Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/MATRZAK] dzck


vzs7

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11733-dzck/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kenneth Darrington
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: 
Bug abusing
Członek ekipy nakładający karę: @Matrzak
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, nie wiem dokładnie kiedy pisałem swoją poprzednią apelację, może lekko się będe powtarzał, ale nie umyślnie korzystałem z bugu na serwerze. Nie brałem pod uwagę ewentualnych konsekwencji, które mogły by wpłynąć na mnie. Nie chciałem i nie zamierzałem psuć gospodarki na serwerze, mega głupie było korzystanie z tego, wpływając na dobroć mojej postaci, nigdy nie miałem kary związanej z taką sytuacją. Najmocniej przepraszam administrację tego serwisu, oraz developerów że nie zgłosiłem zaistniałego błędu, dokładnie nie pamiętam kto mi pokazał tego buga, ale sam na to nie wpadłem, powiem po krótce, taki ziomal zaprowadził mnie do dorywczej pracy na kurierce, pojechaliśmy na złomowisko i zaczęliśmy spamić jedną komendą, na pierwszy rzut oka mega mnie to zdziwiło, nie powiem miałem banana na twarzy, ale nie wiedziałem że aż mocno to popłynie i będziemy bugować aż do momentu, że będziemy mieć tyle majątku na postaciach, wiem to głupie i to bardzo, ale wyrażam skruchę oraz przepraszam administrację, naprawdę nie chciałem źle wpłynąć na grę. Miłego dnia/wieczoru, w-y-b-a-c-z-c-i-e 
Ewentualne screeny/świadkowie: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin