Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[11/07][LIVE] Ricky Humphrey - First and not last live!


Drakew

Rekomendowane odpowiedzi

v4.png

* Dnia 11/07 na głównym kanale artysty Ricky Humphrey została odpalona transmisja LIVE podczas której mężczyzna odpowiadał na pytania z CHATU poruszając tematy świeżo wypuszczonego utworu Ricky Humphrey - Old me | Official Video, realizacji wcześniejszego  Ricky Humphrey - Hate Myself, koncertach, zmianach które planuje, planowanej EP zdradzając kilka szczegółów oraz sytuacji panującej w Los Santos. Wszystkie tematy wzięły się z pytań oglądających które zadawali, wybierane oraz przedstawiane były przez operatorkę która odpowiadała za obsługę całej transmisji odbytej w jednym z apartamentów.

* Transmisja na żywo się rozpoczęła, kamera jest skierowana na artystę; zmieniane są ujęcia co jakiś czas dzięki kilku kamerom oraz operatorki która kontroluje wszystko! W tle słychać podłożoną muzykę twórczości prowadzącego, głośność jej jest tak dopasowana aby nie zagłuszała przekazu mężczyzny. 

Nieznajoma mówi: Mamy to. Jesteśmy na żywo.
Ricky Humphrey mówi: Już na żywo jesteśmy? WOW! *spoglądnął w kierunku kamery, uśmiechnął się do niej machając* Hey, hey! Jesteśmy po pierwszym VLOGU z sesji zdjęciowej PRIME, więc nadeszła pora na pierwszy LIVE z mojej strony. Nie ukrywam, trochę odczuwam stres..
Ricky Humphrey mówi: (...) aleeeee spokojnie! Zawsze tak jest, przy pierwszym moim występie na scenie było o wiele gorzej, pamiętam to do dzisiaj.. Po wejściu i zagraniu pierwszego kawałka już czułem się jak w domu!
Ricky Humphrey mówi: Jak mija wam wieczór? Trochę nietypowa godzina, ale myślę że dobrana idealnie - większość z was za pewne teraz w domach siedzi i odpoczywa po dniu!
 

Nieznajoma mówi: Mamy komentarz użytkownika ghostyy! Mówi, że wrócił ze swojej pierwszej randki, która nie wypaliła..
Ricky Humphrey mówi: Ughh.. nie zawsze idzie po dobrej myśli jaką mamy w głowie, niestety! Pamiętam swoje początki w Los Santos, sporo spotykałem się z dziewczynami szukając tej swojej jedynej, niestety.. błądziłem - warto dać sobie czasu. Najważniejsze jest aby nie..
Ricky Humphrey mówi: (...) załamywać się i iść do przodu, nie przejmując się tym co mamy za sobą. Życie nie jest takie kolorowe jak się myśli, jako obserwujący widzicie wszystko dopięte na ostatni guzik, jednak druga strona wygląda zawsze inaczej.. Biorąc przykład..
Ricky Humphrey mówi: (...) z mojej osoby, zaczynając swoją karierę w LS zawsze coś musiało pójść nie tak, dostawałem karty które następnie były mi zabierane - aż w pewnym momencie się poddałem, stąd pół-roczna przerwa w mojej twórczości i social-mediów.
Ricky Humphrey mówi: Aż do momentu.. właśnie! Dogrania się do EP KELLY - KEEPING HEAD UP, niesamowity projekt który dał mi sporo do myślenia, ale tooo.. rozwiniemy później!
Ricky Humphrey mówi: Słyszeliście najnowszy utwór 'Old me' który wypuściłem? Ciekawi mnie wasze zdanie na jego temat, śmiało - piszcie!
 

Nieznajoma mówi: Shirley pisze. "Odsłuchałam już kilkukrotnie i mega mega mi się podoba!! Trzymaj tak dalej, Ricky!".
Ricky Humphrey mówi: Wowww! *uśmiechnął się szeroko; spoglądnął na operatorkę* Też tak sądzisz, kochana?
Nieznajoma mówi: Oj, zdecydowanie! *podeśmiała się, przytaknęła głową* Ilość odtworzeń: duża.
Ricky Humphrey mówi: To racja.. patrząc na ostatnie utwory coś w tym jest! Nie ukrywam, daje mi to sporego kopa aby działać dalej, a to dopiero początek.. Początki utworu 'Old me' zaczęły się przed moim wyjazdem pół roku temu, po powrocie do Los Santos zależało mi aby..
Ricky Humphrey mówi: (...) zrealizować go do końca zamykając pewne rozdziały w życiu. Chcę iść do przodu rozwijając się mając spore możliwości i wsparcie od PRIME i GENERATION-A.
Ricky Humphrey mówi: Jakieś pytania ciekawe mamy pani operator?
 

Nieznajoma mówi: Już mówię! Michel22 pyta: skąd wziął się pomysł na teledysk?
Ricky Humphrey mówi: Teledysk.. długa historia, ale postaram się ją skrócić! Zależało mi aby powstał kiedyś teledysk do mojego utworu, początkowo miał być przy utworze 'Hate Myself', jednak patrząc na dostępne środki i wsparcie.. musiałem odpuścić. Moje życie..
Ricky Humphrey mówi: (...) obróciło się o 180 stopni, kapitał i nowe możliwości.. chciałem dopiąć swojego i spełnić jedno z swoich marzeń mając z tego późniejszą pamiątkę. Nie ukrywam, realizacja teledysku do 'Old me' była strasznie ciężka, logistyka wszystkiego i czas..
Ricky Humphrey mówi: (...) to było najgorsze aby zgrać w całość. Pomysł na ujęcia się wziął z tekstu oraz mojego życia prywatnego, pokazując prawdziwego siebie bez żadnych scenariuszy - cenię to w ludziach jak i w sobie, uważam to dar jaki możemy mieć w sobie!
Ricky Humphrey mówi: Zadowolony jestem w pełni że udało się to zrealizować i puścić w sieć, mam nadzieję że na tym nie zakończę! *podeśmiał się* Po tym wszystkim chcę zrobić sobie kilkudniową przerwę, a później ruszyć w pełni nad swoją EP która pojawi się niedługo!
Ricky Humphrey mówi: Będzie to totalnie coś nowego co zaskoczy sporą część ludzi, TAK MYŚLĘ! Aleeee.. pozostawię to w tajemnicy, obserwujecie mojego Lifeinvadera - z czasem coś wleci z backstage!
Ricky Humphrey mówi: CZAS NA PYTANIA!
 

Nieznajoma mówi: Mamy komentarz od lance.xlr! Pyta, dlaczego utwór "hate myself" ma tak mało wyświetleń i co poszło nie tak. Co na to powiesz, Ricky?
Ricky Humphrey mówi: Uuuuu! Co na to powiem? SŁUCHAJCIE W TAKIM RAZIE!
Ricky Humphrey mówi: Hate Myself to utwór który wskoczył na poziom wyżej patrząc na moją poprzednią twórczość, zadowolony byłem strasznie podczas jego realizacji - coś innego. Każda osoba mi mówiła że jest to najlepszy kawałek który wypuściłem przed premierą 'Old me'..
Ricky Humphrey mówi: (...) jednak zasięgi i słaba promocja robi swoje.. wyszedł w najgorszym momencie kiedy posypało mi się wszystko, myślałem że uda mi się samemu w jakiś sposób to wypromować, jednak na marne.. Dostałem strzał w kolano krótko mówiąc, od tego momentu..
Ricky Humphrey mówi: (...) wyciągnąłem z tego sporą lekcje życia i wiem że warto otwierać się na nowe znajomości nie zamykając się TYLKO I WYŁĄCZNIE w swoim gronie, a wtedy tak miałem.. nie byłem tak otwarty jak teraz, bałem się niektórych rzeczy czując się..
Ricky Humphrey mówi: (...) w tym mieście jak TYPOWY TURYSTA. Dalej tak czasami się czuję, ale lęki poszły na booook! *uśmiechnął się do kamery, spoglądnął na operatorkę* Każdy jakoś zaczynał w tym mieście.. jeden lepiej, drugi gorzej!
Ricky Humphrey mówi: Pytania?


Nieznajoma mówi: Pewnie, że tak. *uśmiechnęła się ciepło, spojrzała na chat* Mamy pytanie od kaya97, które brzmiii.. "Kiedy jakiś koncert?".
Ricky Humphrey mówi: Ohooooooo! TEGO TO NIE WIEEEM! Nie dostawałem żadnych propozycji, aleee! Myślę że niedługo jakiś się pojawi o czym będę informować. Jak wiadomo.. rap i hip-hop dominuje w muzyce, większe zainteresowanie jest na takie koncerty w klubach. Dlaczego?...
Ricky Humphrey mówi: (..) nie mi to oceniać, ale jeżeli ludzie przy tym się lubią bawić - droga wolna! Od siebie mogę powiedzieć że po premierze EP na sto procent pojawię się na scenie, nawet gdybym musiał się pojawić z bezprzewodowym głośnikiem na Vespucci - PRZECIEŻ..
Ricky Humphrey mówi: (...) OD TEGO ZACZYNAŁEM! Gra akustyczna na gitarze i ja.. miło to wspominam, może powtórkę zrobimy?! *podeśmiał się*.
Ricky Humphrey mówi: Wiem że kilka osób brało ze mnie przykład i szły również tym kierunkiem, świetnie to wyglądało, a jeszcze lepiej jak się to samemu gra. Nie bójcie się realizować swoich marzeń, myślenie o czyjeś opini tylko blokuje was w miejscu - TRZEBA TO PRZEŁAMAĆ.
 

Ricky Humphrey mówi: Wiecie co.. może pani operator jakieś pytanie będzie miała od siebie, co?
* Ricky Humphrey spoglądnął na operatorkę, uśmiechnął się do niej machając dłonią.
Ricky Humphrey mówi: No co.. śmiało, dawaj!
Nieznajoma mówi: Jak już tak mnie wywołujesz.. To powiedz - jaki masz koncept na najnowsze EP? Możesz coś zdradzić?
Ricky Humphrey mówi: Miała być taka tajemnica, ale spokoju nie będzie! *podeśmiał się* Tak jak mówiłem, możecie spodziewać się totalnej świeżości, chcę uderzyć w kierunku Los Santos i jego najciekawszych miejsc które są kojarzone chociażby z wieeeelką plażą..
Ricky Humphrey mówi: (...) pływaniem i dziewczynami! Powstanie z tego teledysk, pod EP kilka różnych utworów będzie gdzie wersy będą pisane z moich przeżyć które mogliście kiedyś zaobserwować na Lifeinvaderze, jednak przez..
Ricky Humphrey mówi: (...) problemy techniczne cała zawartość znikła. Dla starych fanów jest to odpowiedź spora!
Nieznajoma mówi: Super, dziękuję za rozbudowaną odpowiedź, Ricky!
Ricky Humphrey mówi: Proszę! Dla osób które mieszkają po za Los Santos.. tak, z okolicznych wiosek też miałem przeżycia, te lepsze i gorsze - również postaram się to zlepić w całość i sensownie nagrać! Jest to warte uwagi.
Ricky Humphrey mówi: I nieeee... NIE CHODZI TYLKO O PUMY które są wspaniałymi zwierzętami, jednak dla człowieka są groźne - niestety, niektórzy ludzie też tacy bywają więc nie ma mieć co na złe im!
* Ricky Humphrey westchnął, spoglądnął na operatorkę dodając.
Ricky Humphrey mówi: Myślę że warto będzie również wspomnieć o tym że fajna akcja będzie zorganizowana po wypuszczeniu EP, mały konkurs zorganizowany specjalnie dla was! Aleeee! TUTAJ WIĘCEJ JUŻ NIC NIE POWIEM! Niespodzianka dla was.
Ricky Humphrey mówi: No okeey.. pomału będziemy kończyć, aleeee.. weźmiemy jedno pytanie jeszcze pod uwagę, coś innego dla odmiany jest?

Nieznajoma mówi: Ostatnie pytanie, na które załapuje się.. Skyysh! Pyta on, co sądzisz na temat ulicznych porachunków i sytuacjach, które w związku z nimi ostatnio dzieją się w Los Santos.
Nieznajoma mówi: Co o tym myślisz, Ricky?
Ricky Humphrey mówi: Ugh.. złą osobę wybraliście do tego, nie odwiedzam tych dzielnic - nie widzę tam nic dobrego, a więcej słyszałem niż widziałem. Zawsze trzymam się reguły że problemy się rozwiązuje rozmową, chyba że to sytuacja kiedy faktycznie..
Ricky Humphrey mówi: (...) coś nam zagraża, wtedy użyć środków obrony osobistej bądź wezwać departament.. Jednak bardziej pytanie w kierunku porachunków, nie szanuje tego i nie powinny takie sytuacje mieć miejsca, dostęp do broni jest zbyt prosty w LS..
Ricky Humphrey mówi: (...) jednak już od kupę lat tak jest i nie będzie łatwo tego naprawić żeby na ulicach przywrócić spokój. Musimy żyć z tym jak jest, zmiany są dobre jednak w niektórych sytuacjach mogą pogorszyć sytuację - dlatego od tego są ludzie rządzący..
Ricky Humphrey mówi: (...) którzy wiedza jakie decyzje podejmować. Sytuacje obecne pokazują tylko że trzeba uważać, tym bardziej w nocy.. Nie uczęszczać bez potrzeby w miejsca gdzie faktycznie ciągle coś się dzieje, najlepiej to unikać.. *westchnął lekko*.
Ricky Humphrey mówi: A zawsze.. dla poprawy swojego bezpieczeństwa możecie spróbować wyrobić licencję na broń palną, jednak z doświadczenia wiem że w niektórych sytuacjach mało ona zmienia. *wzruszył ramionami* Myślę że wyczerpałem ten temat, MOŻNA GO ZAKOŃCZYĆ!
Ricky Humphrey mówi: Chybaaa... że pani operator ma coś do powiedzenia, hm? *uśmiechnął się w kierunku kobiety*.
Nieznajoma mówi: Może tylko powtórzę znane słowa: lepiej zapobiegać, niż leczyć. Unikanie podejrzanych miejsc, obserwowanie otoczenia i szybkie oddalanie się od niebezpiecznych sytuacji to rzeczy, które znacznie mogą zwiększyć bezpieczeństwo.
Ricky Humphrey mówi: Dokładnie tak! *uśmiechnął się* Dziękujemy za te świetne słowa, super jesteś! *podniósł słową lewą rękę, ukazał tatuaż do kamery* A kto dalej nas ogląda ten ma bonus końcowy, kolejna wskazówka co do EP!
Ricky Humphrey mówi: TYM SPOSOBEM KOŃCZYMY TRANSMISJE! Może niektórych to zasmuci, ale niestety.. długo już to trwa! ALEEEEEE! SPOKOJNIE! Będą kolejne, zdecydowanie!
Ricky Humphrey mówi: Do usłyszenia, miłego wieczoru, HEYYYY! *podniósł dłoń do kamery zaczynając machać do niej z uśmiechem na twarzy*.
Nieznajoma mówi: Dobranoc, kochani! Trzymajcie się!

* Transmisja została zakończona, po kilku minutach został wykonany zapis z niej który widnieje na kanale artysty z możliwością obejrzenia powtórki.

 

NIE PODLEGA WYCENIE

Verisa, Antiv, Mafio i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin