Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Ritelka] fransis


fransis

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4218-fransis/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Princeton Whitney
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary: Nieumiejętna kreacja postaci. Po postrzale po którym Twoja postać powinna być w stanie krytycznym nie odgrywasz żadnej rekonwalescencji, a na niespełna 24h od wydarzenia postać pojawia się w klubie, gdzie pije alkohol i daje koncert.
Członek ekipy nakładający karę: Ritelka
Wyjaśnienie sytuacji: Nie sadzilem, ze dojdzie do tak absduralnej sytuacji, ze sie tutaj pojawie. Nawet ciezko jest mi do tego sie odniesc. Co do akcji, moja postac zostala postrzelona pod klubem, z duzej odleglosci, odegralem, ze nie doznal wielkich ran. Szanujmy sie, ale jesli czarnuch z ghetto do mnie strzela z około 100 ponad metrów, z pistoletu, zapewne używając jednej dłoni to jaka jest szansa, że trafi wszystkie strzały idealnie? Co on walczył w siłach specjalnych, że jest takim giga super strzelcem? Wracając, nie odgrywałem poważnych ran, aby nie blokować sobie możliwości gry, to jest gra komputerowa, nie prawdziwe życie, mam sobie zatrzymywać postać na tydzień i nic nie robić? Moja postać została opatrzona w szpitalu, więc wyszła. Pojawiłem się w klubie, w którym miałem grać. Nie zagrałem koncertu, wyszedłem raz na scenę, grając koncert? Nawinąłem kilka wersów bez kompletnie energii na scenie, całą imprezę biegałem z opisem "widocznie wymeczony pobytem w szpitalu", nie odpierdalałem niczego, w powodzie jest wpisane gdzie pije alkohol? Moja postac nie napila sie kompletnie alkoholu? Mysle, ze zagralem to odpowiednio, nie robilem breakdance na scenie, poruszalem sie caly czas z ochroniarzem, zagralem kilka wersow stojac na scenie, nie robiac zadnego performance (jedynie postac sheoll przy mnie tanczyla). Na zakonczenie przez wiekszosc tej rozgrywki OPIEKUNOWIE BRANŻY byli obok mnie, nie napisali nic, nie mieli problemu, ze sie pojawilem w klubie. Narzucanie mi stanu krytycznego tez jest smieszne, gdzie ja napisalem, ze po tym postrzeleniu moj char byl w stanie krytycznym? Zagralem taka narracje odnosnie postaci? Gdzie takie cos zagralem? Zagraliscie mi to teraz, aby na sile udupic moja postac - no sorry, ale tak to wyglada. "Po postrzale po którym Twoja postać powinna być w stanie krytycznym nie odgrywasz żadnej rekonwalescencj" - nie dostałem żadnej narracji w jakim stanie powinna być moja postać, równie dobrze mogłem zagrać, że pociski mnie tylko musnęły. Gość podjechał, wbił mi bw i odjechał - nie padło zadne /do odnośnie mojego stanu, więc?

Wiem, ze to nie bylo zajebiste zagranie z mojej strony, ale jak wspomnialem wyzej - po prostu nie chcialem blockowac swojej gry i watkow wokol na dlugi czas, bo nie kazdy ma czas codziennie aby wbic na vibe i cos zagrac, a czestym zjawiskiem jest powracanie graczy po bw do basic roleplayu.
Ewentualne screeny/świadkowie:x

Edytowane przez fransis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin