Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[David Snow/Husio23] Renooo


Renooo

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:Renooo - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę:David Snow
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary:
W dzień pracujesz w barze z kurczakami, w nocy atakujesz ludzi kastetem - gangsterka po cywilu
Członek ekipy nakładający karę: Husio23
Wyjaśnienie sytuacji:  Akcja zaczeła się tak, że szukaliśmy z ziomkami ludzi do jakieś interakcji - spotkaliśmy grupke pijanych osób którą troche pozaczepialiśmy - poogladalismy z daleka, po chwili wbiliśmy się w ich towarzystwo, wynikła kłótnia pomiędzy dwoma osobami, do której po chwili dołączył się ziomek od tamtej grupy, postanowiłem pomóc koledze odpychając tego typa - z czego po chwili wynikła bójka w której użyłem kastetu. Cała akcja została w miare dobrze rozegrana, odwaliłem z tym że zapomniałem Maski zdjąć po zrobieniu sobie zdjęcia na tle tych osób, nie powinienem na środku plaży gdzie każdy mógł nas zauważyć wyciągać i atakować gościa kastetem - ale wszystko działo sie szybko nie przemyślałem tego i dla pewności go użyłem. (Uczę się gierki na klimaciku - nie przegrałem tu nawet dwóch tygodni i nie chciałbym tak szybko zmieniać postaci. Mogę oddać ten kastet albo może mi zostać zabrany a ja mogę zapewnić. że na drugi raz przemyśle to co robię i gdzie to robię. Chcę zapewnić że więcej taka sytuacja się nie powtórzy i jeszcze raz przeprosić za moją głupotę, która może wynikła z późnej godziny, albo innych czynników)
Ewentualne screeny/świadkowie: ss brak, świadkowie to mogą być te osoby które tam grały razem ze mną jeśli będą chcieli się wypowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin