Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houstonfornication] Karolinaz


Karolinaz

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/7073-karolinaz/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: -

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban

Powód nałożenia kary: Oszustwo ekipy celem przejęcia przepisanego domu pod projekt sektora. Finalnie sprzedaż go dalej dla innego gracza. Krętactwo + MK

Członek ekipy nakładający karę: Houstonfornication

Wyjaśnienie sytuacji: Hej, dostałam bana za multikonto. Wcześniej zostałam zbanowana za oszustwo i wyciągnięcie dużej ilości pieniędzy w grze. Bałam się pisać apelkę i chciałam po prostu pograć na serwerze bez większego wychylania się. Bardzo zależy mi na rozgrywce tutaj, ponieważ związałam się z paroma osobami i zależy mi na wspólnym graniu. Pokusiłam się głupia łatwym i szybkim zarobkiem, ryzykując w nieruchomości. Założyłam MK ponieważ wstydziłam się swojego głupiego występku, a zależało mi tylko na gierce z bliskimi. Chciałabym bardzo przeprosić za to, nie panowałam nad sobą i nie przemyślałam konsekwencji. Byłam oślepiona szybkim zarobkiem a wyszło jak wyszło. Chciałabym wrócić do gry, ponieważ bardzo zależy mi na tym, a rozgrywka wieczorami dobrze działa na moje samopoczucie. Proszę abyście nie odcinali mnie od społeczności i możliwości gry, bo alternatywy nie ma. Daje słowo że nie będe już kombinować, uważam że dostałam nauczkę. Wiem jak to wygląda, proszę o danie mi ostatniej szansy. Przepraszam również supportera którego wykorzystałam oraz oszukałam przy tym całym szwindlu. - Wstawiam ponownie po jakimś czasie... przepraszam jeszcze raz był to straszny idiotyzm z mojej strony.

Ewentualne screeny/świadkowie: brak.

Brzoziak304 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
9 godzin temu, Karolinaz napisał:

Nazwa konta MK Olshunia lecz już nie widnieje na forum a postać na multikoncie to była Asbjorn Engstrom.

Chyba ze chodzi o postać z głównego konta to Antoine Maisonnueve.

No to tak, ban znika, postać zostaje zablokowana bez możliwości apelacji. 

Brzoziak304 lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin