Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

020. WIMI REVIEW - Breedlove & KENNY - VICES.


Synthol

Rekomendowane odpowiedzi

uB2MVt8.png.a306435e031e44da702394f4b508d61e.png

Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 04/06/2023


2 maja do sieci trafiła nowa płyta Breedlove, a co tak naprawdę mamy na tej płycie? Przyjrzyjmy się temu. 



ziK6JpONSSTZIGbZ3U4w_16_c060eb8d0e6156bf226d11c17430bd52_avatar_full.thumb.png.f900b067d1dad960cb30e3bbe8ed72f1.pngZacznijmy od tego, kim właściwie jest breedlove? Tak właściwie nazywa się on Wayne Breedlove - ma zaledwie 24 lat, jeśli chodzi o jego twórczość, nagrywa muzykę R&B; z jego aktualnej twórczości co jest w sieci, można wywnioskować ze jest fanem spokojniejszych brzmień oraz dźwięków gitary elektrycznej i akustycznej.  Jego głos sam w sobie jest bardzo przyjemny dla uszów, jeśli chodzi o jego zaczęcie kariery muzycznej, odbywało się to za jego czasów szkolnych, gdy jeszcze do niej uczęszczał, po wstąpieniu do chórku; zaczął występować na wszelakich pokazał  i występach międzyszkolnych, od tamtego momentu muzyka jest nieodłącznym elementem jego życia. Breedlove przynależy do wytwórni GENERATION A.

Najnowszy krążek Wayne Breedlove niesie ze sobą nazwę "VICES" produkcją bitów do tej płyty zajął się do tej pory nieznany szerokiemu gronu producent muzyczny o ksywce KENNY, pierwszy raz spotykam się z tym producentem, aczkolwiek jeśli chodzi o same bity, wydają się być w jak najlepszej jakości muzycznej, podpasowane pod styl Breedlove.  

Breeedlove & KENNY - VICES zawiera 14 osobnych singli. 

  • VICES
  • Leanin' (feat. MOB PRINCE)
  • Flexin
  • All In (feat. Baby Ray)
  • Dolce
  • Bad Then A Beach (feat. MEMPHIS6)
  • Say you love me (feat. Stormi Baldwin)
  • 3s Company
  •  Roses is Back (feat. ASAMI)
  • Show It (feat. CHA$E)
  • Addicted (feat. HOODSTAR)
  • Problem With You
  • Ya Playin'
  • Questions

Jeśli chodzi o sam klimat płyty, jest nad wyraz spokojny, wpada w ucho; dobrze się tego naprawdę słucha i uważam że można przesłuchać to kilka razy i nie przestanie się nudzić, chętnie zakupiłabym wersję fizyczną, dla samego klimatu krążka. Jeśli chodzi o wersy całego albumu, porusza on kwestie miłosne, sukcesów; zdrad oraz w jednej z singli mamy nawiązanie do popularnego imprezowego narkotyku jakim jest MDMA, ale czy to tylko nawiązanie czy rzeczywiście breedlove ma z nim problemy? W wersach nic więcej o tym nie ma, więc podejrzewam ze to tylko nawiązanie.  Jeśli chodzi o całokształt płyty; to siedzi mi jak najbardziej, podoba mi się styl, tekst nie jest też jakiś nudny ani powtarzalny, dlatego ta płyta trafia na moją playlistę do słuchania, dobra robota breedlove, czekam na więcej produkcji od ciebie. 


Słowem podsumowania, płyta jest dobrym produktem muzycznym i zasługuję na wielkie wow; siadła mi jak niewiele ostatnich produkcji muzycznych, jestem pod wrażeniem; same wykonanie bitów również siedzi na wysokim poziomie, gratulację breedlove; oby tak dalej, czekam na dalsze płyty i na pewno będę śledzić twoje dalsze kroki w karierze muzycznej. 

3WtFHUr.png

Edytowane przez MarceI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin