Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[12.06] [USA] PAULO RODRIGUES & MAXINE KOCI - NIGHTMARE (prod. RM)


Supra

Rekomendowane odpowiedzi

BANER.png7 czerwca na social-mediach Paulo Rodrigues'a pojawiła się informacja o kolekcji, która zostanie wypuszczona przed walką mistrzowską oraz koncercie, który zostanie zagrany przedpremierowo na jego wyjściu podczas VFF 80... Dzień przed galą na stronie UnderStrive Athletics pojawiła się fotografia przedstawiająca koszulki #TeamRodrigues oraz klubu American Boxing Team, który zawodnik reprezentuje i dotychczas prowadzi, natomiast w niedzielę Maxine Koci zagrała przedpremierowo swój utwór, nawiązujący do swojego partnera, noszący tytuł "NIGHTMARE". Po zakończeniu koncertu poinformowała o premierze teledysku wraz z utworem w poniedziałek o godzinie 20:00...

Oprócz dropu koszulek #TEAM RODRIGUES, który został wypuszczony do sprzedaży to również w sieci pojawiły się zdjęcia z Verona Beach, gdzie można było zauważyć ekipę produkcyjną, Rogers Media, Paulo Rodriguesa oraz jego partnerkę Maxine Koci w trakcie nagrywania dosyć sporej ilości scen z siłowni, czy jej otoczenia, które jak póżniej poinformował Paulo zostaną użyte do klipu, który kręcili do utworu.

Finalnie o godzinie 20:00, 12 czerwca na portalach streamingowych Maxine Koci ukazał się utwór "NIGHTMARE", natomiast na pozostałych platformach UnderStrive Athletics oraz socialach Paulo, czy Maxine ukazał się teledysk - cały teledysk został skomponowany przez markę UnderStrive Athletics we współpracy z Rogers Media; na końcu teledysku można również zauważyć krótkie przedstawienie koszulek na ciele Paulo, które zostały oficjalnie wystawione do sprzedaży...

 

 

 

TEKST:

Spoiler

 

[Verse 1]

Chwila poskromiona chwałą
Siła kuta gorącą stalą
Czas odebrać to co należne
By znów brylować na piedestale
Gotów oddać cios, rujnując twój los

[Pre-chorus]

(Woah) Wiesz, że nadchodzę
(Woah) Wiesz, że nadchodzę
Wiesz, że nadchodzę

[Chorus]

Woah, rozpoznaję broń w moim umyśle
Woah, nagrywam moment twojej porażki
Wszycy wokół pierdolą
Oh tak, uwielbiam to
Jestem, jestem jak koszmar
Woah, uprzejmość oznacza słabość
Woah, zmęczony i wściekły, ktoś musi
Wszycy wokół pierdolą, Oh tak, uwielbiam to
Jestem, jestem jak koszmar

[Verse 2]

Smakuje krwi, tak bardzo słodka
Zapał jak młody Ali
Jebana ambicja jak piekło
By znów brylować na piedestale
Gotów oddać cios, rujnując twój los

[Pre-chorus]

(Woah) Wiesz, że nadchodzę
(Woah) Wiesz, że nadchodzę
Wiesz, że nadchodzę

[Chorus]

Woah, rozpoznaję broń w moim umyśle
Woah, nagrywam moment twojej porażki
Wszycy wokół pierdolą
Oh tak, uwielbiam to
Jestem, jestem jak koszmar
Woah, uprzejmość oznacza słabość
Woah, zmęczony i wściekły, ktoś musi
Wszycy wokół pierdolą, Oh tak, uwielbiam to
Jestem, jestem jak koszmar

[Bridge]

Nie, nie uśmiechnę się
Ale pokażę ci zęby
Nie odejdę martwy
Jestem koszmarem
Zachowaj swoje modlitwy
Całkowicie świadomie
Spędze sen z powiek
Jestem koszmarem

[Chorus]

Woah, rozpoznaję broń w moim umyśle
Woah, nagrywam moment twojej porażki
Wszycy wokół pierdolą
Oh tak, uwielbiam to
Jestem, jestem jak koszmar
Woah, uprzejmość oznacza słabość
Woah, zmęczony i wściekły, ktoś musi
Wszycy wokół pierdolą, Oh tak, uwielbiam to
Jestem, jestem jak koszmar
(woah-Woah-oh)
Jestem, jestem
(woah-Woah-oh)
Jestem, jestem koszmarem

PROMOCJA:

Spoiler

 - Zagranie przedpremierowo utworu na gali VFF 80 do wyjścia Paulo Rodrigues'a ( MAIN EVENT - WALKA MISTRZOWSKA oraz ZWYCIĘSTWO ),

- Wypuszczenie koszulek #TEAM RODRIGUES z szyldu UnderStrive Athletics (link) ,  

- Aktywne promowanie działań na socialach UnderStrive Athletics, Paulo Rodrigues'a oraz Maxine Koci (link 1), (link 2), (link 3), (link 4), (link 5)

- Prężne działania UnderStrive na różnych płaszczyznach ( FORMULA 2, gdzie ich ambasador Demari Latte ciągle jest liderem w tabeli, a marka USA jest ciągle ukazywana na odzieży, czy materiałach graficznych jako sponsorzy, WMF/VFF, gdzie Paulo Rodrigues zdobył kolejny tytuł mistrza i jest obecnie jedynym DOUBLE CHAMPION w kategorii średniej oraz pół-średniej)

+ ostatnimi czasami jest dosyć głośno o Maxine Koci, dołączenie do GEN-A, artykuł w portalu WIMI, natomiast Paulo od dłuższego czasu jest ukazany jako twarz VFF na banerach w Los Santos, klub Carson Garage do którego przynależy i pełni funkcje administratora wziął również udział w pokazie SANTO CAPRA, udzielał wywiady dla InTheCage

GRA IC / WYDATKI:

Spoiler

SS'Y ZE STUDIA - MAXINE KOCI (LINK IMGUR)

SS'Y Z ROGERS MEDIA - PAULO RODRIGUES & MAXINE KOCI & USA (LINK IMGUR)

Co do wydatków to tak jak widać na imgurze; wydałem jedynie 400.000$ za teledysk, natomiast pozostałe rzeczy w promocji takie jak oprawa graficzna, menyoo itd leżały w moich rękach, więc nie jestem w stanie tego wycenić

 

DANE:

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Paulo Rodrigues & USA

Numer konta postaci: 2030744929

Przynależność: ----

Numer konta wytwórni: ----

Imię i nazwisko menadżera: ----

Numer konta menadżera: ----

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Utwór ma zupełnie inny tekst, niż AVY VELEREZ - PODOBNY głos może być przypadkiem; sam w sobie utwór odbiega od tego, który został wypuszczony przez AVE**

(Nie róbcie syfu, bo postać ma CK od pewnie ponad dwóch lat i nikt nie będzie szukał po materiałach, czy dana nuta była wypuszczana przez kogoś - TA ARTYSTKA NIE BYŁA PODPISANA DO ŻADNYCH OBECNYCH WOKALI dlatego też został użyty 🙂 )

Edytowane przez Supra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin