Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy] Truskawencja


Truskawencja

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta globalnego https://forum.v-rp.pl/profile/10238-truskawencja/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jacob Kyle
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: 
 taksowkarz ktory po sluzbie nozuje aktywnych  neonazistów  przemyśl kreacje postaci 
Członek ekipy nakładający karę: @Teddy.


wyjaśnienie sytuacji :  wszedłem na serwer po zresetowaniu kompa pojechałem na vespucci  poszliśmy na ławke  i tam się zaczęła bójka w której nazisci wyjeli pierwsi sprzęt to wyciągnąłem kose dla obrony swojej postaci poczym zaczeła się cała bójka  i chwile po bójce uciekłem  i dostałem blokade postaci za rzekomo 'TAKSOWKARZA" nie pracowałem w taksówce byłem tylko pod panelem mówiłem mojemu koledze (prezesowi taxi) nie będe pracować w taxi bo to nudne stanie na spawnie i cały czas czekać na kogoś gdy nikt prawie taksówkami nie jezdzi on powiedział ze spoko zapomniałem opuscic panelu a i tak w niej nie pracowałem . Moja postać Jacob Kyle gra od początku przestępce i mogłem nie wchodzć w prace taksówkarza ale nie jest to po części mój błąd tylko do panelu moze mnie dodać kazdy i nie mam na to wpływu chciałem spróbować jak się pracuje na taksówce moje duty wynosiło około 15/20 minut 

Moja poprzednia apelacja została  odrzucona poprzez community Menagera o nicku : Kuzyn. Który jedyne co napisał w odpowiedzi "nie" 


Proszę o rozważenie sprawy  poprzez inną osobę uprawnioną do tego ponieważ z poprzedniej odpowiedzi nie jestem w stanie wywnioskować ani nic poprawić 





Zrzut_ekranu_2899.png








 

Camel235, Xiros i Dermisuper lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i byłem w wielu grupach ale tak czy inaczej jesli nazisci wyciągneli sprzęt pierwszi (co jest przedstawione na screenie) to wyciągnąlem dla obrony a w trakcie bójki jakiś nazista od was wyciągnal kose i była jedna kosa vs kosa kastet.. w prawdziwym zyciu tez bym się obronił jesli ktoś ki wyjdzie z kastetem a ja będe mieć kose i nie ważne czy bym był mechanikiem czy taksówkarzem . to jest obrona 

Dermisuper, Camel235 i Xiros lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie ze cie to nie interesuje  . Mozliwe ze ktoś od nas ja  tylko chciałem 1v1 z waszym ziomkiem ktory grozil mi IC ze zajebie mi buty i pomine se to wy zaczeliscie się pruc do nas i kazaliscie nam wypierdalac i nas wyzywac ic  i wiadomo dlaczego doszlo do bójki . Mogłem wyciągnąć sprzęt z powodu obrony 

Edytowane przez Truskawencja
dopisanie informacji
Xiros, Dermisuper i Camel235 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin