Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Villain Store


Pablo Escobar

Rekomendowane odpowiedzi

CFzNG2o.jpg

Villain Store - otworzona działalność w 2020r lokal jest położony w centrum Vespucci, obok galerii. Rosjanin ze znajomymi zarządzają lokalem i asortymentem w lombardzie. Jak w każdym innym możesz przyjść zastawić coś odebrać kasę, albo coś fajnego kupić - dla wtajemniczonych będą różne słodkości na zapleczu, ale to już wszystko InCharacter. W lokalu na zapleczu znajdować się także będą maszyny na których będzie można przegrać swoje zastawione pieniądze, albo zarobić. W lokalu będzie można spotkać różne osoby od cywili, aż po przestępcze pyski - lokal będzie czystą pół legalną inwestycją Oleg'a Smirnov'a należącego do Vespucci Block's - rosyjskich młodych mobsterów. Będzie także prowadzona strona internetu.

Nxqn9Tc.png

G26VN8q.png

Kontakt telefoniczny: 203-877

OOC:

Siemaneczko! Pomyślałem, że przyda się taki lokal, gdzie będzie można znaleźć czarną robotę, czy po znajomości pograć sobie w kostkę, albo zastawić coś jak będzie potrzebna szybka gotówka na już - projekt będzie podlegał pod organizację w której gram po prostu szukam dla siebie miejsca i przyszłych WannaBe. Zapewniam ogar i aktywność na serwerze. Chce prowadzić to do czystej interakcji, oraz jakiegoś zarobku, aby nie stać za barem. 

Edytowane przez Screamy
pdg, Lopez i aikon lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#001 Pierwsza dostawa smakołyków do lombardu

qwHkaht.png

pjUh1ca.png

on7LaZV.png

C9iFkG0.png

e1ZW7AL.png

Poprawiłem także aplikację, a na dniach zmienię logo czekam na wykonanie przez grafika. Porozmawiam także z mistrzami gry, aby dali mi możliwość nagradzania graczy chcących podejmowania interakcji typowych dla lombardu, czyli odegranie solidnej akcji na /me i /do wysyłacie do mnie na PW a ja Wam to wyceniam pod zgodą: Morfeusza, Sebka. Muszę ustalić z nimi szczegóły i rozpiszę to wszystko w temacie, aby była fajne interakcje oraz możliwość zarobku dla Was. 

aikon i SilveR lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin