Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC/Architekt] Howard Design


WujekEddy

Rekomendowane odpowiedzi

 v.pngHoward Design - to studio architektoniczne powstałe na przełomie 2018 roku, które w pełni zostało sfinansowane przez zamożnych rodziców najmłodszego z synów w rodzinie, który na bazie doświadczeń swoich rodziców nabył zarówno doświadczenia jaki początkową bazę klientów, którzy od lat korzystają usług z młodej krwi rodziny. Studio to wyróżnia się przede wszystkim tworzeniem niebanalnych struktur uznawanych przez wielu dziełem sztuki, albowiem etap edukacji mężczyzny był pielęgnowany przez wiele lat, tak aby w przyszłości móc kontynuować tradycję rodziny i móc pozostać w rodzinnym interesie. Sam Howard przez wiele lat niekoniecznie był zainteresowany pójściem w ślady swoich bliskich, jednakże na przełomie 2018 roku wszystko się zmieniło, w chwili kiedy otworzył on swoje studio, działając tym samym jako Freelancer co również przyczyniło się oraz skłoniło Allena do pracy nad swoim wizerunkiem oraz renomą wśród tamtejszej konkurencji. Do dnia dzisiejszego standardy firmy pozostają na nieskazitelnym poziomie o czym świadczy duże grono zadowolonych osób jak i samych firm, które zdecydowały się na powierzenie całego zamysłu Allenowi. Warto również wspomnieć iż to co przede wszystkim wyróżnia na tyle pozostałych studiów architektonicznych to przede wszystkim skomplikowane oraz długotrwałe projekty, stanowiące dla wielu ludzi dziełami, a to wszystko za sprawą indywidualnego podejścia mężczyzny, które swoje powierzone zadanie traktuje jako coś więcej niż tylko zlecenie na projekt, to dziecko, które rodzi się krok po kroku, prowadzę do zachwycających projektów, stąd wielu zleceniodawców decyduje się powierzyć w 100% swoje wnętrza na stworzenie czegoś pięknego, według własnych myśli oraz doświadczeń.
 

White_Simple_Light_Blogger_Bio_Link_Website.pngLokalizacja: Little Seul
Właściciel: Allen Howard
Kontakt telefoniczny: xxx-xxx
Kontakt mailowy: [email protected]

Howard Design zrzesza ku sobie wielu klientów, którzy zafascynowani są architekturą surową, modernistyczną, a wnętrze powinno odzwierciedlać osobowość właściciela swoich czterech ścian, dlatego też podchodzimy indywidualnie względem każdego klienta, dlatego nasze projekt są niepowtarzalne. Jeżeli interesujesz się architekturą wnętrz, masz własny plan, ale nie do końca potrafisz go przenieść na projekt? Świetnie trafiłeś! Przelejemy Twój pomysł na arkusz i zrealizujemy całość. Jednakże to nie wszystko, Howard Design oferuje również możliwość stworzenia wnętrza według własnych preferencji, na podstawie Twoich wybranych przez siebie trzech stylów, całość skomponujemy sami, zaprojektujemy całe wnętrze, a Ty bez żadnego zawracania sobie głowy, przyjedziesz na gotowe!

 

 

Spoiler

Notka OOC; Czołem wszystkim, piszę apkę na projekt z racji tego iż na vibe od zawsze zajmowałem się projektami dot. tworzeniem interiorów, za sobą mam masę zleceń, począwszy od pojedynczych projektów dla graczy, kończąc na większych takich jak cały kompleks ULSA w moim wykonaniu, nie ukrywam, że jest to coś czym lubię się zajmować dlatego też postanowiłem stworzyć nową postać pod właśnie tego typu rozgrywkę biorąc pod uwagę jak na przestrzeni czasu/mojej nieobecności zmieniły się zasady panujące co do interiormakerów. Reasumując, chciałbym skupić się przede wszystkim na projektach długoterminowych, ekskluzywnych apartamentów, mieszkań czy całych dzielnic - ponieważ jak wyżej wspomniałem jest to coś co sprawia mi ogromną radość i fun, a jeśli mogę to połączyć bezpośrednio z rozgrywką in-character to czemu by nie... dodam tylko, że próbowałem dołączyć pod jakiś istniejący projekt, ale niestety nie łączy się to z tym czego bym oczekiwał, większość osób zajmuje się dosłownie wszystkim, ja - jeżeli rzecz jasna pozwoli na to ilość zainteresowanych klientów chcę się skupić głównie na mocno charakterystycznych projektach nabywając przy tym własną, indywidualną bazę klientów. Nie wykluczam również zrealizowania planu współpracy z innymi spółkami, czy też nie zamykam się na otworzenie rozgrywki dla innych graczy w naszym biurze, dając tym samym dodatkowe miejsca pracy w wielu sektorach - jak wiadomo, będzie to firma architektoniczna, która w swoim składzie powinna mieć również pewien zespół wsparcia na różnych stanowiskach - czy się to uda? Nie wiem, bo dotychczas na vibe projekty tego typu nie były wymagane.

Edytowane przez WujekEddy

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.6b478c154fc349afe1642456b270ccec.pngProjekt apteki, który został wykonany z ilością 400 dostępnych obiektów, zawiera on w sobie główne lobby z wszelkimi regałami na leki, ladą oraz zaplecze wraz z magazynem. Projekt dość mały, ale zarówno ja jak i zamawiający - zadowoleni. Większą ilość zdjęć oraz w pełnym rozmiarze można zobaczyć na naszym discord.

Spoiler


image.pngimage.pngimage.pngimage.png

 

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.6b478c154fc349afe1642456b270ccec.pngProjekt bardzo małego biura, który wykorzystuje zaledwie 300 obiektów, biorąc pod uwagę taką ilość zawiera on w sobie; mini strefę gastronomiczną, malutkie patio, salę konferencyjną, biuro oraz lobby. Większą ilość zdjęć oraz w pełnym rozmiarze można zobaczyć na naszym discord.

 


 

Spoiler


image.pngimage.png

image.png

image.png

 

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.6b478c154fc349afe1642456b270ccec.pngProjekt również o małej dostępności obiektów jak na taki klub nocny, reasumując - dostępnych było 500 obiektów, w tej ilości zostały stworzone dwie sale do prywatnych pojazdów, duże wybiegi z czterema miejscami dla tancerek, zaplecze dla personelu oraz bar. Większą ilość zdjęć oraz w pełnym rozmiarze można zobaczyć na naszym discord.

 


 

Spoiler

20230620201308_1.jpg20230620201319_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

20230620201342_1.jpg20230620201248_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

20230620201254_1.jpg

 

Edytowane przez WujekEddy

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin