Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Sciarra's Bespoke Tailor & Boutique


Backedoo

Rekomendowane odpowiedzi

image.png
image.png
image.png

Spoiler

Dokładna lokalizacja

image.png
 

Cześć, korzystając niejako z okazji wpadłem na pomysł otworzenia kolejnego z paru już istniejących projektów na Mission Row. Zamysłem projektu ma być stworzenie i prowadzenie lokalnego sklepu z ubraniami z garniturami wraz z usługą szycia ubrań na miarę. Dodatkowo chciałbym sprzedawać biżuterię serwerową w dosyć detalicznej ilości i sporadycznie. Ma to być tylko jedna półka na ladzie na cały sklep (do dogadania z wami na jakich warunkach by to miało wyglądać. Czy to ma być jako biznes, czy jako projekt IC. Robię to tylko dlatego, aby gracze mieli jakieś realne skryptowe przedmioty do kupienia u mnie. Ewentualnie można to zrobić na zasadzie skryptu obiektów doczepialnych). Ma być to luźna rozrywka nastawiona na luźne interakcje i szczegółowy roleplay. Targetem projektu były by postacie średnio zamożne wzwyż. W przyszłości planuje stworzyć z tego markę ubrań, grając wtedy z branżą rozrywkową i tworząc przedsiębiorstwo. Z racji, że narazie planuje aby miało to charakter stricte lokalny i liczę na organiczny wzrost lokalu będzie to na ten moment projektem IC.

Edytowane przez Yomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin