Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Apelacja o un bana


3dziechaa

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [GRA/BOZMER] Twój nick ooc: 3dziechaa

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/21390-3dziechaa/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Laura Ruis
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Zalosny poziom gry RP
Członek ekipy nakładający karę: bozmer

Wyjaśnienie sytuacji: Hejka, gdy pracowałam normalnie w Beer Point wszedł pewien pan z MC Vagos, zaczęłam myć stoliki po czym odegrał że patrzy mi się na dupę był tam mój facet ic więc zareagował powiedział coś w stylu "gdzie się patrzysz", zaczęłi się wyzywać w skrócie. Poszli na zewnątrz jako iż jesteśmy ic razem, moja postać zaczęła się martwić oraz wydzwaniać do niego. Przejechaliśmy przez pewien zakątek oraz tam był, nic z nim nie robiłam. Nagle tepnął nas admin oraz na chacie napisał coś w stylu "dogrywajcie to jeb21ni fra2rzy, nie będziecie mi serwera psuć", po czym wysiadłam z samochodu i zaczęłam go bić, bo jednak nikt ooc nie powinien mnie obrażać, tymbardziej administrator. Bardzo przepraszam za moje zachowanie lecz zachowanie tego administratora było karygodne 100 razy bardziej. Jestem nowa na serwerze oraz więcej się takie coś nie powtórzy. Uczę się wiele i dostałam nauczkę własnie teraz. Nie gniewam się na administatora ale też trochę kultury do dalszej gry.wsws.png.b68bd96986b0e607f25af35d09d9af40.png
Ewentualne screeny/świadkowie: mortalek#0303, tijo#7823

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin