Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy.] huostonfornication


tomashewra

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3226-huostonfornication/?tab=activity
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Quentrell Burberry
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: oDWALACZ
Członek ekipy nakładający karę: Teddy.
Wyjaśnienie sytuacji: Czesc, okolo pol roku temu otrzymalem banicje permamentna za odwalanie. Uwazam, ze kara mi sie nalezala ze wzgledu na to, ze zrobilem gigantyczna glupote. Apeluje jednak od kary, poniewaz uwazam, ze kara jest troche zbyt surowa do czynu jakiego sie dopuscilem. Tamtego dnia wpadlem z paroma kolegami na idiotyczny pomysl - mianowicie zrobienie dmu w jakims lokalu, zabilismy pare osob i wylecielismy z serwisu. Chcialbym przeprosic za tamta sytuacje ze zepsulem komus rozgrywke. Odsiedzialem na banicji juz dosyc dlugo czasu, dlatego mam nadzieje ze moja apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie. Z tego miejsca chcialbym przeprosic czlonka ekipy - houstonfornication, za ustawienie sobie durnego nicku na forum.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin