Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houstonfornication] Scarid


Scarid

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2223-Scarid/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Quavean Lyons
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: "nieumiejetna gra, wschodzaca gwiazda w celebryckim swiecie jezdzaca taksowka"
Członek ekipy nakładający karę: @houstonfornication
Wyjaśnienie sytuacji: Hej, tak jak widać powyżej - blokada za jazdę taksówką na postaci działającej w branży rozrywkowej. Chciałbym to jakkolwiek wyjaśnić, ponieważ na moje oko jest to dosyć dziwny powód do blokowania postaci. Wszystko zostało normalnie zagrane, ja i vvs chcieliśmy odjechać z miejsca pokazu mody, ale auto, które było pod panelem rodzinki zostało przez kogoś najzwyczajniej w świecie odspawnowane. Co mogliśmy zrobić? Biec taki kawał drogi piechotą? Zrobiliśmy to co  każdy gracz by zrobił na naszym miejscu - wezwaliśmy ubera. Chwilę potem obok nas zjawiła się taksówka, której kierowcą był Montez Flynn, po prostu wsiedliśmy w nią i odjechaliśmy. Odnosząc się właściwie już do fragmentu "wschodzaca gwiazda w celebryckim swiecie jezdzaca taksowka" - jest to zaledwie moja opinia, ale nie wiem czy określenie "wschodząca gwiazda" jest dobrze użyte, nie osiągnąłem na niej żadnego wyższego stopnia sławy, a liczba obserwujących jaką posiadam również jest bardzo niska, więc dla mnie nie brzmi to jak jakiś niewyobrażalny czyn ze strony gostka, który powoli rozkręca swoją muzyczną karierę, aby wsiąść w ubera i pojechać nim do domu.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Spoiler

image.png

 

Edytowane przez Scarid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin