Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[BIZNES/UBEZPIECZALNIA] Boscarino Insurance Bureu


dan aka sqn

Rekomendowane odpowiedzi

 image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png

 

Spoiler

1. Ubezpieczenia pojazdów. 

W przypadków pojazdów chciałbym wykorzystać flagę "uprawnienia do nadawania ubezpieczeń". 

2. Ubezpieczenia nieruchomości.

Do tego będę potrzebował wsparcia administracji. Chciałbym by potencjalny klient przy każdym zakupie ubezpieczenia w Urzędzie Miasta sfotografował i udokumentował mi taki zakup. Następnie po interakcji ze mną będzie mógł liczyć na jakiś % zniżki w stosunku do ubezpieczenia z miasta. Wszystko zamierzam dokumentować i wrzucać w temat, by administracja mogła wycenić mój projekt. Ja następnie wypłacałbym "nagrodę" za interakcję potencjalnemu klientowi zostawiając sobie jakiś % zysku. Muszę tak działać, dopóki administracja nie poszerzy flagi o nieruchomości. 

3. Ubezpieczenia biznesów.  

Tutaj mam większe pole do manewru, ponieważ obecnie nie ma ubezpieczeń w formie skryptu i nie będę musiał konkurować ze skryptem. Wszelkiego rodzaju ubezpieczenia od spalenia, zniszczenia lokalu, zatrucia w przypadku gastronomii. 

4. Inne.

Kolejnym z pomysłów są wszelkie interakcje z korporacjami, firmami transportowymi i gwiazdami show biznesu. Wydaje mi się, że pole do manewru jest ogromne i wystarczy być kreatywnym. Fabularnie zamierzam odgrywać to tak, że jestem brokerem Augury Insurance z własnym punktem sprzedaży i pośredniczę w ubezpieczeniach (podobnie, jak w Polsce jeden broker ma oferty z kilku firm, jak Alianz, Warta itp). Na lokalizację biznesu wybrałem Mission Row ponieważ moja postać ma Włoskie pochodzenie i chciałbym nieco wspomóc tą strefę. Mam nadzieję, że z tak oryginalnym biznesem przyciągnę do siebie kilka ciekawych postaci. W tym momencie możliwości do gry w biznesach są ograniczone i osoba chcącą grać /pod krawatem/ ma do wyboru tylko korporacje, spółki. Ja wychodzę temu naprzeciw i mam nadzieję, że dostanę swoją szansę. Na koniec zaznaczę też, że nie chcę by gra w biznesie ograniczała się do samej /oferty ubezpieczenia/. Przy każdej podpisanej umowie planuję robić /wywiad/ i dokładnie oglądać ubezpieczany przedmiot by zmaksymalizować rozgrywkę IC.

5. Aktualnie w miejscu wybranym na lokalizację biznesu jest fryzjer skryptowy, jeśli jest możliwość to proszę o przesunięcie go kilka metrów dalej. Jeśli jednak nie ma takiej możliwości, sam wybiorę inne miejsce.

Postać lidera: Nicholas Boscarino
Link do tematu organizacji: n/a

 

Edytowane przez dan aka sqn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin