Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] Jaygang, MurdaGang (Jungle Stone)


niezlykolopl

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

-G-olZ8Ysuk.jpg?size=1080x1350&quality=96&sign=7fd8301704d8d6135f44cb934787a401&type=album

JAYGANG / MURDAGANG🌴🅱️✊🏿

Black P. Stones znany również jako Murda Gang lub Jay Gang, jest to gang uliczny składający się głównie z afro-amerykaninów pokazujący swoją aktywność na wschodniej części południowego Los Angeles, California. Gang pojawił się w 1969 roku działając na rejonach West Adams. Grupa ta wyłoniła się z większego gangu Blackstone Rangers, który działał na południu Chicago, Illinois i są jednymi z niewielu gangów, którego historia sięga innego miasta. Został on założony przez OGT-Rogers, który był członkiem Black Stone Rangers w Chicago T-Rodgers z Chicago, były członek Black Stone Rangers za pozwoleniem „Main 21”, jeden przywódców gangów z Chicago, którzy zgodzili się połączyć z Blackstone Rangers. Był gang Jungle Boyz, niektórzy z ich członków byli już pod Black Stones oba gangi postanowili połączyć i stworzyli dwa sety pod Black P Stone, City i Jungles. OGT-Rogers sprzymierzył się do Blood kiedy to w roku 1972 wraz z LS Brims, Piru

St Boys, Athens Park Boys, Bishops, Denver Lanes, Pueblos i Lueders Park Hustlers założyli Bloods po atakach Crips. Na ten moment JayGang składa się z dwóch odrębnych dzielnic; The City, znanej również jako "bity" w rejonie West Adams oraz The Jungles, niegdyś ekskluzywnej dzielnicy (w latach 50-tych i 60-tych) oficjalnie znanej jako Baldwin Village.

Murda Gang są w konflikcie z wszystkimi gangami Rollin 0's, a konkretnie z Harlem Crips Rollin 30's i Neighborhood Crips Rollin 40s, od ponad 20 lat. Inni rywale Cripów to Rollin 50s Neighborhood Crips, Rollin 60s Neighborhood Crips, Rollin 90s Neighborhood Crips, West Boulevard Crips, Geer Gang Crips, School Yard Crips, Playboy Gangster Crips i Mansfield Gangster Crips. Black P. Stones prowadzą również konfalikt z klika Alsace latynoskiego gangu 18th Street Gang, z powodu trwającej wojny rasowej pomiędzy latynoskimi i afroamerykańskimi gangami ulicznymi w południowym Los Angeles. Ten konflikt również trwa od ponad 20 lat, inny gang z którymi są też w konflikcie to Mid City Stoners 13. Posiadają silną relację z Rollin 20s Neighborhood Bloods, oferując im nawet wejście do P.Stone Nation w roku 1970, są również przyjaźnie nastawieni do Fruit Town Brims na wspólną rywalizacje z wrogimi gangami, a także posiadają bliskie relacje z Athens Park Bloods.

The Jungles to subset Black P. Stone i swoją aktywność pokazują na dzielnicy Crenshaw, ich sąsiedztwo znajduje się na Baldwin Village (znane jako The Jungles), za Baldvin Hills Crenshaw Plaza (Crenshaw Mall). Jungle nie mają kliki, a wszyscy z tej okolicy są znani jako „Jungle Stones”. Zanim Jungle stały się BPS na obszarze znanym byli jako „Green Jackets” istniał gang na początku lat siedemdziesiątych. The P.Stone Jungles byli odpowiedzialni za rozpoczęcie konfliktu między 18th Street Gang, a różnymi gangami Blood z zachodniej strony w 1994 roku. Black P. Stone City Side Bloods później dołączył do konfliktu, a następnie Rollin 20s Neighborhood Bloods do 1996 roku. Fruit Town Brims stał się gangiem, który przyłączył się do konfliktu przeciwko gangowi z 18th Street.

IMG_20220421_132818.jpgW gang Black P. Stone wchodzi kilku znanych raperów, którzy godnie reprezentuja gang, a są nimi AFN Peso, Slumlord Trill, Nfant (B.S.I.P), Chuckstaaa, J’Ree, Youngaveli, P4K (BSG), 5Much (BSG), Top5ive (BSG), Ekilla (BSG), Baby Bleep.


888.png

Black P. Stones najczęściej ubierają akcesoria z drużyn takich jak Saint Louis Cardinals, Toronto Blue Jays, Boston Red Sox, Chicago White Sox oraz w Pittsburgh Pirates. Ponadto do swoich ciuchów często dodają przekreślone logo New York Yankees, Seattle Mariners, Warner Bros oraz Rolls Royce; przez prowadzenie wojny z Rich Rollin.


Według Los Angeles Police Departament w 2004 roku w obu dzielnicach było około 700 członków (400 w Jungles, 300 w The City). W 10 Listopada 2005 roku agencja Federal Bureau of Investigation w Los Angeles wraz z pomocą Los Angeles Police Departament przeprowadzili na członków Murda Gang oskarżonych o spisek i handel narkotykami w akcji o nazwie Operation Stone Cold. Podczas tej operacji Federal Bureau of Investigation aresztowało osiemnastu oficjalnych członków Black P. Stones. Kilka lat później FBI wykonali kolejną akcję o nazwie Operation Red Dawn, wykonali śledztwa w kierunku jednych z ważniejszych osób, podczas tej operacji aresztowano 75 osób w 2010 roku, niektórych członków BPS, a niektórych nie.


Cześć, otwieramy HP dla naszej organizacji. Wymagamy wiedzy nt. gangów ulicznych w LA oraz znajomość skryptu serwera - dużo materiałów posiadamy na naszym discordzie. Szukamy ludzi zdecydowanych i wiedzących co grają, szukamy postaci w przedziale wiekowym 16-18 lat lecz to nie znaczy że nie ma miejsc dla młodszych bangerów - jak i tych starszych, wystarczy tylko że będziecie mieli na to dobry pomysł. Temat sprawdzany będzie przez @mariusz kws oraz @Flacko Loco - tam też kierować wszelkie pytania

Dane osobowe postaci: 
Wiek Postaci:
Pomysł na gre: 
Discord: 

 

Edytowane przez mariusz kws

woda toaletowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane osobowe postaci: 
Nick ic: Clyde Cobain 
urodzony: 20.11.2004
Wiek Postaci: 18
Pomysł na gre: Chciałbym zagrac cichego czarnego chłopaka, który od dzieciństwa utożsamia sie z gangiem, oczywiście jak najbardziej upodabniać sie w gierce do współczesnych klimatów, gangów w Los Angeles. Postać ktorą bede grac jak juz wspomniałem bedzie cicha, mało będzie się śmiać z powodu jego przyszłości, o której zaraz opowiem. Clyde ma problemy z narkotykami, głównie lekami, takimi jak xanaxy, clony, benzo i wiecej, był wychowywany przez swojego starszego brata, który stracił zycię w wyniku drive-by na gang z którym sie utożsamiał. Dla Clyde’a jego brat był najlepszym przyjacielem, przykładem i idolem, Clyde bardzo ciężko przeżył jego smierć. Mieszka z samotna matka, bo jego tata zginął w 2007 roku w nie do konca wyjaśnionych okolicznościach. Z raportu departamenty wynika, ze wdał sie w przepychankę słowna z członkiem jakiegos gangu, po czym został zastrzelony na jednej z ulic LS. Jego ojciec, oraz mama nigdy nie przynależeli do gangów. Jego mama często miewa problemy z narkotykami, a głównym narkotykiem jakim zażywa jest Mefedron. Clyde od 15 roku zycia zarabia na siebie po przez uliczny handel narkotykami, nie wie kto jest odpowiedzialny za smierć jego bliskich. Na ten moment to chyba wyczerpująco opisałem swoja postać, oczywiście z biegiem bede kształtować jej charakter i gierkę, oraz dodawać kolejne wydarzenia 

teraz w drodze wyjątku pozwolę sobie napisać cos o mnie: wywodzę sie z Dev-Gaming gdzie przegrałem w półświatku przestępczym praktycznie cała swoja karierę, grałem w różnych gangach, link do mojego globala zostawiam pod spodem, zdecydowałem sie przejsc na vibe z powodu umierającego serwera, na ktorym gra coraz mniej ludzi, toksyczni Community menagerzy, którzy funkcjonują na zasadzie komplikowania graczom gierki, sytuacje zamykania sie organizacji z buta od tak przez CM jest codziennością na devie, od 6 miesięcy nie mialem okazji grac w organizacji gdzie mógłbym rozwinąć postać, cała ekipa ktora grała ze mna siedzi na banach za mass dm, oprócz mnie wiec na dev gaming juz praktycznie nie mam czego szukac, jakies rzeczy typu obrabianie sskow w gimpie to na lajcie ogarniam jak to zrobic, jakies doświadczenie jest, z reszta mozecie sobie zobaczyc mój global, ale nie znaczy to, ze jestem jakims przechujem w ta gre, gram z pasji i jestem nastawiony na uczenie sie gierki w organizacji u kogos kto mi pomoże, jestem otwarty na wszelaka krytykę, ktora moze pomoc mi stać sie lepszym graczem, mam nadzieje, ze do zobaczenia w gierce i Pozdro dla prawdziwych, a dla nie prawdziwych nie pozdro.. 

Global Dev Gaming: https://devgaming.pl/profile/199773-masny-gzib/
Disc-ord: Grzybek#5850
Edytowane przez Masny Gzib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Masny Gzib napisał:

 

Dane osobowe postaci: 
Nick ic: Clyde Cobain 
urodzony: 20.11.2004
Wiek Postaci: 18
Pomysł na gre: Chciałbym zagrac cichego czarnego chłopaka, który od dzieciństwa utożsamia sie z gangiem, oczywiście jak najbardziej upodabniać sie w gierce do współczesnych klimatów, gangów w Los Angeles. Postać ktorą bede grac jak juz wspomniałem bedzie cicha, mało będzie się śmiać z powodu jego przyszłości, o której zaraz opowiem. Clyde ma problemy z narkotykami, głównie lekami, takimi jak xanaxy, clony, benzo i wiecej, był wychowywany przez swojego starszego brata, który stracił zycię w wyniku drive-by na gang z którym sie utożsamiał. Dla Clyde’a jego brat był najlepszym przyjacielem, przykładem i idolem, Clyde bardzo ciężko przeżył jego smierć. Mieszka z samotna matka, bo jego tata zginął w 2007 roku w nie do konca wyjaśnionych okolicznościach. Z raportu departamenty wynika, ze wdał sie w przepychankę słowna z członkiem jakiegos gangu, po czym został zastrzelony na jednej z ulic LS. Jego ojciec, oraz mama nigdy nie przynależeli do gangów. Jego mama często miewa problemy z narkotykami, a głównym narkotykiem jakim zażywa jest Mefedron. Clyde od 15 roku zycia zarabia na siebie po przez uliczny handel narkotykami, nie wie kto jest odpowiedzialny za smierć jego bliskich. Na ten moment to chyba wyczerpująco opisałem swoja postać, oczywiście z biegiem bede kształtować jej charakter i gierkę, oraz dodawać kolejne wydarzenia 

teraz w drodze wyjątku pozwolę sobie napisać cos o mnie: wywodzę sie z Dev-Gaming gdzie przegrałem w półświatku przestępczym praktycznie cała swoja karierę, grałem w różnych gangach, link do mojego globala zostawiam pod spodem, zdecydowałem sie przejsc na vibe z powodu umierającego serwera, na ktorym gra coraz mniej ludzi, toksyczni Community menagerzy, którzy funkcjonują na zasadzie komplikowania graczom gierki, sytuacje zamykania sie organizacji z buta od tak przez CM jest codziennością na devie, od 6 miesięcy nie mialem okazji grac w organizacji gdzie mógłbym rozwinąć postać, cała ekipa ktora grała ze mna siedzi na banach za mass dm, wiec na dev gaming juz praktycznie nie mam czego szukac, jakies rzeczy typu obrabianie sskow w gimpie to na lajcie ogarniam jak to zrobic, jakies doświadczenie jest, z reszta mozecie sobie zobaczyc mój global, ale nie znaczy to, ze jestem jakims przechujem w ta gre, gram z pasji i jestem nastawiony na uczenie sie gierki w organizacji u kogos kto mi pomoże, jestem otwarty na wszelaka krytykę, ktora moze pomoc mi stać sie lepszym graczem, mam nadzieje, ze do zobaczenia w gierce i Pozdro dla prawdziwych, a dla nie prawdziwych nie pozdro.. 

Global Dev Gaming: https://devgaming.pl/profile/199773-masny-gzib/content/
Disc-ord: Grzybek#5850

dobrze wybrales, wszystko mi tez pasuje napisz na dc adamo#7925

Edytowane przez mariusz kws
Masny Gzib lubi to

woda toaletowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane osobowe postaci: Marvin Kirkwood
Wiek Postaci: 17
Pomysł na gre: Siema, w org chciałbym zagrać pobudzonego dzieciaka który od dziecka mieszka na davis. Marvin zawsze miał problemy w szkole, został zawieszany za takie rzeczy jak np. handlowanie narkotykami, bijatyki, a raz nawet za pobicie nauczyciela. Chłopakowi głównie zależy na jego matce, która jest ciężko chora, sprzedaje więc narkotyki żeby uzbierać na operacje.   
Discord: Wampir#6470
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane osobowe postaci:  Kyle Davis
Wiek Postaci: 16
Pomysł na gre: Chce odgrywac mlodziaka ktory dobrze opierdala dragi i dobrze gra w kosza. Potrafi tez wlamywac sie do roznych domow oraz krasc fury. Moja postac szybko biega i trenuje k1 od trzech lat. Moj caly zamysl na gre to opierdalanie chat, sprzedawanie narko oraz jakies uliczne napierdalanki na sh.
Discord: mortalek#0303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Borko napisał:
Dane osobowe postaci: Marvin Kirkwood
Wiek Postaci: 17
Pomysł na gre: Siema, w org chciałbym zagrać pobudzonego dzieciaka który od dziecka mieszka na davis. Marvin zawsze miał problemy w szkole, został zawieszany za takie rzeczy jak np. handlowanie narkotykami, bijatyki, a raz nawet za pobicie nauczyciela. Chłopakowi głównie zależy na jego matce, która jest ciężko chora, sprzedaje więc narkotyki żeby uzbierać na operacje.   
Discord: Wampir#6470

motyw w chuj znany juz xd, no ale pisz na dc o zapro 

 

13 minut temu, mortalek napisał:
Dane osobowe postaci:  Kyle Davis
Wiek Postaci: 16
Pomysł na gre: Chce odgrywac mlodziaka ktory dobrze opierdala dragi i dobrze gra w kosza. Potrafi tez wlamywac sie do roznych domow oraz krasc fury. Moja postac szybko biega i trenuje k1 od trzech lat. Moj caly zamysl na gre to opierdalanie chat, sprzedawanie narko oraz jakies uliczne napierdalanki na sh.
Discord: mortalek#0303

to samo co wyzej... bede was obserwowac w chuj

woda toaletowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane osobowe postaci: Daemon Patton
Wiek Postaci:15
Pomysł na gre: Drobny, piętnastoletni afro-amerykanin uczęszczający na codzień do lokalnego High School, od urodzenia zamieszkały projekty MurdaGang, Na codzień młody czarnuch obsługuje lokalnych junkies i zdarza mu się dokonywać drobniejszych kradzieży ulicznych, aspiruje on do tego aby stać się głową swojej rodziny i wraz z matką nie być zależnym finansowo od jej partnera.

Discord: schizophrenica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vcxzxz napisał:
Dane osobowe postaci: Daemon Patton
Wiek Postaci:15
Pomysł na gre: Drobny, piętnastoletni afro-amerykanin uczęszczający na codzień do lokalnego High School, od urodzenia zamieszkały projekty MurdaGang, Na codzień młody czarnuch obsługuje lokalnych junkies i zdarza mu się dokonywać drobniejszych kradzieży ulicznych, aspiruje on do tego aby stać się głową swojej rodziny i wraz z matką nie być zależnym finansowo od jej partnera.

Discord: schizophrenica

wbijasz, napisz na moj dc

woda toaletowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, VassV napisał:
Dane osobowe postaci:  Dashawn Demons
Wiek Postaci: 20
Pomysł na gre: Świeżo upieczony czarnoskóry męzczyzna, który ostatnie 3 lata spędził w więźeniu stanowym za napaść, stara się wrócić na dobre tory i chcę uniezależnić się od przestępczego trybu życia, a jego kluczem do ucieczki jest muzyka, w której jest zakochanych od najmłodszych lat, a już w wieku 15 lat wydał pierwszą EP. Jego jedyną lecz największa przeszkodą jest miesjce, z którego pochodzi, bo dawne ślady nie pozwalają opóścić mu setu.
Discord: VassV#7482

Wygląda dosyć dobrze, zobaczymy jak przedstawisz to w grze. Wbijasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane osobowe postaci:  Dayvon West
Wiek Postaci: 19
Pomysł na gre: Nastolatek zamieszkujący od początku swojego życia turf należący do b-p-stones, kręcący się w towarzystwie najgorszych degeneratów. Ukończył crenshaw high school mimo opuszczania godzin lekcyjnych, i sprzedawania słabej jakości narkotyków uczniom (co nigdy nie było mu udowodnione). Głównie pod naporem matki uzyskał dyplom ukończenia szkoły, niestety.. przez poczynania odsiadującego wyrok w San Ann State Prison ojca, ciężko mu skupić się na czymkolwiek innym, jak szukanie łatwego zarobku na śliskim ulicznym parkiecie.
Discord: shmoneyLA#0768

love no thotties

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shmoney napisał:
Dane osobowe postaci:  Dayvon West
Wiek Postaci: 19
Pomysł na gre: Nastolatek zamieszkujący od początku swojego życia turf należący do b-p-stones, kręcący się w towarzystwie najgorszych degeneratów. Ukończył crenshaw high school mimo opuszczania godzin lekcyjnych, i sprzedawania słabej jakości narkotyków uczniom (co nigdy nie było mu udowodnione). Głównie pod naporem matki uzyskał dyplom ukończenia szkoły, niestety.. przez poczynania odsiadującego wyrok w San Ann State Prison ojca, ciężko mu skupić się na czymkolwiek innym, jak szukanie łatwego zarobku na śliskim ulicznym parkiecie.
Discord: shmoneyLA#0768

Wpadasz, braciszku... Wyskoczysz na HG wreszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane osobowe postaci: Joshua Granville
Wiek Postaci: 17
Pomysł na gre: Infantylny młodziak, który wrócił na rewir po półtorarocznej odsiadce w Detention Center za czynną napaść na funkcjonariusza. Po rozwodzie rodziców mieszka sam z ojcem, a ten osobisty dramat przypłacił obracaniem się w złym towarzystwie, sprzedażą towaru na ulicach i finalnie odsiadką w ośrodku. Ma niezmienną smykałkę do nielegalnych walk psów odbywających się cyklicznie w okolicy Davis. Pomaga tym łatać domowy budżet, przechowując u siebie pitbulle uczestników w garażu za grosze.
Discord: Rennenkampf#5281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2023 o 23:21, Rennenkampf napisał:
Dane osobowe postaci: Joshua Granville
Wiek Postaci: 17
Pomysł na gre: Infantylny młodziak, który wrócił na rewir po półtorarocznej odsiadce w Detention Center za czynną napaść na funkcjonariusza. Po rozwodzie rodziców mieszka sam z ojcem, a ten osobisty dramat przypłacił obracaniem się w złym towarzystwie, sprzedażą towaru na ulicach i finalnie odsiadką w ośrodku. Ma niezmienną smykałkę do nielegalnych walk psów odbywających się cyklicznie w okolicy Davis. Pomaga tym łatać domowy budżet, przechowując u siebie pitbulle uczestników w garażu za grosze.
Discord: Rennenkampf#5281

Wygląda dosyć ciekawie. Jestem ciekawy czy wyjdzie jakiś projekt z walkami psów. Zobaczymy to w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin