Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[03.07][PRIME][SHORTS] HOW TO BE A MODEL - SHORTS


Mafio

Rekomendowane odpowiedzi

***Dnia 3 lipca 2023 roku przez cały dzień na V-TUBE pojawiały się krótkie filmiki typu "SHORTS" zamieszczane na oficjalnym kanale PRIME. Przedstawiały one krótkie wywiad z modelkami, jak i również ekipą pracującą przy sesji. Wywiadów udzielili: Adelina Caballero, Kailey Sherwood, Matteo Fiore, Leah Rozen, Lexie Brooks, Cornelia Kravitz. Jakość wizualna jak i audio jest świetna, materiały zostały wykonane przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

WYWIAD NUMER 1 - LEAH ROZEN O SWOJEJ CODZIENNEJ RUTYNIE:

leah.png?width=1440&height=629

Alice Moner: Powiedz nam jak się nazywasz i jak wygląda twoja typowa rutyna piękna i pielęgnacji skóry? Czy masz jakieś ulubione produkty, których nie możecie się zrzec?

Leah Rozen: Hey mam na imię Leah Rozen jak wygląda moja rutyna piękna? Używam szamponu o zapachu brzoskwini oraz kremu rumiankowego do dłoni. Jakie są moje ulubione  produkty? Błyszczyk od Bloom zdecydowanie oraz perfumy Covgari z nowej serii allegra z którymi się nie rozstaje.

Alice Moner: Dzięki Leah!

WYWIAD NUMER 2 - LEXIE BROOKS O SWOJEJ KARIERZE:

 

Alice Moner: Powiedz nam, jak się nazywasz i co najbardziej uwielbiasz w pracy jako modelka? Może masz jakieś śmieszne historie lub ulubione momenty z planu sesji?

Lexie Brooks: Jestem Lexie brooks i tak szczerze - na sesji jestem pierwszy raz, bo na codzień jestem piosenkarką, hahaha. 

Alice Moner: Skąd taka zmiana?

Lexie Brooks: Znaczy, może źle sie wyraziłam - miałam sesje zdjęciowe ale takie mniejsze, mniej poważne. Tak to jestem piosenkarką i influencerką więc dobrze sie czuje przed obiektywem.

Alice Moner: Dzięki, leć na włosy!

WYWIAD NUMER 3 - KAILEY SHERWOOD ZDRADZA SWOJE PORADY DLA POCZĄTKUJĄCY:

ss1.png?width=1440&height=640

Alice Moner: Powiedz nam jak się nazywasz, coś o twojej karierze modelki i czy masz jakieś porady dla aspirujących modeli i modelek, którzy marzą o karierze w branży mody? Co powinni wziąć pod uwagę i jak mogą się przygotować?

Kailey Sherwood: Hejka, nazywam się Kailey Sherwood. Z branżą zaczęłam jakieś kilka lat temu, gdy wystąpiłam w kilku teledyskach pewnego rapera. Po roku wystąpiłam w kilku magazynach erotycznych.  Na początku tego roku, dołączyłam do ArcAngels. Gdzie zaczęłam działać jako jedna z modelek, wystąpiłam w kilku numerach AfterGlow. Po czym odeszłam przed zamknięciem agencji... Jeśli chodzi o rady dla nowych modelek, to na pewno nie bójcie się kochane o stawianiu własnych warunków. Ustawcie swoje granice i trzymajcie się ich, jeżeli nie pasuje wam coś w koncepcie sesji, zgłoście to osobie która ją nadzoruje. Ważne jest to abyście dbały o swoje ciało i o swoją sylwetkę. Ale nie przeszadzajcie, każde ciało jest piękne na swój sposób.

Alice Moner: Dobra, dzięki Kailey.

WYWIAD NUMER 4: ADELINA CABALLERO O TYM CO CHCE OSIĄGNĄĆ W BRANŻY:

ss4.png?width=1440&height=640

Alice Moner: Powiedz nam, jak się nazywasz oraz jak zaczęła się twoja przygoda z modelingiem i jakie cele chciałabyś osiągnąć w tej branży? Mam nadzieję, że udzielisz nam kilku porad dla innych aspirujących modeli i modelek!

Adelina Caballero: Nazywam się Adelina Caballero i moja przygoda z modelingiem rozpoczęła się dość niedawno było to jakoś dwa miesiące temu kiedy dołączyłam do agencji która już upadła. A co bym chciała osiągnąć? Chciałabym kiedyś na poziomie gdzie Ludzie będą mnie bezproblemowo rozpoznawali na ulicy, narazie pragnę osiagnąć taki cel kto wie może kiedyś postawię sobie wyższy cel, a co do nowych osób które zaczynają to pamiętajcie żeby się nie poddawać i dążyć do celu. Nie musicie dojść do niego od razu ale najważniejsze jest to aby małymi krokami i żeby się nie poddawać.

Alice Moner: Dzięki

WYWIAD NUMER 5 - MATTEO FIORE O TRENDACH NA TEN SEZON

ss3.png?width=1440&height=640

Alice Moner: Powiedz nam, jak się nazywasz i opowiedz o stylizacji włosów na dzisiejszej sesji? Jakie są najpopularniejsze trendy w tym sezonie?

Matteo Fiore: Cześć. *machnął do kamery* Jestem Matteo Fiore, hmm.. jeśli chodzi o trendy w tym sezonie to strzelałbym w kolor dla kobiet, modne będzie zarówno kolor jaśniejszy jak i ciemniejszy odcień burguntu. Mówię tu o farbowaniu, dla posiadaczek długich włosów, kniecznie polecam... *zagestykulował w czasie* bardzo elegancki, żurawinowy kolor. Jeśli mówimy natomiast o cięciu włosów.. standardowa grzywka na bok. Krótkie grzywki będą idealne dla osób z owalną twarzą. W trendach też można znaleźć włosy do ramion.. bardzo popularne ułożenie tak zwane cięcie "Clavi Cut" szczególne podkreślenie dla osób, które chcą stanąć przed obiektywem zwracam się tu w pełni do kobiet jest cięcie na boba. Natomiast, jeśli mówimy o trendach dla mężcyzn mogę wymienić też kilka pozycji.. dla osób, które szukają nowowczesnej i stylowej fryzury polecam cięcie undercut charakteryzujące się dłuższymi włosami na wierzchu głowy oraz krótszymi bokami i tyłem. Z mody nie wychodzą także warkocze męskie, luźne loki i fale na swoich włosach.

Alice: Dzięki Matteo!

MATERIAŁ PROMOCYJNY NIE PODLEGA WYCENIE!

Edytowane przez Mafio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin