Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Bogdan Obradovic known as Obrad (drug running/drug smuggling)


aikon jr

Rekomendowane odpowiedzi

y7dBsgx.pngBogdan Obradović, pseudonim /Obrad/, urodził się w Belgradzie Serbia, i posiada charakterystyczne cechy typowe dla Bałkanców, takie jak krótkie włosy, brodę i pewną nieustępliwość. Jego matką jest Natalija, a ojcem Ivan. Bogdan ma za sobą burzliwą przeszłość kryminalną związana z grupą przestępczą o nazwie Srpska Imperija. Grupa ta, znajdowała się na West Vinewood i zajmowała się handlem heroiną, co było jego specjalnością. Bogdan wraz z Borisem alias /Osa/ posiadał również własną siatkę dealerów, stworzoną z ludzi którym zaufał i objął swoją ochroną, na jej czele stał Maël Lé Beau, Francuz który został wychowany w USA, to on pomógł trzymać tą cała szajkę dilerów pod nieobecność dwójki, siatka rozprowadzała jego zapasy na tereny całego Los Santos, wszystko zaczęło się od kontaktu złapanego od Hun Tao hakera który był powiązany z bractwem Kuangen przedstawił on mu /Lessego/ od którego podłapał temat jakim jest Heroina, amator ulicy /Obrad/ zaciekawił się tym tematem, porozmawiał o tym z /Midasem/ (Wtedy Liderem Srpskiej), o dofinansowanie w sprawach z Lessim, uzyskał on gotówkę potrzebną na rozpoczęcie całego przedsiębiorstwa, odrazu to skontaktował się z wspomnianym facetem któremu przekazał jak na tamten czas ogromne pieniądze. 





Q7ailRr.pngZa pomocą kontaktów od /Lessego/ wypracował sobie renomę w półświatku, krótko po działaniu na Vinewood, został schwytany przez wymiar sprawiedliwości, został oskarżony o handel narkotykami twardymi, za co poszedł siedzieć na cztero - letnią odsiadkę w Zakładzie karnym Bolingbroke, podczas swojego wyroku zapoznał się z Marcelem alias /Marco/ byłym członkiem grupy Burton, z którym utrzymywał kontakt w ponurych czterech ścianach więzienia, był on jego kartą  przetargową, faceci umawiali się na dobicie targu zaraz to po skończeniu swojej odsiadki, na sporą ilość Hell Dust,  Bogdan alias Obrad, ciągle utrzymywał kontakt z /Osą/, który to trzymał siatkę na swoich barkach. Po wyjściu z  stanówki odrazu odezwał się do Marco, umówili się na spotkanie na temat Big B, po tej transakcji faceci zaczęli owocną współpracę.

Podczas ciężkiej pracy /Obrada/, Marcel przyniósł mu kontakt do niejakiego Vincenta Crowa alias /Vi/,  do którego Bogdan zadzwonił umówić spotkanie, /Vi/ zamówił od Bogdana hurtową ilość brązu, około dwóch kilogramów, faceci zaczęli współpracować na płaszczyźnie broni na wynajem, oby dwie strony zgodziły się współpracować, bez pytań i szybkim czasem reakcji, już z przygotowanym wyposażeniem.



p2nHepm.png/Obrad/ umówił spotkanie z /Lessiem/ ;

Cześć Lesse, mam do ciebie interes... 
Słucham cię Obrad... umówmy spotkanie u mnie.
 

Po tej rozmowie dwójka spotkała się na zapleczu, Jie Recykling gdzie dogadali biznes o tematyce igieł, wtedy prowadzony przez emerytowanego już Vuk'a Djordjevic'a (byłego członka srpskiej imperji), /Lesse/ przystał na cenę jaką /Obrad/ mu zaproponował, wtedy Jie był dość tajemniczym człowiekiem, nie do końca było wiadomo czy interesy z tym facetem były pewne. Jednak obydwoje się przełamali i prowadzili współpracę do dnia dzisiejszego, utrzymując dobry kontakt, w sprawach biznesowych oraz półświatka.


Srpska Imperja po ukazaniu swojej pozycji na Vinewood, zbudziła zazdrość w oczach west vinewood collective, którzy chcieli panować nad tymi stronami miasta, po próbach dogadania się werbalnie z drugim crew padło o kilka słów za dużo, negocjacje przeistoczyły się na ofensywne, /Obrad/ wraz z /Osa/ zaczęli obmyślać plan działania, albo dostać się w ich hierarchie, wspólnymi siłami znaleźli Michael'a Michashkov'a alias /Skorpion/ który powoli ale pewnie przedzierał się przez szczeble WVC ciągle przekazując informację, Obradowi. 

 
04RkyaZ.png/Midas/, przedzwonił do /Obrad/ oraz /Osa/ aby każdego poinformowali o spotkaniu w jego biurze, poruszany był temat drugiej ekipy z vinewood, /Obrad/ przedstawił całą sytuację z /Skorpionem/ oraz jego wcielaniem się w szczeble West Vinewood Collective, dowiedzieli się o tym gdzie przesiadują, w jakim lokalu najczęściej siedzą, oraz kto tam jest najważniejszy... plany poszły w nie pamięć po odsiadce Boris'a w więzieniu stanowym, federalni obserwowali każdy ich ruch łącznie z ich Liderem alias /Midas/, więc to zamknęło ich drzwi aby wyeliminować rusków z vinewood, po niekrótkim czasie FIB zaplanowało nalot na klub serbów Split Side West, gdzie przesiadywali ludzie powiązani z Srpską Imperija łącznie z ważnymi postaciami, niektórym udało się uciec przed federalnymi ale mieli na muszce Midasa, odwołał całą ekipe i każdy rozszedł się w swoim kierunku... Obrad i Osa małymi krokami kroczyli w półświatku, tak aby nie zwracać uwagi federalnych. 

Teraz Bogdan współpracuje z biznesmanem ; Jie Mao, człowiek który posiada dwie spółki na swoim koncie oraz posiada kontakt z ludźmi w półświatku, obecna sytuacja /Obrada/ przycichła federalni zajęli się inną sprawą... a cała Srpska Imperija poszła w niepamięć, oprócz kontaktów Obradovic'a które ciągle pozostały w tym mieście pełnym przekrętów, zabójstw czy szemranych interesów. 
 

Spoiler

Notka OOC ; 
Cześć! Kontynuuje grę jako były członek organizacji przestępczej któremu zabrakło trochę adrenaliny. Dla mnie priorytetem jest dostarczenie sobie gierki jak i innym graczą z półświatka, każdy zasługuje czasem na jakiś smaczek w swoim RP, znudziły mnie ciągłe osoby trzecie które stały za moimi plecami i pośpieszały moje ruchy, bycie freelancerem otwiera wiele opcji na serwerze których normalny gracz będący w organizacji nie osiągnie, przy moich wątkach będę uwzględniał Biznesy/Projekty IC czy też mniej legalne strony takie jak organizację przestępcze czy projekty zarobkowe, nie zapomnijmy o ET który otwiera nam wiele drzwi do wątków, moja postać też może zaliczyć jakiś błąd nie chcę grać idealnego przemytnika narkotyków czy też handlarza, nie widzę w takiej grze sensu. Lubię jak rzeczy są zmienne, wtedy gierczenie nie jest takie ponure i mdłe. Każda postać będzie chętnie przyjmowana w moje wątki od pojedynczych jednostek do wielkich grup przestępczych, jeśli widzę że tam znajdę wątek tam się udaje. Oczywiście oczekuje trochę schodów na swojej drodze aby nie było to zbyt proste. 

Moje plany na gierkę ; 

  • Przemyt narkotykowy z innych stanów w Ameryce północnej
  • W dalszych planach przemyt światowy/międzynarodowy
  • Dostarczanie sobie rozrywki jak i grajką z półświatka czy świata legalnej gry
  • Tzw. "Drug Running" po Los Santos
  • Handel narkotykami na skale światową bądź międzynarodową.

To tyle ode mnie, dzięki za przeczytanie notki, miłego dnia!

 

Edytowane przez Maniek1079



 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin