Skocz do zawartości

Czechu

Gracz
 • Ilość treści

  420
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  12

Czechu wygrał w ostatnim dniu 16 Wrzesień

Czechu ma najbardziej lubianą zawartość!

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  Czechu#7916

Ostatnio na profilu byli

2431 wyświetleń profilu

Czechu's Achievements

 1. ** DePalma kliknął kup teraz na ustalonych warunkach. **
 2. Co jak co, robotę zrobiłeś i tym razem ale każda historia ma swój początek i koniec.
 3. Nicky się pyta jak wyszedł numer na policjanta..
 4. A i chciałbym rozwiązać Wasze problemy. Jeśli macie nadmiar zbędnej gotówki która Wam przeszkadza z chęcią zmierzę się z tego typem problemem. PS. Jak ktoś chce grać biedaka dalej może go grać. Jest też opcja /datek.
 5. Wystarczająco temat wyczerpał Elitek. Ja tylko potwierdzę bieg wydarzeń i całokształt przestawiony w skardze.
 6. Bardzo dobre zmiany w kierunku ludzi co kreują sobie bohaterów. Po 30h będziesz miał wszystko aby swobodnie grać ALE.. Ile osób to zrobi a ile osób kupi sobie poprostu sportowy wózek i będzie się ściągać po ulicach Los Santos psując grę innym dobrym graczom? Wraz z tymi zmianami gamemasterzy powinni ostro zająć się wyryfikacja i poprawnością kreowanych charakterów. (pytanie: czy to jest do upilnowania?)
 7. Hej umieszczam też wszystkie inicjatywy naszych członków. Może to być super furtka do złapania z nami interakcji czy dołączenia do nas. O taką wiedze możecie też oprzeć background swoich postaci. https://forum.v-rp.pl/topic/10012-drukarnia-ferrigno-printing-company/ https://forum.v-rp.pl/topic/9750-garbage-collectors-mangano-sanitation-llc/ https://forum.v-rp.pl/topic/10122-projekt-iczakład-bukmacherski-primanti-sports-bet/ https://forum.v-rp.pl/topic/9966-mtm-construction/ https://forum.v-rp.pl/topic/9296-santos-building-union/ https://forum.v-rp.pl/topic/10438-siłownia-colosseum-gym/ https://forum.v-rp.pl/topic/9540-restauracja-al-dentes/ - główny spot
 8. Dobrze, że ktoś poruszył temat ticketów i projektów zarobkowych. Uważam, że projekty zarobkowe we wcześniej formie to bzdura bo ludzie zazwyczaj grają ze ścianą i tworzą czasami sztuczne epizody aby dostać tylko mamonke. Tickety są na tyle fajnym rozwiązaniem, że nie jesteś ograniczony w żaden sposób. Chcesz zagrać wątek z dłużnikiem - grasz. Chcesz zagrać inny wątek - grasz. Te wątki budują Twoją postać, fabułę w organizacji i dzięki temu to wszystko się nakręca. Tickety są zajebiste, bo nie ograniczają organizacji do tego aby hajs czerpały z handlu narkotykami/haraczami. Można zrobić wiele innych ciekawych akcji. Tak, powinny po spełnieniu jakiś warunków i pod warunkiem, że te akcje nie są robione na odpierdol. Nie oszukujmy się przy tutejszej gospodarce nikt u gangstera się nie zapożyczy a jak się zapożyczy to go spłaci więc takich wątków nie pograsz. Dla mnie takie akcje na ticket to jak dla zarobkowej forsa za promowanie siebie. Dzięki temu nie muszę stać za ladą lub bić duty. Zrobię akcyjke i zarobię forsę jak przestępca.
 9. + bonus co robisz jako ochroniarz w jubilerze będąc na muszce? ex-marine
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝