny, stanowczy i zdeterminowany w tym co robi. Już od młodego interesował się informatyką i programowaniem, widział że dobrze się w tym odnajduje. Porzucił szkołę i sam zaczął się uczyć informatyki na własną rękę. Na swoim kącie miał już pare kradzieży internetowych i innych przestępstw tego typu. Po osiągnięciu pełnoletności starał się znaleźć prace, lecz nikt nie chciał go przyjąć bez papieru ukończenia studiów informatycznych. Gustav po tym wszystkim wiedział, że nie znajdzie sobie pracy. Usłyszał, że Goldman poszukuje osoby, która umie hakować i postanowił do nich dołączyć. Wie, że będzie mu trudno ponieważ nie ma pochodzenia Żydowskiego.

Nick na discord: KaszaBajceps#9874

Doświadczenie (ogólnie, nie tylko w półświatku, chodzi oczywiście o grę roleplay): Grałem kiedyś  na fivemie, majesticRP i Rage multiplayer i miałem już pare swoich gangów czy organizacji przestępczych i wiem z czym to się je

Muszę odrzucić Twoje podanie. Ciężko się je czyta, dodatkowo jest w niej sporo błędów ortograficznych. Historia, która opisałeś mimo, że jest często powielana i spotykana nie przekonuje mnie do tego, aby zaakceptować Twoje podanie.

dixoniak7 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin