Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Jayden ,,Scream'' Arceneaux


pieIgrzym

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.d667b899a8cc8b6337f6d8e6b41508d9.pngJayden Arceneaux (ur. 24/06/2000r.) - amatorski wykonawca dotychczas działający pod szyldem undergroundowego zespołu o nazwie AddictedBoyz. Facet wykonuje muzykę w stylu hip-hop, bazując na rapie, vietnamesse hip-hop i indian hip-hop, chociaż czasem eksperymentuje z gatunkiem phonk. Urodził się w rodzinie, zamieszkującej stan Louisiana. Już od młodości, konkretnie lat szkolnych, wykazywał zainteresowanie muzyką. Początkowo tworzył podstawowe beaty, rozwijając tym samym swoje umiejętności. W wieku 16 lat przeniósł się do LS znajdującego się w stanie San Andreas. Pierwszą piosenkę, do której sam stworzył beat, wypuścił wraz ze swoim znajomym, z którym później założył wspomniany wcześniej zespół AddictedBoyz. Kawałek został opublikowany na V-Tube, gdzie zdobył kilkaset wyświetleń, ale także przyciągnął spory hejt ze strony rówieśników, którzy nie akceptowali tego utworu z powodu marnej jakości i swojego rodzaju zazdrości. Mimo tego doświadczenia Jayden nie stracił całkowicie motywacji do tworzenia muzyki, ale skupił się głównie na produkcji beatów na swojej konsoli. Ta piosenka nie była przebojem i nie zapoczątkowała jego wielkiej kariery, ale później dała mu impuls do przemyślenia o rozpoczęciu trudnej przygody, jaką jest produkcja muzyki w przyszłości. Po pewnym czasie Jayden ukończył obowiązkową naukę i postanowił wprowadzić spore zmiany w swoim życiu. Kiedy wyprowadził się od rodziców, zaczął otwarcie nawiązywać relacje z ludźmi i dbać o siebie, co nadało mu sporo motywacji. Mimo że brakowało mu konkretnego pomysłu na przyszłość i nie widział siebie ani w biurze, ani na budowie, to wszystkie te aspekty natchnęły go do kontynuacji kariery, a bardziej to jej prawdziwego rozpoczęcia. W ten też sposób założył wraz z Isaias'em, znanym również jako Cherry, zespół. Jednak zespół ten do tej pory nie odniósł pełnego sukcesu, z tego też powodu Jayden postanowił postawić na siebie i kontynuować przygodę z muzyką samodzielnie. Z jego konta upłynęło kilka tysięcy dolarów, które wydał na sprzęt średniej półki. W najbliższej przyszłości Arceneaux planuje wypuścić swój pierwszy pełnoprawny kawałek dobrej jakości.


Social media:
LifeInvader

Twórczość:
Soon

Powiązania: 
AddictedBoyz
 

 

 

OOC:

Spoiler

Cześć! Z góry dzięki za przeczytanie backgroundu mojej postaci, który napisałem z oczywistego powodu jakim jest fajny pomysł na grę i wątki które mam już w miarę rozplanowane jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli no i to, że generalnie spodobały mi się zamysły jakimi kierujecie się w branży rozrywkowej. Mam nadzieję, że ten profil znajdzie się w 2 miesięcznym okresie próbnym i dobrnę do końca. W sumie to tyle ode mnie ze strony OOC jeszcze raz dzięki i cześć.

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Jayden Arceneaux

Numer konta postaci: 1003157428

Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): N/A

Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): N/A

Numer konta menadżera: N/A

Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): N/A

 

Edytowane przez pieIgrzym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podsumowanie #1

 

  • Rozpoczynając karierę muzyczną Jayden zdecydował się na dogadanie wynajmu amatorskiego studia, część sprzętu do niego musiał zakupić samodzielnie. W ten sposób do sieci wrzucił swój pierwszy utwór muzyczny Scream - King of Da Jungle do którego użył przerobionego kilka miesięcy wstecz napisanego tekstu. Okładkę wykonał samodzielnie używając zdjęcia jednego z wodospadów w Blaine County. 

 

  • Oprócz tego aktywność rapera nie była zbyt duża, opublikował jedynie parę postów. 

 

 

 

zaprawa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin