Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[01/07][VLOG][PRIME] DAY OF PHOTO SHOOTS!


Drakew

Rekomendowane odpowiedzi

NP8KBxH.png

* Na serwisach internetowych pojawił się nowy filmik zamieszczony na oficjalnym kanale PRIME. Przedstawia on VLOG z dnia sesji zdjęciowych zorganizowanych przez przedsiębiorstwo PRIME, osobą prowadzącą jest Ricky Humphrey a osoby które można na nich spotkać to; Adelina Caballero, Gabrielle Rogers, Kailey Sherwood, Matteo Fiore, Alice Moner, Leah Rozen. Jakość materiału jest świetna, w tle można zauważyć przebitki trwających prac przy sesji zdjęciowej i wiele więcej!

 

 

1.png

 

* Materiał został odtworzony, pojawił się obraz przedstawiający Ricky Humphrey'a stojącego przed zielonym pojazdem Dubsta 2022. Rozglądnął się wokół spoglądając na ludzi zastanawiając się ich spojrzeniami; wrócił do wzrokowo do kamery dodając

Ricky Humphrey mówi: Huh! To się już nagrywa? *śmiejąc się spoglądnął na kamerę, skierował w swoją stronę* RICKY HUMPHREY Z TEJ STRONY, TAK - TO JA!
Ricky Humphrey mówi: Przejmuję kanały PRIME, pokażę wam jak to wszystko wygląda od wewnątrz. LECIMY Z TYM!

* Mężczyzna skierował kamerę przed siebie; udał się w stronę pojazdu wolnym krokiem do którego wsiadł.

 

 

 

 

 

2.png

 

Ricky Humphrey mówi: Teraz to jakoś sensownie przyczepić.. amator jestem w tym, ALE ZOBACZYCIE - BĘDZIE ZE MNIE INFLUENCER!
* Kamera została obrócona biorąc na kadr mężczyznę; następnie została przyczepiona do chwytaka umiejscowionego na szybie
Ricky Humphrey mówi: Powinno być COOL, CHYBA!
* Ricky poruszał kamerą prawą dłonią, podeśmiał się
Ricky Humphrey mówi: TRZYMA SIĘ! Dobra, Generation A.. tak, JEDZIEMY TAM! Sesje PRIME tam zorganizowało, dlaczego.. na miejscu się dowiemy.


* Mężczyzna kierując pojazdem rozgląda się delektując widokami Los Santos
Ricky Humphrey mówi: Jazda o tej godzinie nie jest tak wspaniała.. w nocy zdecydowanie szybciej przez mniejszy ruch.
Ricky Humphrey mówi: Jednak coś za coś.. w nocy nie ujrzycie dziewczyn na plaży, TAKIE UROKI!

 

 

3.png

 

 

* Ricky wypiął kamerę z chwytaka; wysiadł z pojazdu gwizdając pod nosem, skierował obiektyw w stronę stojących wozów pod siedzibą GENERATION-A
Ricky Humphrey mówi: Ożesz cholera... POWODZI IM SIĘ, ZDECYDOWANIE - TAKIE WOZY TUTAJ?
Ricky Humphrey mówi: Nie sądziłem że tyle płacą.. chyba czas zmienić branżę! *śmiejąc się*
Ricky Humphrey mówi: To co, siadamy na maskę i robimy sobie zdjęcie? PRZECIEŻ TO MODNE!


* Mężczyzna podszedł do czarnej Tempesty Spyder; obiektyw skierował na siebie
Ricky Humphrey mówi: ŻARTUJE, NIE RÓBCIE TEGO - TO GŁUPOTA. To czyjaś własność, poświęcił sporo czasu na taką przyjemność.
Ricky Humphrey mówi: Bądźcie sobą, fota z drogim samochodem nie podbije wam EGO na Lifeinvaderze, PAMIĘTAJCIE!
Ricky Humphrey mówi: Poświęćcie ten czas na spełnianie marzeń i cieszenie się tym czym macie.
Ricky Humphrey mówi: KONIEC GADANIA, IDZIEMY DALEJ!

 

4.png

 

* Mężczyzna skierował się z kamerą do środka budynku GENERATION-A mając ustawioną kamerę w swoją stronę, gdy wszedł do środka zaczął mówić:
Ricky Humphrey mówi: Ulalala! Czuję się jakbym był tutaj pierwszy raz, a nie jest tak! *podszedł do recepcjonistki, uśmiechnął się do niej* Hey! Gdzie sesja zdjęciowa jest prowadzona?


* Recepcjonistka porozmawiała z mężczyzną identyfikując jego dostep do wieżowca, dała mu instrukcje trafienia na miejsce
Ricky Humphrey mówi: Okey, świetna jesteś - dziękuje!
* Mężczyzna odszedł od recepcjonistki, obiektyw skierowały cały czas na niego; idzie w kierunku windy
Ricky Humphrey mówi: Miła ta obsługa tutaj, SERIO! 
Ricky Humphrey mówi: Idziemy w miejsce gdzie nie jeden by chciał być, pewnie będziecie w komentarzach mnie wyzywać.
Ricky Humphrey mówi: Ale wiecie co? Jeżeli sprawi wam to przyjemność, ŚMIAŁOOOO!
Ricky Humphrey mówi: Nie przejmuję się tym, WCALEEEEE!

 

alt_V_Multiplayer_01.07.2023_22_42_36.png

 

 

* Ricky wyszedł z windy, skierował się do studia fotograficznego mając obiektyw skierowany na swoją twarz. Po wejściu do środka zmienił pozycje aby kamera nagrywała otoczenie przed nim
Ricky Humphrey mówi: Hey, hey! Świetnie wyglądacie dziewczyny, co tam słychać?
Adelina Caballero mówi: Hey, czekamy właśnie na sesję.
Leah Rozen mówi: Hey, jest świetnie, czekam na swoją kolej to pozowania do zdjęć *uśmiechneła się* tak to wszystko dobrze, a jak u ciebie?
Alice Moner krzyczy: Hey Ricky!
Ricky Humphrey mówi: Wszystko gra, będziecie na najlepszy materiale w sieci. *skierował kamerę na siebie, uśmiechnął się dodając* Z NAJLEPSZYM PROWADZĄCYM!
Leah Rozen mówi: Oj tak z najlepszym!
Alice Moner mówi: Leah, chodź z mną.
Ricky Humphrey mówi: WIEDZIAAAŁEM! *skierował się do Adeliny dosiadając się*

 

 

5.png

 

Ricky Humphrey mówi: Jak emocje przed sesją, opowiadaj - kamera twoja!
Adelina Caballero mówi: Hmm, w sumie całkiem nieźle to będzie moja pierwsza sesje w agencji więc myślę że ogólnikowo na plus *uśmiechnęła się w kierunku kamery* Tylko najgorsze że muszę czekać niestety.
Ricky Humphrey mówi: PIERWSZA SESJA? OHOOOO! Poczujesz tą moc, zobaczysz! Stres jest, co?
Adelina Caballero mówi: Niee raczej nie, tak może tylko troszkę ale raczej nie odczuwam go jakoś bardzo.
Ricky Humphrey mówi: Super! Czyli z tobą się nie napije szkockiej.. TRUDNO! *śmiejąc się* Chciałem proponować!
Ricky Humphrey mówi: Najlepsze lekarstwo na stres, poważnie. Nie przejmujesz się, robisz swoje. *skierował kamerę na siebie łapiąc w kadrze siebie i Adelinę* TAK, MÓWIĘ SERIO - NIGDY NIE JEST TAK ŁATWO JAK MYŚLICIE.

 

 

 

 

6.png

 

 

 

Ricky Humphrey mówi: Przed wszystkim jest super, jak zobaczycie przed sobą masę ludzi a jeszcze ekipę od zdjęć.. wtedy się zaczyna najgorsze.
Adelina Caballero mówi: Nooo ale wydaje mi się że nie mogę być pijana na sesji *zaśmiała się* nooo alee tak szczerze to bardziej stresuje się w takim zamkniętym gronie niż otwartym i na pewno nie pomaga też to że jestem ostatnia.
Ricky Humphrey mówi: Aleeee! Nikt nie musi wiedzieć! *podeśmiał się* Trochę racji jest w tych słowach, pierwsza sesja - wszystko przed tobą, poznasz ten świat bliżej.
Ricky Humphrey mówi: No nic, dziękuje tobie za rozmowę - lecę dalej zobaczyć.
Adelina Caballero mówi: Pewnie, trzymaj się.
Ricky Humphrey mówi: Powodzenia na sesji!
Adelina Caballero mówi: Dzięki!

* Mężczyzna wstał z kanapy; skierował obiektyw przed siebie kierując się dalej

 

 

7.png

Ricky Humphrey mówi: Hey hey! Dzisiaj role się odmieniły. *skierował obiektyw w stronę Gabrielle* NA MATERIALE BĘDZIESZ!
Ricky Humphrey mówi: Opowiadaj, jak sesja idzie?
Gabrielle Rogers mówi: Woow! *lekko zaskoczona podskoczyła i odwróciła wzrok z ekranu swojego aparatu kierując go momentalnie w obiektyw kamery, zaśmiała się krótko* Nie strasz mnie bo sesja nie dojdzie do realizacji!
Gabrielle Rogers mówi: Jak idzie sesja? Ummm... Wszystko jest jak do tej pory na tip top!
Ricky Humphrey mówi: Przepraszam! *śmiejąc się* Z tobą dojdzie do realizacji, to jest pewne! Jak oceniasz dziewczyny? Dają radę?
Gabrielle Rogers mówi: Jak widać, modelki są super, wiedzą co mają robić i jak współpracować ze wszystkimi, wszystko przebiega sprawnie *uniosła na chwilę okejkę i uśmiechnęła się w stronę obiektywu, natomiast w stronę Leah dodała:* w takim razie zapraszam ciebie na ziele.
Ricky Humphrey mówi: Uaaa! Dobrze słyszeć! *skierował obiektyw w stronę Leah* ALE WYSTROJONA! DAJESZ, LEAH!
Gabrielle Rogers mówi: Dziwnie jest znaleźć się po tej stornie obiektywu, ale wracam teraz do pracy! *uniosła aprat i kierowała go w stronę obiektywu kamery, kolejno obróciła się w stronę L.Rozen*.
Ricky Humphrey mówi: WIADOMO! *podeśmiał się spoglądając na Gabrielle*.

 

 

8.png

* Mężczyzna obrócił kamerę; podszedł bliżej Kailey kierując obiektyw na nią
Kailey Sherwood mówi: Hej Ricky, jak leci?
Ricky Humphrey mówi: Hey hey! W porządku, jak tam sesja? Już po jesteś?
Kailey Sherwood mówi: Yeah, zgadza się. Jestem po sesji i była prześwietna, trochę klasyczna, nie wyróżniająca się na tle reszty ale efekty są niesamowite.
* Kailey Sherwood widząc obiektyw, uśmiechnęła się do niego.
Ricky Humphrey mówi: Trochę już w branży czasu jesteś mając za sobą kilka sesji, ale myślę że będzie przyciągnie to oko nie jednej osoby w Los Santos.
Kailey Sherwood mówi: Oj to na pewno.
Ricky Humphrey mówi: Jak oceniasz dziewczyny, dobrze wypadają na tle zdjęciowym?
Ricky Humphrey mówi: Mogłyby by coś zmienić?
Kailey Sherwood mówi: Na pewno, są to mocne charaktery więc na pewno wbiją się w main stream.
Ricky Humphrey mówi: Nieźle to wygląda, podoba mi się! Muszę częściej odwiedzać was, ZDECYDOWANIE!
Ricky Humphrey mówi: Dziękuje ci Kailey za te kilka słów, szukam kolejnej do męczenia!
Kailey Sherwood mówi: Bajo!

 

9.png?width=793&height=676

 

 

* Ricky Humphrey skierował kamerę w swoją stronę, uśmiechnął się.
Ricky Humphrey mówi: Nieźle to wygląda, co? Leah wie co robi, poważnie! 

* Kamera została skierowana w kierunku pozującej kobiety.
Ricky Humphrey mówi: Tak wygląda praca modelki, widzicie? A tak dziewczyny po za branży narzekają, CZEMU?!
Ricky Humphrey mówi: Możecie odpowiedzi dawać komentarzach BO JA NIE WIEM!
Ricky Humphrey mówi: Tylko nie wyzywajcie ich.. serio, to nie jest śmieszne.
Ricky Humphrey mówi: Idziemy do kolejnej strefy zobaczyć! Może to was zainteresować.

* Mężczyzna udał się do pomieszczenia obok mając ustawiony obiektyw w swoją stronę.

 

 

 

 

10.png

 

Ricky Humphrey mówi: Hey! Za co odpowiadasz tutaj?
Matteo Fiore mówi: Cześć, cześć. *spojrzał w kamerę rzucił szeroki uśmiech* za głowy tych pięknych modelek, stylizację. Dokładnie.
Ricky Humphrey mówi: TO TWOJA SPRAWKA? O stary.. kawał roboty, poważnie. Opowiesz coś więcej na temat stylizacji? Ciężko było?
Matteo Fiore mówi: Czy ciężko.. nie.. mam spore doświadczenie w tym co robię, stylizacje dokładnie dopasowane do kreacji jakie modelki otrzymały od projektanta. Wszystko zostało dobrane perfekcyjne - ja wykonałem tylko moją pracę.
Matteo Fiore mówi: Mam nadzieję, że odważnie wyjdą i pokażą MOCNY CHARAKTER.
Ricky Humphrey mówi: Oho! Widać że organizacja nie jest tak łatwa jak się wydaje! Myślę że pokażą to ZDECYDOWANIE! Nie jedni faceci by się zabijali o taką robotę, pracujesz z modelkami na co dzień, czy zależne od zleceń to jest?
Matteo Fiore mówi: Jest to zależne od zleceń, jeśli się uda i dziewczyny świetnie wypadną możliwe, że będę wykonywał ją codziennie. *pokiwał głową pewnie do niego, rzucił uśmiech zarówno do niego jak i do kamery po chwili*.
Ricky Humphrey mówi: Trzymam kciuki aby się udało zgarnąć te zlecenia! Dzięki za rozmowę, wypatrzyłem jedną osobę z którą muszę OBOWIĄZKOWO pogadać.

 

 

11.png

 

* Ricky Humphrey skierował obiektyw w stronę Alice, następnie odsunął go w taki sposób aby uchwycił mężczyznę z kobietą.
Ricky Humphrey mówi: JEST I ONA! ALICE!
Ricky Humphrey mówi: Opowiadaj, jak oceniasz sesję?!
Alice Moner mówi: Hey Ricky! Mi się podoba, ale najważniejsze aby podobało się naszym modelką. Napewno gdyby nie super zespół nie udało by nam się to. Dzięki Matteo, dzięki Gabrielle.
* Gabrielle Rogers pomachała w stronę A.Moner i R.Humphrey, a później zrobiła głupią minę próbując ich rozśmieszyć, albo przynajmniej na chwilę rozkojarzyć.
* Ricky Humphrey spoglądnął na Gabrielle śmiejąc się, odwrócił obiektyw w jej stronę.

Ricky Humphrey mówi: WSZYSTKO WIDZIMY!
* Ricky Humphrey wrócił z kamerą do poprzedniej pozycji.
Ricky Humphrey mówi: Widać że kosztowało to was masę czasu, POWAŻNIE! Dziewczyny super wyglądają, miejsce też idealne - jak to się stało że korzystamy z studia GENERATION?

 

 

12.png

 

 

Alice Moner mówi: Tutaj podziękowania należą się naszej ukochanej Tii'. Udostępniła nam to studio na dzisiejszą sesje, trochę nas uratowała, bo nasze jest w remoncie. Dzięki Tia!
Ricky Humphrey mówi: TO DLATEGO! Co powiecie na wypad do siedziby PRIME jak remont zostanie ukończony? Widziałem pierwsze prace, ZASKAKUJE!
Ricky Humphrey mówi: Kiedy Alice przewidujesz koniec remontu?
Alice Moner mówi: Mam nadzieję, że jak najszybciej, ale to pytanie nie do mnie. *zaśmiała się* Wpadnij na remont, może oni Ci powiedzą.
Ricky Humphrey mówi: Wiesz co myślę? Zostawimy to na następny materiał, ciekawi będziecie, co? Zostawcie komentarze, a niedługo taki materiał się pojawi z kolejną sesją którą jak mam nadzieje, odbędzie się już u nas!
Ricky Humphrey mówi: Nie przeszkadzam, dzięki Alice za te kilka słów! No i podziękowania dla Tia Tavares, super jesteś!

 

 

 

13.png

 

Ricky Humphrey mówi: Widzicie tą dziewczynę? Wiem że byście chcieli od niej kilka słów.. zrobię to dla was mimo że wstydzę się!
* Ricky Humphrey skierował obiektyw na Leah, pomachał w jej stronę.
Leah Rozen mówi: Hey Ricky! *uśmiechnęła się w stronę obiektywu*.
Leah Rozen mówi: Nie wstydź się no! *śmieje się*.
Ricky Humphrey mówi: Hey, jak Ci na imię... *powiedział trochę niezręcznie, podeśmiał się* ŻARTUJE NO, Leah to jest - jedna z modelek PRIME - opowiadaj, jak ci się podobała sesja?
Leah Rozen mówi: Yeah jestem Leah Rozen *uśmiechneła się do kamery i pomachała dłonią* wracając co do sesji, myśle, że wyszła świetnie mam świetne koleżanki modelki oraz cały zespół, który profesjonalnie podszedł do sesji. Przemiła pani fotograf i świetny stylista..
Leah Rozen mówi: (...) wykonał dla mnie tą piękną fryzurę.. mogłabym w niej chodzić codziennie, serio.
Leah Rozen mówi: Myślę, że sesja w bieliźnie jest odważna, zmysłowa, i pewnie zaciekawi widzów, którzy obejrzą naszą prace.
Ricky Humphrey mówi: No, no.. pani fotograf to wie co robi! Stylista również odwalił kawał dobrej roboty, wyglądacie świetnie. Tylko mam mały problem.. nie wiem z którą bym mógł się umówić, może z wszystkimi na raz? *podeśmiał się*.

 

 

17.png

* Mężczyzna obiektyw kieruje raz na siebie, raz na kobietę.
Ricky Humphrey mówi: Sesja odważna, to trzeba przyznać! Ale oko zaciekawi nie jednej osoby w Los Santos, jest co oglądać!
* Leah Rozen podeśmiała się szczerze do kamery i pokręciła głową słysząc jego słowa.
Leah Rozen mówi: Możliwe, ale moje serduszko zajęte *mrugneła w stronę kamery i puściła oczko*.
Leah Rozen mówi: Jest co oglądać prawda, szczególnie te bielizny, które świetnie przylegają do ciało, czuje się w niej bardzo kobieco.
Ricky Humphrey mówi: SŁYSZYCIE? DO NIEJ NIE PISZCIE, ZAJĘTAAAA! Ale jak już ten temat narzuciłaś.. kto jest tym szczęśliwcem? JAK DO TEGO DOSZŁO W OGÓLE?
Leah Rozen mówi: To moja słodka tajemnica, ale pewnie się dowiecie.. zostawię w niewiedzy fanów.
Ricky Humphrey mówi: Nie bądź taka! Zostaw nam chociaż wskazówkę, taaaaak!
Leah Rozen mówi: Jak do tego doszło? ciekawa sprawa, ale powiem tak nie było łatwo, co mogę powiedzieć? Słuchajcie się głosu serca i porad przyjaciół, tak zrobiłam i nie żałuje.
Leah Rozen mówi: A co wskazówki, jest muzykiem w Generation.
Ricky Humphrey mówi: CZY TO JA?
Leah Rozen mówi: Nie.. ty jesteś moim przyjacielem.

 

 

15.png

 

Ricky Humphrey mówi: NAJLEEEPSZYM! Słuchajcie, wskazówkę wam dała mówiąc o słuchaniu się glosa serca i porad przyjaciół, ma to trochę nawiązanie doo.. ostatniej EP, więcej nie mówię!
Leah Rozen mówi: Jeszcze chciałam dodać poradę dla młodych i początkujących modeli mogę?
Leah Rozen mówi: Bo ostatnio na Li odezwała się do mnie młoda dziewczyna pytając czy może pójść w ślady kariery jako modelki.
Ricky Humphrey mówi: Opowiadaj, sporo dziewczyn może temat zaciekawić - dostaniecie porady prosto od osoby która w tym siedzi trochę czassuuuu!
Leah Rozen mówi: Pamiętajcie, jeżeli rodzice wam pozwolą lub pójdą z wami na różne przesłuchania czy sesje, nie widzę przeszkód, ważne byście byli sobą i bójcie się marzyć, sesje nie są tak bardzo wymagające jak się myśli.
Leah Rozen mówi: Chodźcie też na castingi, do małych przedsiębiorstw na początku, z biegiem czasu wyrobicie sobie świetne portfolio.
Leah Rozen mówi: To wszystko dzięki Ricky, za możliwość wystąpienia przed kamerą, trzymajcie się *posłała ręką całusa w stronę kamery*.
Ricky Humphrey mówi: Całusek prosto od Leah Rozen, DZIĘKI ZA WYSTĘP!
Leah Rozen mówi: Dzięki!

 

18.png

 

 

 

* Mężczyzna skierował się do pomieszczenia obok; skierował kamerę na siebie oraz figurę znajdującą się obok niego.
Ricky Humphrey mówi: Słuchajcie, z tym facetem tutaj jeszcze nie rozmawialiśmy! *śmiejąc się* Proste przekazanie ma do was.
Ricky Humphrey mówi: Wiecie co chce wam powiedzieć? Ja się domyślam.. chce abyście strzelili jego aktualną pozycję i udostępnili ten materiał dalej, NIECH LUDZIE TO ZOBACZĄ!
Ricky Humphrey mówi: I pamiętajcie.. nie bójcie się, realizujcie marzenia! Nie jedni dali sobie radę, TO DLACZEGO WY NIE DACIE? PRÓBUJCIE, NIC NIE STRACICIE!
Ricky Humphrey mówi: Zobaczcie sami, idziemy na sesje zdjęciową kolejną.

* Ricky skierował obiektyw przed siebie; zaczął się kierować w stronę wykonywanych sesji zdjęciowych.

 

 

 

19.png

 

Ricky Humphrey mówi: UAAA! OSTATNIA SESJA?
Gabrielle Rogers mówi: Zdjęcie dodatkowe! *skinęła w stronę Ricky'ego*.
Leah Rozen mówi: Tak dobrze?
Gabrielle Rogers mówi: Ty byłaś dobrze Leah! Możesz się nieco przybliżyć, podobnie jak pani po drugiej stronie, której imienia nie znam.
Adelina Caballero mówi: Jestem Adelina.
Gabrielle Rogers mówi: Super Adelina! Mi możesz mówić Gabrielle, albo po prostu Gabi, Gabby. Przesuń się jeszcze troszkę bliżej modela.
Ricky Humphrey mówi: UHHH! W DOBRYM MOMENCIE SIĘ TU ZJAWIŁEM! *skierował obiektyw w stronę sesji*.
Gabrielle Rogers mówi: O! Jest super!
Adelina Caballero mówi: Super!
Gabrielle Rogers mówi: Teraz wszyscy patrzymy się w obiektyw, nooo i nie mrugamy!
Ricky Humphrey mówi: Trochę ciszy z mojej strony, zobaczcie jak to wygląda.. zaskakuje.
* Matteo Fiore spojrzał się w obiektyw pewnie, uśmiechnął się do niego.
* Leah Rozen patrzy się w stronę obiektywu i nie mruga, przybiera lekko uśmiechniętą twarz.

 

20.png

 

* Gabrielle Rogers zrobiła serię kilkunastu zdjęć w pozycji pionowej i poziomej, podobnie jak przy wcześniejszych sesjach zrobiła to samo po zmieninieniu ustawień obiektywu, a po wszystkim szybko zwróciła aparat w stronę R.Humphrey tak by zrobić tez jemu kilka ...
** .. zdjęć "z zaskoczenia". (( Gabrielle Rogers ))

Gabrielle Rogers mówi: Gotowe! A was też już mam! *skierowała swoje słowa w stronę Modeli, a później R.Humphrey i trzymanej przez niego kamery*.
Ricky Humphrey mówi: ZOSTAŁEM USTRZELONY! NO NIE, WYJDZIE WSZYSTKO NAJAW!
Matteo Fiore mówi: Super! Dzięki Gabi - jesteś wielka!
Gabrielle Rogers mówi: Dokładnie! To zdjęcie będzie backstag'em z backstage'u?
Leah Rozen mówi: Bedą świetne fotki i nagrania.
Gabrielle Rogers mówi: Polecam się do usług! Odezwijcie się do mnie na LI, to wyślę wam już finalne zdjęcie.
Leah Rozen mówi: Tak szybko? Wow.
Ricky Humphrey mówi: TAK! *śmiejąc się* Też się odezwę!
Adelina Caballero mówi: Pewnie, odezwę się. Możemy się już przebrać?

 

21.png

 

 

Gabrielle Rogers mówi: Jasne! Ode mnie to już wszystko, wszystko, jesteście wolni.
Leah Rozen mówi: To zmykamy się przebierać.
Gabrielle Rogers mówi: Rozumiem, że wykorzystasz to zdjęcie w klipie!
Ricky Humphrey mówi: Mooooooże! *uśmiechnął się spoglądając na Gabrielle* Ile dzisiaj zdjęć zrobionych?
Gabrielle Rogers mówi: Licząc że seria ma około dziesięciu zdjęć a każda z modelek miała ich cztery w różnych konfiguracjach... Too... około dwustu?
Ricky Humphrey mówi: Dwieście zdjęć... ooo nie! No nic kochani, kończymy tego vloga - będziecie chcieli więcej.. PISZCIE W KOMENTARZACH I UDOSTĘPNIAJCIE, może zobaczycie znów mnie na obiektywie! *śmiejąc się* Heeeey!

* Odtwarzanie vloga zostało zakończone! W opisie znajdują się linki do social media uczestników;

https://li.v-rp.pl/timeline&u=Adelina_Caballero_36122&ref=se
https://li.v-rp.pl/timeline&u=Gabrielle_Rogers_6561&ref=se
https://li.v-rp.pl/timeline&u=Kailey_Sherwood_4582&ref=se
https://li.v-rp.pl/timeline&u=Matteo_Fiore_25354&ref=se
https://li.v-rp.pl/timeline&u=Alice_Moner_23792&ref=se
https://li.v-rp.pl/timeline&u=Leah_Rozen_36194&ref=se
https://li.v-rp.pl/timeline&u=Ricky_Humphrey_27535&ref=se

 

NIE PODLEGA WYCENIE!

 

Edytowane przez Drakew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin