Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Gemstone Affinity CLUB


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

Nj9Woc3.png

 

Gemstone Affinity CLUB to zamknięta społeczność zrzeszająca osoby wpływowe, za definicją osób wpływowych stoi; taki, który ma autorytet, pozycję lub stosunki w jakimś środowisku i dzięki temu może uzyskiwać korzyści, których nie mogliby uzyskać inni ludzie. W skrócie zrzesza osoby, które mogą swoją osobą dać coś klubowi, a główną misją klubu jest zapewnienie odpowiedniej jakości usług w tym rozrywki niedostępnej dla szarej strefy miasta. W klubie spotkasz osoby znane, bogate czyli powszechnie znane i szanowane. A jeśli jesteś osobą, która w ręku ma kartę członkowską Gemstone Affinity CLUB dostajesz dostęp do szerokiego wachlarzu usług i rozrywki na wysokim poziomie. Social Club ze względu na listę członków jest również świetnym miejscem na prowadzenie interesów i powiększanie swojego portfolio przydatnych znajomości. W tym miejscu spotkasz zarówno radnego miasta, potentata branży logistycznej, a według plotek również gangsterów z wyższego szczebla półświatka. Aby wstąpić do klubu należy opłacić kartę członkowską i przejść pozytywną weryfikacje przez pracowników klubu.

C79KYV1.png

GEMSTONE Affinity CLUB benefits; 

(( w trakcie realizacji ))

GEMSTONE Affinity CLUB partners; 

~ location

image_9.png

~ ooc

Hey. Wychodzimy z projektem spod szyldu organizacji Los Santos Outfit. Postacie, które tworzą ten projekt i które posiadamy mają odpowiednie koneksje zbierane miesiącami oraz fundusze potrzebne do stworzenia tego typu projektu. Na samym starcie to nie wygląda dobrze i przekonująco, ale wszystko chcemy uzyskać poprzez grę, grę na odpowiednim poziomie. Chcemy stworzyć własną społeczność, która będzie charakteryzowała się odpowiednią jakością. 

 

 

Edytowane przez Czechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Siema. Jeśli chodzi o szczegóły wydarzenia to nie będę ich tutaj zdradzał bo pewnie serwerowe media zrobią to za mnie. Chcę podziękować @amnilka oraz @Verevi za współpracę przy organizacji tego. Przewinęło się 47 osób, w który skład wchodziła sama śmietanka tego miasta. Kolejny raz pokazaliśmy w imieniu LSO jak można połączyć branże, biznesy, spółki i rączki "mafii" w tym wszystkim. To jest nasze świeże podejście do gry, które chcemy przekazywać dalej. Wkrótce więcej informacji. Z mojej strony galeria; 

image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png?width=1177&height=662image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png

Edytowane przez Czechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Czechu napisał:

Siema. Jeśli chodzi o szczegóły wydarzenia to nie będę ich tutaj zdradzał bo pewnie serwerowe media zrobią to za mnie. Chcę podziękować @amnilka oraz @Verevi za współpracę przy organizacji tego. Przewinęło się 47 osób, w który skład wchodziła sama śmietanka tego miasta. Kolejny raz pokazaliśmy w imieniu LSO jak można połączyć branże, biznesy, spółki i rączki "mafii" w tym wszystkim. To jest nasze świeże podejście do gry, które chcemy przekazywać dalej. Wkrótce więcej informacji. Z mojej strony galeria; 

image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png?width=1177&height=662image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png

Od siebie polecam grę z tymi ludźmi. LSO zdecydowanie jest organizacją, o którą nikt nie prosił, a każdy potrzebował. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. A do tego w porządku ludzie. Wierzę, że jeszcze nie raz uda nam się zorganizować coś wspólnie. Mnóżcie się, bo musicie być tu jak najdłużej 🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin