Skocz do zawartości

Czechu

Gracz
 • Ilość treści

  315
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Czechu wygrał w ostatnim dniu 15 Luty

Czechu ma najbardziej lubianą zawartość!

11 obserwujących

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  Czechu#7916

Ostatnio na profilu byli

1 182 wyświetleń profilu
 1. Temat zawierający multimedia, które prezentują naszą grę.
 2. Marlowe zastanawia się nad spłodzeniem syna.
 3. Musisz zapytać lidera LSPD, dlaczego nie było chętnych do grania detektywa w tej frakcji. Odezwałem się do starych osób, z którymi grałem w organizacjach porządkowych. Większość z nich wróciła z emerytury, aby jeszcze raz zagrać. Wpuścić piętnaście osób do swojej frakcji to spore ryzyko, wybraliśmy taką drogę a nie inną. Zobaczymy co będzie na końcu drogi i jakie to przyniesie rezultaty. Teraz zadajesz pytania, to Ci odpowiadam. Wcześniej byłeś ofensywny wobec mojej osoby, użyłem tej samej taktyki.
 4. Obecnie LSPD oraz SD nie posiadają w swoich strukturach detektywów. Reagując na tą dyskusje https://forum.v-rp.pl/topic/5729-konsekwencje-swoich-czynów-półświatek-przestępczy/ Postanowliśmy zebrać ekipę (około 15 osób) i spróbować założyć frakcje. Mam nadzieję, że założenie tej frakcji zmieni parę spraw na serwerze z korzyścią dla każdego gracza. Widzę tutaj 3 osoby, zaufała mi administracja tego serwisu oraz opiekunowie strefy porządkowej. Najwyraźniej to co napisałem w aplikacji i po rozmowie z nimi wystarczyło aby mój pomysł przeszedł. Mam też szerokie zaplecze doświadczonych l
 5. Ale jakich Ty oczekujesz od mojej osoby argumentów, jeśli Ty ciągle przytaczasz nietrafione argumenty i wymyślasz bajki. Chcę Cie ponownie poinformować, że to Ty wyleciałeś z serwisu z banem bo niedostosowałeś się do zasad panujących na serwisie. Minnesota jest mistrzem gry, więc sam by wyciągnął konsekwencje.
 6. Nie skomentuje bo bajki piszesz. A z Minnesotą rozmawialiśmy na discordzie i wyjaśnilimy sobie tą sprawę. Ale pisz dalej swoje bajki i żyj w kolorowym świecie.
 7. Hahaha, mówi to osoba która została zbanowana na 60 dni za granie typowe mustwin. Hipokryta.
 8. A skąd wiesz, że takich rozmów nie było? Piszecie, piszecie a brak Wam informacji na temat tego co powstało i jak będzie działać. Rozliczajcie nas za miesiąc.
 9. Nikt nikogo na siłę udupiać nie będzie. Jeszcze nie zaczęliśmy a już wydajecie opinie, to jest właśnie chora mentalność nie pozwalająca na zmiany i spróbowanie czegoś innego.
 10. W rolę prokuratora będą wcielać się gamemasterzy. To pytanie musisz kierować do opiekunów organizacji publicznych, nie mam wystarczającej wiedzy aby na to odpowiedzieć.
 11. San Andreas Bureau of Investigation - stanowe biuro śledcze podlegające Departamentowi Sprawiedliwości (DoJ). Nadzorowane przez biuro Prokuratora Generalnego stanu San Andreas, specjalizujące się w walce z zorganizowanymi grupami przestępczymi o wszelakiej charakterystyce działania. Głównym założeniem jest pomoc i zapewnienie specjalistycznych usług dochodzeniowych aby pomóc agencjom lokalnym i stanowym w prowadzeniu dochodzeń możliwych do rozwiązania. Na wniosek władz hrabstwa Los Santos stanowe biuro śledcze podjęło się wzmożenia działań terenowych na obszarze w/w hrabstwa w związku z wysoki
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝